לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-07-2007, 17:13
  סתמבא D סתמבא D אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.05
זה די צפוי שכולם ירחמו על גילה קצב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "גילה קצב בחקירה: "בעלי לא טיפוס שיאנוס...""

אבל אני חושב שהיא די נהנתה מהסטטוס שהיה לה עד כה, ומההטבות השונות שיהיו לה גם אחרי...ואני לא מאמין שהיא עד כדי כך תמימה, היא חיה עם האדם הזה עשרות שנים, בוודאי הכירה את אופיו, בוודאי עשתה פשרות כאלה או אחרות...
אין ספק שהוא עושה בה שימוש מניפולטיבי כדי להציג את עצמו כבעל נאמן ואוהב, הוא גם העז להשוות בינו לבין חיי הזוגיות של עיתונאים שסיקרו את אותה מסיבת עיתונאים...אבל כל עוד היא משתפת איתו פעולה... היא כנראה בוחרת להשלים עם המצב, אבל יש נשים מושפלות ממנה תהיו בטוחים, כאלה שבאמת אין להן לאן לברוח, וזה לא מסתכם רק בבעל בוגדני.

אין ספק שכסף ומעמד הם השיקולים העיקריים שמשאירים את גילה עם בעלה, ואין לי גם ספק ששיקולי יוקרה ומעמד עמדו ככל הנראה מעצם האינטראקציה של עובדות כאלה ואחרות שעבדו תחת קצב, ואין לי ספק שהוא ידע לנצל זאת בצורה גסה לפי הצרכים והאינטרסים שלו.

הוא חרא של בנאדם, אבל אני לא מוכן להצטרף למצעד הרחמנים שמחפש בכל כוח להצדיק את ההתנהגות "המגנטית" של אותן נשים כלפי האדם הזה, שכמו שאמרתי, כסף ומעמד קסמו להן, ואולי קידום קרייריסטי כזה או אחר, ולא הפרצוף היפה שלו... ברור שהן לא ממש אהבו את כל היחסים הפיזיים שבאו עם הקידום...אבל הן לא עצרו את זה לפני, ולכן תדמית "הקורבן" נפלה אצל כולן..

ועדיין קצב צריך לשבת בכלא על ששיקר לגבי מעשיו עם אותן נשים, ועל השיטות הכוחניות והקרימינליות שהפעיל מול אותן נשים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:13

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר