לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-09-2007, 00:11
צלמית המשתמש של Sharingan
  Sharingan Sharingan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "יופי של רעיון! בהחלט מתאים..."

דבר ראשון תודה רבה לשתיכם.

בקשר לחצובה- בסרטון השני התחלתי להשתמש בחצובה באמת אבל זאת הייתה מיני חצובה קטנה ולא יציבה ובשלב
מסויים שהתחלתי לעשות את התנועות של המצלמה וויתרתי על החצובה. הצילומים הם צילומים ממרחק קצר מאוד
כך שלא נוח להשתמש בחצובה רגילה מה גם שהעדפתי לא להשתמש בזום כדי לא לדפוק את הפרופורציה של
התמונה וגם הייתה לי בעיה של תאורה שיצרה לי המון רעש בתמונות כמו שרואים בסרטון הראשון ככה שבצורה
שצילמתי היה הכי נוח...
אני מקוה לעשות עוד כמה סרטונים בקרוב אפילו השארתי את הסט מוכן לעבודה ואני מקוה להשקיע יותר בכל
תמונה בקטע של כל התנודות המיותרות ולהוסיף יותר פריימים בשניה ובכך לסדר את הבעיה של התנועה הלא
חלקה, אני מקוה שבאמת יצא לי להעלות לכם פה דברים חדשים בקרוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-09-2007, 00:50
צלמית המשתמש של whiterabbit
  whiterabbit whiterabbit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.05.05
מגניב!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sharingan שמתחילה ב "Stick figure stop motion"

כמו שהזכירו קודמיי, חצובה מאוד תעזור לסרטים להיות חלקים יותר(אם זה מה שאתה מחפש לעשות)- תוכל גם לבדוק איזה תנועות מצלמה מעניינות אפשר לעשות אם מדייקים עם החצובה ותזוזת הפריימים.

מבחינה "סיפורית" אני אוהב את הראש ויש לך שם רעיונות מדליקים, אירוניים וכולי- ככה שאת החלק הזה (המאוד חשוב ולא מובן מאליו בכלל) יש לך- כעת רק נשאר לשפר את הטכניקה כדי לספר את הסיפורים האלה ביתר דיוק ואף לפתח אותם (במקום כמה סרטונים- סרטון אחד מושקע עם סיפור ועלילה מגניבים)

מאוד אהבתי! בהצלחה בסרטונים הבאים!

(אגב אני הבחור שהוזכר שעשה מעין "סטופמושין" עם אנשים אמיתיים- בחתימה שלי יש לינק לוידאו- מי יודע, אולי זה יעזור לך באיזהשהו צורה)

ישן 03-09-2007, 06:06
צלמית המשתמש של Sharingan
  Sharingan Sharingan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sharingan שמתחילה ב "Stick figure stop motion"

תודה לכולם שוב...

nafnaf: גם אני מאוד אהבתי את כל הקפיצות והשינויי תאורה והפוקוס ובגלל זה לא קבעתי אותם..

yoni_la: בכל עשרים שניות נכנסים בית מאתיים למאתיים חמישים תמונות וכל סרטון קצר כזה לקח לי
בערך משתיים עשרה בלילה עד שבע בבוקר

RP.: זאת אנימציה שמורכבת מתמונות סטילס שצילמתי תמונה תמונה ואני לא מצאתי שום מקום יותר
הגיוני לשים את זה אז כל עוד אין שום הצעה לפורום אחר שאני יכול להעלות את זה לא תוכל להתגמש
ולקבל את זה לפה?

עריכה: אז תודה שאתם מתגמשים פה וגם תודה שערכת את האשכול וסידרת את התצוגה, אני פשוט
עובר מספארי ואני לא מסתדר ממש עם הכתיבת אשכולות וההכנסות וידאו

נערך לאחרונה ע"י Sharingan בתאריך 03-09-2007 בשעה 06:19.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:20

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר