לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-09-2007, 08:09
  eGod eGod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
נחום ברנע מתנצל בפני משפחת שלו, ממשיך לשקר לגבי זליכה

לשון ההתנצלות שמפורסמת היום בטורו של ברנע(הפעם אין קישור מהעמוד הראשון...):

ביום שישי האחרון פירסמתי כאן את תוכנה של חליפת מכתבים בעניין בקשתה של משפחת שלו מקיבוץ עברון לקבל מהמדינה את מענק השחרור של בנם, ניסן, שנהרג במלחמת לבנון השנייה. החשב הכללי באוצר סירב לבקשת המשפחה.
הנחתי שחליפת המכתבים נמסרה לי על דעת המשפחה. זאת היתה טעות. אני מצטער מכל הלב על הכאב שנגרם למשפחה. את התנצלותי הבעתי באוזניהם, בשיחה אישית. עם זאת, נדמה שלא יהיה מיותר לתת לה ביטוי מעל דפי העיתון.

-------------------------------
האמת קצת אחרת: ברנע קיבל את החומר מלשכת רה"מ, פרסם סיפור שיקרי בלי לדבר עם המשפחה ובלי לבקש את תגובת החשב, ירון זליכה. יתרה מזאת, כאשר פנה עמוס שלו, אביו של ניסן, לברנע ושאל אותו איך הוא מרשה לעצמו לעשות שימוש בשכול של בנם לצורך מאבקים בצמרת השלטון, אמר לו ברנע(כפי שציטט עמוס שלו בתוכניתו של רזי ברקאי): אני לא צריך לבקש את רשותך לפרסום הדברים. רק אחרי שקמה מהומה בעניין, ועורך ידיעות נאלץ להשיב על פניות רבות, התקשרו השניים(דה-בר וברנע) למשפחה והתנצלו. יחד עם זאת הם ממשיכים להפיץ את הסיפור השקרי על זליכה(כולל ב"התנצלות" שמצוטטת כאן), וממשיכים, לאורך כל השבוע, בקמפיין להשחרת ירון זליכה. עוד יצויין שזליכה הגיש קובלנה למועצת העיתונות כנגד ברנע וידיעות אחרונות, ואולם המועצה טרם "התפנתה" לדון בעניין...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:52

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר