לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-07-2007, 14:23
  Dr Games Dr Games אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.01
פשוט מאד...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ferret שמתחילה ב "זה כבר נושא לא חוקי שאסור לדון עליו בפורום"

בגלל זה אני אומר לברר לפני ששמים צ'יפ.. לא כל טמבל חושב שהוא יודע לשים צ'יפים.. תראה כמה שאלות לפני.. זה הסוני הדק? כמה עלה הצ'יפ? תשאל את ה"טכנאי" איזה סוג? יש Matrix infinaty הוא הכי טוב שאני מכיר, תראה הסוני הדק בייחוד הוא עדין מאד, טעות קטנה ואני מדבר על הכי קטנה תגרום לבעיות כדון התחממות יתר, קריאה לא תקינה, או טעינה לא טובה של הדיסק.. אני כבר אומר לך שכל מה שיש לך זה בעקבות הצ'יפ או איך השרכיבו את הצ'יפ זה לא משנה אם הוא קורא לך משחקים אורגינליים. תרים את הקול שלך קצת תסביר לטכנאי שמאז שהוא נגע במכשיר התחילו בעיות ואם הוא לא מתכוון לסדר את זה ברמה גבוהה אתה מחייב אותו בסוני חדש, בדרך כלל כל הטכנאים האלו עובדים שחור.. תפחיד אותו קצת מה אתה ילד?? ואיפה אתה גר? אני בירושלים ויש פה בנאדם מקצועי שלא פגשת !! מקצועי זה לא מילה.. תעדכן אותי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-07-2007, 19:37

שמע...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי shorio שמתחילה ב "אז ככה... קודם כל תודה..."

משהו פה לא מובן לי.. נתחיל בזה, שאל תאמין לכל מה שאומרים לך.. לא נראה לי שהוא החליף לך את הג'וק כמה פעמים כי זה לא דבר פשוט , מדובר על הלחמות רבות ואני לא חושב שיש לך "חזרות" על הג'וק אבל נעזוב את זה בצד.. פשוט תסביר לו פשוט מאד, מאחר והוא עוד אומר שהוא החליף לך את הג'וק תגיד לו שפשוט יסדר לך את הסוני! מה הבעיה? הוא טכנאי לא? או שהוא רק טכנאי להחלפת צ'יפים..אל תנהל איתו דיון בכלל.. תסביר לו שמאז שהוא נגע לך בסוני יש לך בעיות, מאחר והוא אומר שזה לא הצ'יפ אז שיסביר לך מה הבעיה.. אין דבר שאי אפשר לפטור.. במקרה הכי גרוע מחליפים עינית! תדבר איתו ושיעשה לזה סוף.. העיקר את הכסך הם יודעים לקחת בזמן
ישן 22-07-2007, 22:33

שמע אחי אני לא רוצה לבעס אותך..
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי shorio שמתחילה ב "תשמע דיברתי איתו והוא לא ידע..."

אני פשוט אוהב להציב לאנשים את המצב בפנים כדי שיראו אותו בצורה קצת ריאלית ושונה!

ממה שקראתי הוא פשוט בן **** ואני אשכרה מתעצבן עכשיו !! הוא לא טכנאי ולא נעליים ואין לי מושג איך הגעת אליו! "החליף את החלקים בסוני" ?? מה זה פאזל? לך תדע במה הוא נגע שם.. בן כמה אתה? סתם לסקרנות שלי.. שמע אני בעזרת השם ידבר מחר עם MultiZone זה חנות שאני מכיר את הבעלים, זה שאמרתי לך עליו.. אני אשאל אותו אם יש אפשרות שאתה תשלח לו את זה בדואר או אנערף אם הוא מכיר מישהו מהאזור שלך.. בלי קשר, קודם כל תבקש מהעלק טכנאי הזה את הכסף שלך, ואם הוא עושה פוזות תאיים בתביעה חזקה, אם אתה מתחת לגיל 18 תגיד לאמא שלך שתדבר ואני לא צוחק.. יש פשוט אנשים רמאים שנועדו להונות. ובכלל יכול להיות שאני פה מבלבל את המוח ופוסל בנאדם כי פשוט לפי מה שאתה מספר לי זו התמונה שאני בונה.

עוד משהו.. זה אתר החברה: http://www.multizone.co.il/
יש שם טלפון.. עוד רעיון זה שתתקשר ופשוט תבקש לקבל יעוץ, תספר שם לבחור בשם אסי את כל הסיפור שלך ותשאל אותו מה אפשר לעשות. (רעיון טוב!)

נערך לאחרונה ע"י Dr Games בתאריך 22-07-2007 בשעה 22:36.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:37

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר