לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-07-2007, 22:37
  Oren3211 Oren3211 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
חדש כאן | המלצה על מצלמה בקנייה מחו"ל

שלום לכל חברי פורום "צילום".

אני מסתובב פה די הרבה ומתבונן בתמונות של מגוון חברי הפורום (המוכשרים יש להגיד).
אני מאוד מתעניין בתחום הצילום מכיוון שאני עוסק בעיצוב גרפי.
רציתי לשאול אתכם או יותר נכון לקבל המלצה - אני מתעסק קצת בצילום דיגיטלי ופשוט, אתם יודעים מצלמות דיגטליות רגילות.
אני מאוד מעוניין לרכוש מצלמה רפלקסית דיגיטלית.
מכיוון שאינני מומחה גדול בנושא אני פונה אליכם לקבלת עזרה/עצה.

אחותי נוסעת לסין ביום שלישי ורציתי לקבל מכם המלצה כלשהי על מצלמה רפלקסית דיגיטלית.
האם משתלם לקנות בסין? או שאולי בארץ?

תודה רבה מראש,
אורן איילון.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-07-2007, 05:59

טוב אז...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Oren3211 שמתחילה ב "אממ"

לאחר חיפוש וקריאה די מעמיקה של כתבות, המלצות וחיפושים בפורום הזה אני מתחיל להדלק על ה-D80. האם היא מצלמה טובה בתור מצלמה למתחיל בנושא הרפלקסיות הדיגיטליות?
אני אגדיר מה המטרות של המצלמה.
נופים, פורטרטים למיניהם (רשמתי נכון?[=) טיולים, סתם תמונות יפות והכי חשוב, תמונות שאני אוכל להגדיל אותם כהוגן להדפסות באזור ה-3,4,5,6,7 מטר.

התקציב הוא בערך 4000-4500 שקל.
למישהו יש המלצה על מצלמה אחרת? (סתם העליתי ת-D80 כי ראיתי שהרבה מרוצים ממנה והיא מפיקה אחלה של תוצאות).

תודה מראש שוב,
אורן איילון

ישן 28-07-2007, 12:52
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.02
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Oren3211 שמתחילה ב "טוב אז..."

תמונות של 7 מטר ?! בוא לא ניסחף, בדרך כלל ההגדלות שמדפיסים זה משהו כמו 40 על 60 ס"מ או 50 על 70 ס"מ, יותר מזה זה כבר ממש גדול וגם יקר מאוד. תמונה של 50 על 70 בהדפסה איכותית עולה משהו כמו 90-100 שקלים, תמונות גדולות יותר עולות כמובן הרבה יותר.

בדרך כלל מה שמומלץ לצלם מתחיל זה מצלמה בסיסית עם עדשת קיט. אחרי שהוא מצלם זמן מה במצלמה הזאת, הוא גם לומד להפיק את המירב ממנה וגם לומד את המגבלות של הציוד וכך למעשה הוא יודע לבד מה לקנות הלאה.

לפי זאפ, ניקון D80 עם עדשת קיט (17-80 או 17-135) עולה באיזור 5500 שקלים. אם התקציב הוא עד 4500 שקלים, אז האפשרות שלך תהיה רק D40x עם עדשת קיט. תריץ חיפוש בפורום, דיברנו רבות על המצלמה הזאת ועל המגבלות שלה.

לגבי הקנייה בסין - אני אישית הייתי חושש לקנות שם. אני לא מכיר את המחירים שם, אבל אם חושבים רגע בצורה הגיונית, יש שתי אופציות -
1. המוצר מאוד זול - מה שאוטומטית מעלה חשש להיותו מוצר אמיתי ולא מזוייף ("אין ארוחות חינם" וכדומה).
2. מחיר המוצר לא זול בצורה משמעותית מהמחיר בארץ (נניח הפרש של 200-300 שקלים) - ואז כבר שווה לקנות אותו כאן ולקבל שירות ואחריות קרוב לבית.

ישן 28-07-2007, 22:32

האם...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Oren3211 שמתחילה ב "חדש כאן | המלצה על מצלמה בקנייה מחו"ל"

האם עדשת 18-55 נחשבת כעדשה סטנדרטית?
ובדקתי ב-B&H (יוצא לקרוב משפחה שלי להיות הרבה בניו-יורק כי הוא עובד בסוכנות היהודית) שניקון D80+עדשה של 18-55 ייצא בערך 4600 שקל....
למרות שקראתי בהרבה מקומות מאז ההודעה האחרונה שהD80 קלה יחסית לתפעול, ולמתחילים בתחום
ה-SLR היא מומלצת.
לגבי הקנייה בסין אני כנראה ארד מזה.
אפשר לקבל המלצה על עוד מצלמות אולי בבקשה?
לא חייב ניקון, פשוט נתקלתי בהרבה אנשים שוותיקים בתחום וגם מתחילים שממליצים על המצלמה הזו.
אשמח לקבל עוד חחוות דעת מכם,

תודה רבה,

אורן איילון...

ישן 29-07-2007, 09:20
צלמית המשתמש של Sagi-i
  משתמש זכר Sagi-i Sagi-i אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.01.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Sagi-i שלח הודעה דרך MSN אל Sagi-i Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Oren3211 שמתחילה ב "חדש כאן | המלצה על מצלמה בקנייה מחו"ל"

תראה, לדעתי, ה D80 פשוט מעולה, אני ממש ממש מרוצה ממנה ולא מפסיק להתלהב כל פעם מחדש.
אני השגתי את שלי, רק הגוף וכרטיס זיכרון מהיר (X150) שני ג'יגה במחיר של 3700 ממישהו שאני מכיר שנאלץ למכור אותה, מצלמה שעברה 500 קליקים בלבד ועם אחריות הדר עד פבואר הבא.
הוספתי לה עדשה 17-70 סיגמא ואני ממש מבשוט בינתיים.
יש מציאות, לא חסר
לפעמים די מפחיד לקנות יד שנייה, במיוחד שמדובר בכזה סכום, אבל אם בודקים ובמיוחד אם זה אנשים שמכירים, ויש אחריות תקפה, אז אפשר בכיף ללכת על זה.
תנסה לחפש, לברר, להתמקח, אפשר להשיג מציאות.

שאלת על הD70, ה D80 זו המחליפה של ה D70 וה D70s.
אם יקר לך בכל זאת ה 80, אתה יכול לחפש גם את ה 70 שעדיין נמכרת ויחסית לא יקרה.
אתה לא חייב עדשת קיט 18-70 או 18-135 להתחלה ל80, אתה יכול גם להתחיל עם ה 18-55, ואז לקנות גוף ב 4300 בערך ולהוסיף לזה את העדשה הזו ב 500 וקצת שקלים.
אבל שים לב לדעתי גם לאחריות, כי אין כמו אחריות מקורית של הדר למוצרים שכאלה.

שיהיה בהצלחה בחיפושים

My Gallery

Nikon D80 + D60 + Nikkor 17-55 2.8 + Sigma 17-70 2.8-4.5 macro + Nikkor 70-300VR AF-S 4.5-5.6 + SB-800

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:03

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר