לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-09-2007, 20:59
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי azehavi שמתחילה ב "תודה רבה"

הדרך המועדפת עלי (ובגדול) היא דרך גונן (אלא אם אתה יוצא מקצרין...).
שים לב שיש (לפחות) שלושה מחנות שנקראים רוויה. אם המילואים שלך הם אימון טנקים אז הופנית למחנה הנכון.
אם המילואים קשורים בתחמושת אתה צריך להמשיך עוד קילומטר מזרחה ולפנות שמאלה. ואם אתה חי"רניק כנראה שאתה צריך להגיע למחנה הקרוב ביותר לצומת האמיר (וואסט) שנמצא מצפון לכביש (משמאל, אם באת דרך גונן).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-09-2007, 14:50
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי amos2008 שמתחילה ב "עכשיו הסגרתם שם של בסיס ומיקומו בעצם 3 בזכות יוסיפון"

איזה מזל שלא כתוב על הש.ג. את שם הבסיס ושם היחידה, ואיזה מזל שאין גם שלטים על הכביש של שם המחנה + מס' ד.צ. שלו ....... אחרת עוד היו מתגלים סודות צבאיים.

אתה יודע מה, בו נלך אפילו רחוק יותר, מילא מילואימניק מפזר סודות, אבל איזה מזל שאין באינטרנט שום מקום בו מפורסמים סודות אמיתיים ... נגיד מיקומם של בסיסי חיל האוויר עם פירוט הטייסות שקיימות בהם.

אה.... בעצם יש (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%97...%90%D7%9C%D7%99).

בסיסי טיסה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה ערך מורחב – בסיס טיסה בסיס טיסה של חיל-האוויר הוא שדה תעופה צבאי בו מוצבות טייסות.

קיימים שני סוגי בסיסי טיסה:
  • כנף: בסיס טיסה בו יש טייסות בלבד. מפקד כנף הינו איש צוות אוויר בדרגת אלוף-משנה.
  • בסיס חיל-אוויר (בח"א): בסיס טיסה בו בנוסף לטייסות יש גם יחידות נוספות (כוחות אוויר מיוחדים למשל). מפקד בח"א הינו איש צוות-אוויר בדרגת אלוף-משנה או תת-אלוף.
בסיסי הטיסה הם (מהצפוני ביותר לדרומי): רמת דוד (כנף 1), שדה דב (כנף 15), לוד (בח"א 27), פלמחים (בח"א 30), תל נוף (בח"א 8), חצור (כנף 4), חצרים (בח"א 6), נבטים (כנף 28), רמון (כנף 25), עובדה (בח"א 10).

נערך לאחרונה ע"י צנחן1 בתאריך 05-09-2007 בשעה 14:54.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:28

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר