לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-07-2007, 14:05
צלמית המשתמש של iverson2006
  iverson2006 iverson2006 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.06
חלום שחלמתי

זה לא אשכול פרודיה לביביורן חחח ואני בדרך כלל לא אחד שמאספים אבל הייתי חייבבב לפתוח את הנושא כי חלמתי חלום מזה דפוק.
קיצור, נשמעת הזעקת טילים, ואומרים שזה מאיראן, פתאום אני רואה שיוצא טיל חץ ואני צועק, הנה החץ יצא תרגעו, והוא מפספס את הטיל האיראני ממש במרחק אדיר(לכל הפרופסרים שאולי הולכים לתקן אותי שהחץ מיירט בגובה שאי אפשר לראות או משהו אז אל תתקנו כיי ככה זה היה בחלום חחח), קיצור הטיל נופל איזה קילומטר בערך ממני ואני בבצפר ובום כל הרסיסים עלי, במזל יצאתי חיי.
אחר כך הלכתי לאיזה בית מסתורי לא זוכר ממש היה שם, אבל זה היה מוזר כי כל הזמן שנסענו לשם אנשים שמו מסכות אב"כ בלי הפילטר חחחח
קיצור נורו איזה עוד 4-5 טילים עלינו ואת כולם החץ לא הצליח ליירט. בסוף אני עומד לייד אולמרט, ואני רואה במשרד שלו מסך את המסלול של הטילים, ופתאום אנחנו משגרים טיל, ורגע לפני שהוא פוגע אני שואל את אולמרט, "אולמרט זה גרעיני?" הוא עושה "כן 20 קילו פלוטוניום או משהו, נמאס לי כבר מהם!" אז התחלתי לצעוק עליו, "מה אתה טמבל? בדיוק יום אחרי לייב ארט' את מזהם לנו ככה את כל הכדור? לא למדת כלום?" קיצור אחר כך הלכתי לגוגל ארט' בדקתי את איראן, חצי מאיראן שממה.
אחר כך קצת יצאתי מהחלום כי היה ממש חם ודיי הזעתי, אבל אז חזרתי לישון ככה בקטנה וחיפשתי סתם עדכונים על זה בCNN ולא עשו מזה עניין גדול.

מה אתם אומרים, תסריט טוב לסרט חחח?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:58

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר