לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-07-2007, 21:09
  משתמש זכר JoH JoH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.07
שדרוג מעבד לשקע socket 939

שלום.
יש לי לוח ASUS AN8-E, סוקט 939. כרגע עם מעבד את'לון 3000+. השקע מתאים למעבדים כפולי ליבה של 2200MHZ, ושל 2400MHZ (שלגביו יש בעיה כי לא עדכנו לו את המחיר והוא עולה מלא כסף ולא גרושים כמו האחרים).
ההתלבטות היא האם לקנות כפול ליבה 2200MHZ או בקצת פחות כסף ליבה אחת 2400MHZ?
חשוב לציין כי אני לא מתכוון לערוך שדרוג יסודי יותר משום שאינני מתכוון להחליף לוח אם, וגם שהמחשב הוא של הבית ולשימוש ביתי הוא סבבה (השדרוג הוא רגע לפני שהמעבדים האלו הולכים לפח בחנויות, ושמשחקים חדשים מתחילים לקרטע).
כמו כן- בנוגע לזכרון: יש לי 512 במקל אחד, אני מתלבט אם להוסיף עוד 512 או ישר לשים 512 וגם 1024 (לקפוץ מחצי ג'יגה לשניים). השיקול הוא האם זה יהיה יותר זול אם אחכה קצת (זה זכרון DDR 400 שמתאים לAMD וזה זול יחסית).
התקציב די מוגבל והכל בספק כי אני מתגייס בעוד מספר חודשים, אבל לחופש- שדרוג יהיה מבורך...
תודה רבה לכל המשיבים.

================================================== ========
זו לא חתימה אוטומטית- אני משקיע וחותם לבד. יש להעריך חתימה כזו! כבר לא עושים כאלו!
================================================== ========
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-07-2007, 12:27
  משתמש זכר JoH JoH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.07
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "אתה בטוח שהמשחקים מקרטעים בגלל המעבד? איזה כרטיס"

בקשר לזכרון- זכור לי משהו על זה שהלוח/מעבד לא תומך ב-DDR2. תעדכנו איתי אם מישהו יודע על כך משהו ואני טועה בקשר לזה. חשבתי להוסיף עוד 512+1024 כדי לקבל שני ג'יגה ובלי לזרוק את הזכרון הישן. האם ניתן להשיג DDR1 במהירות של יותר מ-400 מגה הרץ (בלי להגיע למחירים מטורפים)?

בקשר לליבה כפולה- בדקתי באתר של ASUS וכן בחוברת ההתקנה של לוח האם מצויין בפירוש כי השקע מתאים לאת'לון 64 X 2 וכן לאת'לון 64 FX .

בקשר לליבה יחידה- האם יהיה משתלם לקפוץ "בגרושים" מה1800 שלי לשתיים- שתיים ומשהו?

*אגב, לגבי המשחקים שהזכרתי- סופרים קומנדר: לאחרונה גיליתי שגם מחשבים חדשים מתקשים איתו.
ארמד אסולט- סתם כבד, אבל עובד סביר (שדרוג יתרום מאד).
*כ. מסך- ATI RADEON X600 PRO סביר בהחלט (256MB).
ישן 17-07-2007, 15:10
צלמית המשתמש של קרמריקה
  קרמריקה קרמריקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי JoH שמתחילה ב "בקשר לזכרון- זכור לי משהו על..."

אתה יכול רק זיכרון DDR ולא DDR2.

DDR500 יתן לך מעט מאוד על פני DDR400 וחבל על הכסף לדעתי.

לגבי משחקים, כרטיס המסך משפיע הרבה הרבה יותר מהמעבד. שדרוג כרטיס המסך יפתור לך את הבעיות בנושא הזה גם אם תשאר עם המעבד שיש לך כיום.
שדרוג למעבד חד ליבה עם מהירות שעון גבוהה יותר בהחלט יתרום לביצועים, אבל במידה פחותה מאשר מעבר למעבד כפול ליבה.

אני מסכים עם תפוחים לגבי המהרה (אוברקלוקינג). אם אתה מפחד ולא מאוד מבין בזה, תקרא בנושא, ואל תגזים עם ההמהרה. אם אתה לא בטוח במאה אחוז בעצמך תעצור ברף שאליו המעבד מגיע במתח הסטוק שלו.
למרות שהמעבד שלך הוא מכפלה 9 מקסימום, אין סיבה שלא תצליח לעשות OC יפה עם הזכרונות שיש לך כבר. תיאלץ כמובן להוריד את מחלק הזיכרון, אבל לא תהיה לך בעיה. אתה יכול להגיע עם OC עדין ל2.2-2.4 גה"צ בלי להעלות את המתח ואני בהחלט ממליץ לעשות זאת.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:00

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר