לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-07-2007, 14:34
צלמית המשתמש של ASTROJEX
  ASTROJEX ASTROJEX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.11.06
...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי pinhas18 שמתחילה ב "חברים שלי שמה זה בסיס של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי pinhas18
חברים שלי שמה
זה בסיס של נערי מכ'ם או מק'ם חח איך שרושמים את זה
בקיצר זה בסיס של מפגרים ממש כאלה שחסר להם 12 שנות לימוד או אין בגרות כל זה ..אתה ידוע...אבל אתה יכול לצאת משמה לקרבי

בתאכלס זה בסיס של ילדים מפגרים אחושרמוטה אבל אמרו לי יחש שמה ממש צחוקים

12 שנות לימוד יש לי ואני לא מפגר!
אני שפוי לגמרי,יש לי בעיות קשב וריכוז,הייתי לוקח ריטלין בישביל להתרכז בשיעורים,אין לי בגרות מלאה,יש לי רק כמה יחידות (4/5) ובקשר לקרבי אני לא יכול כי יש לי פרופיל 64 (בריאותי לא נפשי) אז אין מצב לקרבי,הבאסה שלי שזה בצפון ואני גר במרכז (מושב ליד רחובות)........

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-07-2007, 20:14
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי mullholand drv שמתחילה ב "זה לא מחווה אלון במקרה?,חוות..."

מחווה אלון נמצא אי-שם באזור כרמיאל. יש שם טירונות מקא"ם וקורסים לעולים חדשים שמתגייסים לצה"ל וצריכים קצת אולפן קודם, כל מיני דברים של חיל החינוך, ואני לא יודע איך זה היום, אבל פעם כל חייל קרבי היה מתגלגל לשם לשבוע במהלך הטירונות כדי לעבור סדרת חינוך. היה אוכל די נחמד של קייטרינג.

חוות השומר נמצאת קצת דרומית לצומת גולני וצפונית לעפולה. יש שם טירונות מקא"ם וגם מרפאה מרחבית שמלאה בחיילים מהבסיס וחיילים שגרים בצפון ומנסים להוציא גימלים מרופאים מילואימניקים משועממים שמחלקים אותם בנדיבות רבה. הטירונים שם לא נראו כמו אוכלוסייה איכותית במיוחד - כשחיכיתי שם בתור למרפאה הם היו עסוקים בללכת מכות אחד עם השני, לאיים על המכי"ם מיואשי-המבט שלהם ולהטריד מינית חיילות עם דלקת עיניים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:18

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר