לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-07-2007, 16:27
  pinko pinko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.07
הרשת הביתית שלי

אז ככה יש לי שני מחשבים אחד אצלי בחדר אחד אצל גדעון בחדר לשניהם יש כרטיסי רשת וראוטר אחד עד כאן הכל מובן ? יופי .. חיברתי את המחשב של גדעון לראוטר ואת המחשב שלי לראוטר

אחלה הגדרתי את הראוטר במשחב שלי הוא מחייג אוטומטית לאינטרנט סימן שהו מזהה את המחשב שלי בסדר (המחשב שלי זה אומרת של דניאל כן) עד כאן הכל טוב ברגע שגדעון מחובר

יש אייקון של שני מחשבים למטה והוא רושם את ההודעה הזאת !!

You might not be able to access the internet or some network did not assign network address to the compyoter

קיצר הוא לא מזהה אותי בשיט .. מה שלא עשיתי לא הלך לא שהבנתי מה עשיתי כי סך הכל אני לומד לבד פה אז קצת עזרה לא תזיק פה חח

איך שהוא הפכתי את הכתובת של הIP שלי מ192.168.2.100 ל 192.168.2.102 אל תשאל איך עשיתי את זה כי אין לי תשובה כן ..

ברגע שנהפך לי הכתובת גם שני האייקונים של המחשבים נעלמו לי במחשב לא יודע מה קרה שם בדרך כלל הם נמצאים למטה בצד ימין .. קיצר נדפקתי חח

עד כאן רשת

בקשר לבבילון הורדתי את התוכנה עם הקראק עם הסיריאל הכל עבד בסדר ליומיים אחרי זה קופץ לי חלון שהוא מבקש כסף עבור התוכנה זין אני אשלם להם !! הורדתי את הרשיון החוקי וזה לא עזר שמתי לו קראק וזה עדין לא עזר הוא תמיד קופץ ומבקש כסף אחרי כמה שניות אז אם יש לך את התוכנה פרוצה או מפורצת אז אני אודה לך מאוד אם לא אין לי מושג מה עוד צריך לעשות כדי לפרוץ את התוכנה המעצבנת הזאת!

תחזרו אלי עם תשובה בבקשה ניראה מה אפשר לעשות דניאל ברקוביץ J

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר