לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-08-2007, 20:38
צלמית המשתמש של The IceMan
  The IceMan מנהל The IceMan אינו מחובר  
\dev\null

חבר מתאריך: 08.11.02
Windows SteadyState לניהול מחשבים משותפים

אם אתם מנהלים מחשבים משותפים כמו אלו שבבית ספר או בתי קפה סיפריות וכ"ד או אפילו בבית, אתם תהיו מעונינים לבחון את את הכלי החדש מבית Microsoft העונה לשם Windows SteadyState. תוכנה זו שניתנת להורדה בחינם, תוכננה במיוחד עבור Windows XP, היא היורשת של Shared Computer Toolkit. אתם יכולים לנעול את המחשב עם מספר רמות של הגדרות גישה ולהגן על הכונן קשיח מפני שינוים, כולל התקנה של תוכנות, וירוסים, רולגות, ושאר מידי טפילים אחרים.

Windows SteadyState משתמשת בחשבון משתמש מגבל על מנת לנהל את רמות ההרשאה וגישה למערכת, אך על מנת להגן על הכונן הקשיח Windows SteadyState עושה שימוש בסביבת "ארגז חול " שמאפשרת למשתמש לעשות איזה שינוים שהם רוצים או צריכים במערכת. אך בעת טעינת המערכת מחדש Windows SteadyState מאתחלת את הכונן ואת המערכת הפעלה למצב ברירית המחדל המקורית, לפני השינוים.

עבור מידע נוסף על הכלי השימושי הזה, בדקו את המצגת בעמוד התוכנה.

קישור לאתר Windows SteadyState

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-08-2007, 21:02
  pyr0 pyr0 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.05
בעיות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The IceMan שמתחילה ב "Windows SteadyState לניהול מחשבים משותפים"

יש לי בעיות עם התוכנה הנ"ל,
אני הקתנתי את Shared Computer Toolkit על מס' מחשבים וזה עבד מעולה!
היום ניסיתי את הSteadyState (למעשה, המלצתי למשהו בפורום על התוכנה לאחר שחיפשתי את Shard Computer Toolkit וגיליתי שהוציאו את היורש שלה, בעל השם הנ"ל) ולמעשה מחקתי את Shared Computer Toolkit והתקנתי אותה במקומה.

במחשב שלי (בבית), שעליו עוד לא הותקן Shared Computer Toolkit, הSteady State עבד מעולה.
לעומת זאת, במחשב השני, שהוא מוגבל לגמרי והדבר היחידי שהמשתמשים הצליחו לעשות בו זה לגשת לכונן מסויים, לגלוש באינטרנט ולכתוב מסמכים (ואני ניהלתי אותו כך שאין בו וירוסים, adware, spyware ולמעשה הוא נקי לגמרי ובמצב יותר טוב מהמחשב בבית) התוכנה לא עבדה.

מז"א לא עבדה? הצלחתי להפעיל אותה בפעם הראשונה, ולאחר ריסט - המערכת בקושי עבדה. לקח כמה דקות מהרגע שהיה כתוב "windows is starting up" עד הwelcome screen (המחשב בעל מעבד מעולה וג'יגה זכרון מהיר - למעשה, אין רכיב אחד ג'נרי במחשב והוא מחשב מעולה וחזק מאוד למשימות שהוזכרו לפני כן, לכן אין סיבה לזמן העלאה כ"כ איטי)

כשהמחשב סוף סוף הגיע לwelcome screen, לקח שעות לטעון משתמש admin ומשתמשים מוגבלים (limited) שלא הוגבלו כלל עדיין בsteady - לא עלו כלל, והודעת error שהפרופיל corrupt עלתה (שהצלחתי לפתור אותה בshared computer toolkit אך פה לא)
ולמעשה הלך הפרופיל, אע"פ שניסיתי להחזירו בכל מיני דרכים כולל system restore.

לא משנה כמה שיחקתי עם ההגדרות (לאחר הסרה והתקנה), התוכנה רק עשתה יותר בעיות,
החוויה שלי איתה מאוד, מאוד שלילית וחזרתי בחזרה לShared Computer Toolkit שעשה את עבודתו נאמנה.

מסקנה: לא מה שהכי חדש בהכרח הכי טוב. הממשק המכוער והנוראי של shared computer toolkit עושה את העבודה לעומת ממשק מלוקק, יפה ונוח של steady.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:48

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר