לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2007, 15:11
צלמית המשתמש של Godric Gryffindor
  Godric Gryffindor Godric Gryffindor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.07.05
שאלה מתלבט בין שתי אומנויות.. כמה שאלות

אני רוצה להתחיל ללמוד אומנות לחימה כבר כמה זמן... אבל התלבטתי מה ללמוד.... ואז, לפני כמה ימים ראיתי בטלויזייה בערוץ שתיים תוכנית על נינג'טצו(אם רושמים את זה ככה) וכשהסתיימה התוכנית זיפזפתי לתומי לערוץ נשיונל ג'אוגרפיק ושם ראיתי תוכנית על קונג פו... והגעתי להחלטה שאני רוצה ללמוד אחת מהן.. והנה הטיעונים בעד כל אחת:

נינג'טצו:

אומנות הלחימה היא יפנית, מה שטוב כי אני מאוד אוהב חרבות וקטאנות בפרט(הייתי בכמה שיעורי איאיידו)..

קונג פו:

מאז ומתמיד אהבתי את הקונג פו.. עוד מאז שראיתי בערוץ הילדים את הסדרה "ג'קי צ'אן"...

אז יש לי כמה שאלות:
1. מה דעתכם?
2. אם אפשר, קצת חומר רקע על שתי האומנוית
3. אני בן 17, לא קצת מאוחר מדיי?
4. איפה בארץ אפשר ללמוד את האומנויות הנ"ל?

ודבר אחרון, בלי קשר למה ששאלתי, מישהו יכול להסביר לי קצת על "דאיטו ריו"? שמעתי פעם שזאת אומנות הלחימה המקורים של הסמוראים... נכון? לא נכון? קצת רקע אם אפשר...תודה

נערך לאחרונה ע"י Godric Gryffindor בתאריך 24-08-2007 בשעה 15:25.
חזרה לפורום
ישן 24-08-2007, 21:21
צלמית המשתמש של orib
  orib orib אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Godric Gryffindor שמתחילה ב "מתלבט בין שתי אומנויות.. כמה שאלות"

קודם כל אני מברך אותך על החלטך להתחיל ללמוד אומנות לחימה מאיזה סוג שהוא.
כמו שאמרו רבות בפורום הזה אין כזה דבר מאוחר מידי וכל עוד הגוף שלך מאפשר לך זה מצויין

עכשיו מכיוון שהבאת את הנינג'יטסו אני אתן לך רקע קטנטן כמובן שחיפוש קצר ברשת יעניק לך ידע רחב יותר אם אתה מעוניין. נינג'יטסו היא אכן אומנות יפנית יחסית עתיקה (900 שנה בערך) שההורכבה משיטות של סמוראים שיטות סיניות ושיטות מקוריות שהורכבו ע"י איכרים יפנים לא בעלי המעמד הסמוראי. היא אומנות שמשלבת הרבה תיחכום התגנבות ושימוש בכלי נשק (כולל הקטאנה שהזכרת)
אבל אם אתה מחפש רק שליטה בקטאנה עדיף שתפנה לכיוון הקנדו או האייאידו שעושות שימוש נרחב בנשק. אישית אני בא מהנינג'יטסו לכן אני סובייקטיבי אבל אני יכול להגיד לך שאני מאוד מרוצה יש מורים יוצאי דופן בשיטה הזו והיא משלבת את כל התחומים באומנויות הלחימה ובנוסף היא גם מסורתית אם אתה מתעניין. אם אתה מעוניין תרשום מאיפה אתה ואני אשמח לתת לך פרטים לגבי מכוני לימוד

לגבי קונג פו

יצא לי מעט להכיר את האומנות הזו אבל הידע המועט שלי עליה אני יכול להגיד לך שקונג פו ו-וושו
הם רק שם כולל למקבץ אומנויות הלחימה הסיניות שבהם יש אלפי סגנונות ולכן אם אתה מתעניין יותר בזה עליך להתייעץ עם בנאדם שמבין יותר באומנויות סיניות כדי שימליץ לך על הסגנון שבו אתה מעוניין.ואני בטוח שיש די כאלה פה בפורום שישמחו לעזור לך

עכשיו לגבי הדאיטו ריו אני לא בטוח במה שאני אומר אבל לפי מיטב ידיעתי הג'יוג'יטסו היפני שהורכב על ידי הסמוראים כלל גם עשרות סוגים והרבה בתי ספר וסגנונות לחימה של הסמוראים התקבצו תחת השם ריו לכן אני יכול להסיק שזה כנראה אחד מסגנונות או בתי הספר שהיו בשימוש אצל הסמוראים.

לסיכום לא משנה במה תבחר אני מאחל לך הצלחה בכל אומנות שתתאמן
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:44

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר