לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-07-2007, 21:26
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
כתבה ה LA TIMES מפרסם כתבה על האישה החזקה ביותר בישראל

האישה החזקה ביותר בישראל
ציטוט:

ציפי לבני היא מרגלת לשעבר עם שורשים ציוניים המביסה את הסטריאוטיפים. היא שואפת להיות ראש הממשלה הראשונה מזה עידן ועידנים.

היא גדלה במלכות ציונית, בת לשושלת יוחסין של "משפחה לוחמת." היא היתה מרגלת במוסד, המבצעים הנועזים לכאורה בהם השתתפה עדיין חסויים. היום היא פניה של הממשלה הישראלית, במדינה בה פוליטיקה היא עדיין בתחום הפעולה של גברים מאצ'ואים, ואיפה שלהיות קשוח לעיתים עולה בחשיבותו על להיות חכם.

ויש אנשים שחושבים שציפי לבני יכולה להפוך לראש הממשלה בתוך פחות מדור.

הכתבה המלאה באנגלית
http://www.latimes.com/news/nationworld/world/la-fg-livni9jul09,1,7369169.story?track=rss&ctrack=1&cset=true

אז מה מביא את ה LA TIMES בצהרי יום שני לפרסם כתבה שנראית על פניה יח"צנית למהדרין?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-07-2007, 11:27
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
מתאים להם...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי desert-eagle שמתחילה ב "no more niggas any more"

לקבור באופן סמלי...

מזכיר לי קטע מצחיק שאירע לפני איזה שני עשורים: קרוב משפחה רחוק - עו"ד צעיר ממנהטן - בא לבקר את קרוביו הפרימיטיביים בארץ הקודש. אבא שלי באנגלית של ישראלי מתקשר אתו ושואל אותו שאלות די סתמיות על איפה הוא גר, איך נראית מנהטן וכו'. הבחור מסביר איפה הוא גר ומזכיר שזה די בקצה מנהטן. אבא שלי - שרוב הידע שלו על ארה"ב מקורו לכל המאוחר בסטארסקי והאץ' (אבל גזען ממש לא הייתי אומר שהוא. בטח לא בהשוואה אלי) - עונה לו בפשטות:

ahhh... so you live close to de place you call Harlem? this is where all the niggers live yes?

הבחור הפך סגול... יותר מאוחר הסברתי לו שבתקופת הסרטים של בוגארט (שאז בפעם האחרונה אבא שלי התעניין בזה) ככה כינו אותם חופשי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:36

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר