לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-07-2007, 17:19
צלמית המשתמש של Shvily Bob
  Shvily Bob Shvily Bob אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.07
פורסמו המועמדויות לטקס פרסי האמי ה59, 2007

ניתן לצפות ברשימה בין השאר כאן, במלואה. הקרב הרציני לדעתי הוא בין הסופרנוס להאוס. אני אישית עדיין לא החלטתי את מי אני מעדיף, כי אני אוהב מאד את שניהם. אני חסיד לא קטן של בטי המכוערת, חושב שזאת סדרה גדולה, כך גם המשרד, והאנטומיה של גריי שלעיתים מבריקה.

המועמדים בקטגוריות המרכזיות [המילים המודגשות הן הבחירות שלי] הם:

סדרת הדרמה הטובה ביותר

"הסופרנוס", "גיבורים", "האוס", "האנטומיה של גריי", "בוסטון ליגל"

שחקן ראשי בסדרה קומית.

אלק בולדווין - "30 רוק", ריקי ג'ארוויס - "ניצבים", טוני שאלוב - "מונק", סטיב קארל - "המשרד", צ'ארלי שין - "שני גברים וחצי".

שחקן בדרמה:

קיפר סאת'רלנד - "24", ג'יימס ספיידר - "בוסטון ליגל", יו לורי - "האוס", דניס לירי - "הצילו", ג'יימס גנדולפיני - "הסופרנוס".

שחקנית בקומדיה:

טינה פיי - "30 רוק", פליסטי הופמן - "עקרות בית נואשות", ג'וליה לואיס דרייפוס - "כריסטין הישנה", אמריקה פררה - "בטי המכוערת", מרי לואיז פרקר - "העשב של השכן".

שחקנית בדרמה:

סאלי פילד - "אחים ואחיות", מאריסקה הרגיטאי - "חוק וסדר: מדור מיוחד", פטרישיה ארקט - "מדיום", קיירה סדג'וויק - "המפענחת", מיני דרייבר - "The Riches", אידי פלקו - "הסופרנוס".

שחקן משנה בסדרה קומית:

קווין דילון - "הפמלייה", ג'רמי פיבן - "הפמלייה", ניל פטריק - "איך פגשתי את אמא שלך", ראין ווילסון - "המשרד", ג'ון קרייר - "שני גברים וחצי.

שחקן משנה בסדרת דרמה:

ווילאם שטנר - "בוסטון ליגל", טי.אר נייט - "האנטומיה של גריי", מאסי אוקה - "גיבורים", טרי או'קנין - "אבודים", מייקל אמרסון - "אבודים", מייקל אימפריולי - "הסופרנוס".

שחקנית משנה בסדרה קומית:

ג'יימי פרסלי - "קוראים לי ארל", ג'נה פישר - "המשרד", קונצ'אטה פרל - "שני גברים וחצי", הולנד טיילור - "שני גברים וחצי", ונסה ווילאמס - "בטי המכוערת", אליזבת פרקניס - "העשב של השכן".

שחקנית משנה בסדרת דרמה:

רייצ'ל גריפיתס - "אחים ואחיות", סנדרה הו - "האנטומיה של גריי", צ'אנדרה וילסון - "האנטומיה של גריי", קאתרין היגל - "האנטומיה של גריי", אידאה טורטורו - "הסופרנוס", לוריין בראקו - "הסופרנוס".

הטקס יתקיים ביום ראשון ה16 בספטמבר השנה.
איזה כיף!!1

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:06

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר