לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-08-2007, 23:50
  alex69 alex69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.07
שאלה רכב עד 70000 ש"ח.

שלום לכולם , הודעה ראשונה בפורום מוטוריקה ורכב...

אני בן 17 וחצי , עוד מעט הטסט מגיעה.. וכן , אני יעבור אותו... וען זאת יגיעה גם הרכב הראשון.. אבא שלי נותן לי 50000 ש"ח כמתנה לסיום שנות השכלה בית ספרית בהצטיינות (כן , בהצטיינות , עשיתי אותם עם תואר ראשון בכלכלה.. כיתה מדיעית.) ואני ביקשתי מקדמה (כעקרון סיימתי ביה"ס לגמרי.). ויש לי חסכונות של 20000 ש"ח והסבא סבתה נותנים לי 10000. ככה שיש לי 70 אלף...

הייתי מאוד רוצא רכב , מנוע 2.0+ (תצרוכת דלק לא חשובה) , אירופאי או אמריקאי בלבד שיענה על הדרישות (170 קמ"ש , האצה של פחות מ10 למאה) שיוכל שמש אותי גם בצבא ובחיים כסטודנט ואחרי הצבא. אשמח להצאות ממכם , רצוי רכב לא לפני מודל 90 , בכל זאת.. רוצא להתפנק.

תודה מראש וסופ"ש מעולה ,
alex 69.

נ.ב...:

לכל אלה שיגידו "תשים תכסף בבנק! חסכונות לעתיד יותר חשוב!" , גם חסכונות כאלה יש ממהורים ללימודים והכל..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-08-2007, 18:24
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי alex69 שמתחילה ב "כן אותו לא רע"

לדעתי אתה לא ממש בכיוון של מכוניות בתקציב עם כל הדרישות שלך..קשה מאוד למצוא מכוניות עם דרישות כאלה(0 למאה בפחות מעשר שניות בתקציב כזה).

לא רק שהצריכת דלק בשמיים הביואיק לסייבר לא נראית כזה טוב בכלל..
אתה צעיר,תקנה אוטו צעיר עם מראה טוב..
כמה שיותר חדש יותר טוב.
סיאט איביזה טורבו,גולף(יש כל כך הרבה דגמי גולף שאין מצב שלא תמצא משהו נחמד)..
אני לא ממש מצליח לחשוב על יותר מכוניות שבתקציב כזה יעשו 0-100 בפחות מעשר שניות..
אולי פסאט טורבו(בצורה הישנה של הפסאט).
גולף V5..
את כל המכוניות שרשמתי לך אתה יכול למצוא בתקציב שלך עם שנת ייצור נורמלית ולא אוטו ישן עם פול קילומטראז..
ביואיק לסייבר אוטו לא בטיחותי ולדעתי נראה ממש ממש מעאפן..
אם אתה יותר בקטע של אמריקאיות אתה יכול לחפש שברולט אלרו(יש כל מיני נפחי מנוע..בכל מקרה היא עושה בסביבות העשר..תלוי במצב שלה ובשנת ייצור).

האלרו לדעתי נראית חיצונית הכי טוב מבין כל המכוניות אבל כל המכוניות שרשמתי לך פה מעולות..

נוב 07.

נערך לאחרונה ע"י gixxer בתאריך 24-08-2007 בשעה 18:34.
ישן 25-08-2007, 05:34
צלמית המשתמש של האיטלקי הצוהל
  האיטלקי הצוהל האיטלקי הצוהל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.07
שלח הודעה דרך ICQ אל האיטלקי הצוהל
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי alex69 שמתחילה ב "כן אמרתי כבר..."

שלום לך..

הביואיק שאתה מדבר עלייה ה לה-סייבר היא ה"ישנה יותר" מרובעת אמרת? טוב סבבה, החדשה נקראת לה-קרוס "ספינה" איך שאמרת, היא נמכרת משנת 2006 ואתה יכול לנחש שזה יותר מ 70K, אגב שנייהם ספינות!!
לא אמרת לנו מה אתה באמת רוצה מהאוטו, פוזה? חזק? ספורטיבי קצת? הרבה?
גדול אמרת אז זה כבר כיוון, חשבת ללכת על ה אלפא 156? מנוע 2500 חזק! שנת 2000 אוטומט ב 73K לך ליד 2 זה אחלה רכב, רכב לנהג מה שנקרא מתנהג טוב מאוד גם בסיבובים...
אם תכוון אותנו יותר מה אתה רוצה מהאוטו אז נוכל יותר לכוון אותך לאוטו הנכון בשבילך...

שתיהיה לנו שבת שלום!

ישן 26-08-2007, 02:25
צלמית המשתמש של האיטלקי הצוהל
  האיטלקי הצוהל האיטלקי הצוהל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.07
שלח הודעה דרך ICQ אל האיטלקי הצוהל
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי alex69 שמתחילה ב "לא מדבר על הלה-קרוס והלוצרן"

באמת שאני לא יודע לגבי הרכב הזה (אימפלה) בכללי אני לא אוהב רכבים אמריקאים אבל זה רק אני, אין לי מושג מה קורה שם עם האמינות, בכללי זה נראה כמו הרכב שאתה מחפש גדול לא פוזה נוח וחזק ואני מאמין שהוא יחזיק ל4-5 שנים!

וזה שאמר פה גולף, הבן אדם רוצה רכב גדול ולא קטן והוא כתב את זה אז זה לא מתאים! לא צריך לכתוב מה אתם הייתם עושים עם הכסף הזה!
גם לזה שכתב על המוסטאנג, הוא אמר שהוא לא רוצה פוזה! מה גם שהמוסטאנגים פה גמורות לרוב!
אז בבקשה זה נחמד וכייף שאנשים מגיבים אבל תגיבו לעניין..
אני רוצה להבהיר את עצמי, לא כתבתי פה את ההערות האלה בשביל לרדת עלייכם! חס וחלילה תתיחסו לזה כאל ביקורת בונה, בתקווה שתבינו אותי

בכל מקרה בהצלחה בחיפושים!
שבוע טוב לכולם!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:44

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר