לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-07-2007, 22:12
  eGod eGod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
הוא שוב שיכור? ח"כ מרציאנו ברח ממשטרת התנועה

"ח"כ יורם מרציאנו חטף את הדו"ח וברח"

מתנדבים של משטרת התנועה הארצית עצרו מכונית לאחר שהבחינו שהנהג מתגלח תוך כדי נהיגה. הנהג, התברר, היה לא אחר מאשר יו"ר סיעת העבודה. הוא סירב לקבל את הקנס, חטף מידי המתנדבים את הטפסים ונמלט מהמקום. ח"כ מרציאנו: "ביצעתי עבירת תנועה אך לא ברחתי". דובר משטרת התנועה: "נפנה ליועצת המשפטי של הכנסת לצורך בדיקת אפשרות פתיחת תיק לח"כ מרציאנו" מורן ראדה ואמנון מרנדה
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.ynet.co.il/images/SendArtResponse/mail.gif]
פורסם: 12.07.07, 22:10

ח"כ יורם מרציאנו שוב מסתבך. יו"ר סיעת העבודה בכנסת נעצר היום (ה') על ידי מתנדבי משטרת התנועה הארצית והגיב בברוטאליות, לטענתם, כאשר ביקשו לרשום לו דו"ח על כך שהתגלח במהלך הנהיגה. ח"כ מרציאנו, כך סיפרו המתנדבים, ניסה לחטוף את טופסי הדו"ח עוד לפני שהספיקו לרשום את פרטיו ובכוונת משטרת התנועה לפנות לגורמים הממונים כדי למצות עם מרציאנו את הדין.

בשעות הערב נעצר ח"כ מרציאנו בכביש 44 ליד רמלה. המתנדבים הבחינו כי הנהג, שהסיע עוד מספר אנשים, התגלח תוך כדי נהיגה ועל כן סימנו לו לעצור כדי לרשום לו דו"ח על סך 250 שקלים. רק כאשר נעצרה המכונית זיהו כי הנהג הינו חבר הכנסת, שעלה לכותרות לפני מספר חודשים לאחר שהיה מעורב בקטטה במועדון לילה.

תזכורתמרציאנו: לא הייתי שיכור - הייתי שתוי / ynetחבר הכנסת יורם מרציאנו סיפר את כל שעבר עליו מאז התפוצצה הפרשה המביכה במסגרתה היה מעורב בקטטה במועדון: "השבועיים האלה לא עשו לי טוב. אני כמעט איבדתי את עולמי בגלל טעות". מרציאנו התייחס לטענות שנישק שתי נשים ואמר: "אני איש חם, שמנשק גברים ונשים"

כאשר הבין ח"כ מרציאנו כי הוא צפוי לספוג קנס, התפתח בינו לבין המתנדבים עימות מילולי. לדבריהם, הוא פנה אליהם כדי להבהיר את זהותו אולם משעמדו על כך שמחובתם לרשום לו דו"ח החליט לערב בנושא את קב"ט הכנסת באמצעות הטלפון. לבסוף החליט לקחת בכוח מהמתנדבים את טופסי הדו"ח והרשיונות שלו שהיו בידיהם, ולטענתם נמלט מהמקום.

"היינו בסיור תנועה", סיפר אחד המתנדבים ל-ynet (השם שמור במערכת). "תוך כדי שאנחנו עומדים לחלוף על פני הרכב אנחנו רואים נהג מחזיק את ההגה ביד שמאל וביד ימין תמגלח במכונה חשמלית. על פניו זו עבירה ולכן הורינו לו לעצור. שלחתי את השותף שלי לקחת מהנהג את הרישיונות והתכוונו להבהיר לו על מה עצרנו אותו - לא רצינו לתת לו דו"ח, אלא להסביר לו שההתנהגות לא נכונה ומהווה סיכון, ושההתעסקות עם מכונות גילוח היא כמו לשוחח בפלאפון ולכן על פניו זו עבירת תנועה.

"פתאום הנהג אמר לנו 'מה פתאום? מה, אתה לא נוהג ביד אחת? הוא נתן לשותף שלי את הרישיונות והתחלנו לברר עם ראש המשמרת מה לעשות ואיך להגדיר את זה בדו"ח. עדיין לא ידענו שמדובר בח"כ מרציאנו. לא זיהינו אותו כח"כ וגם באותו מעמד זה לא היה משנה. תוך כדי הדין ודברים הוא התעקש לקבל מאיתנו את הפרטים אבל אמרנו לו שאחרי שנסיים את התהליך הוא יקבל אותם. הוא התרחק ופתאום חזר ואמר 'אני מקליט אתכם, אני מקליט אתכם'. אמרנו לו שאין לנו בעיה. אני הייתי עסוק בקשר והשותף שלי היה עסוק ברישום הפרטים, כשפתאום שמעתי אותו אומר 'אני לא יודע לאן נעלמו הרישונות' ואז הבנו שהוא לקח אותם".

דורון בן אמו, דובר משטרת התנועה, אמר ל-ynet בעקבות המקרה: "אנחנו רואים בחומרה כל מקרה שאזרח, במהלך בדיקת רישיונות ורישום דו"ח, משבש את עבודת השוטרים ומכשיל אותם במילוי תפקידם. נפנה ליועצת המשפטית של הכנסת (נורית אלשטיין) לצורך בדיקת אפשרות פתיחת תיק לח"כ מרציאנו בגין הכשלת שוטר במילוי תפקידו. כמו כן, נשחזר במקביל את הדו"ח שנכתב לחבר הכנסת ונשלח אותו אליו בדואר".

דוברו של מרציאנו: הוא התגלח ולא החזיק בהגה

ח"כ מרציאנו מסר ל-ynet בתגובה כי אכן התגלח במהלך הנסיעה. לדבריו לכל היותר עבר עבירת תנועה אך הוא הכחיש כי ברח מהמקום.

דוברו של ח"כ מרציאנו אמר לאחר התקרית: "חבר הכנסת מרציאנו עוכב היום בשעות הערב על ידי שוטר תנועה, אחרי שהתגלח בזמן הנהיגה ולא החזיק בשתי ידיו את ההגה. הוא הודה באופן מיידי בעבירה ושהה עם השוטר במקום כעשר דקות. בתום ההליך הודיע לו השוטר כי הדו"ח יישלח אליו הביתה. מרציאנו עזב את המקום רק אחרי שקיבל לכך אישור מהשוטר ולאחר שקיבל את מסמכיו בחזרה. ח"כ מרציאנו מתנצל על עבירת התנועה שביצע אולם לכל האשמה האחרת המושמעת בנושא אין כל שחר".

כאמור, אין זו הפעם הראשונה השנה שח"כ מרציאנו מעורב בתקרית אלימה. בחודש מרץ הוא ניסה לצאת ממועדון ה"ריו" בו בילה במרינה בהרצליה והתעמת עם מאבטחי המקום. בשלב מסוים הידרדר העימות לתגרת ידיים. השוטרים שהוזעקו למקום ניסו להרגיע את הרוחות, ולאחר דין ודברים עם הצדדים חזרו כלעומת שבאו. בעקבות אותו מקרה החליטה ועדת האתיקה של הכנסת להרחיק את מרציאנו מישיבות מליאת הכנסת והוועדות עד סוף מושב החורף וולרשום לו נזיפה חמורה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר