לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-09-2007, 20:30
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי היושבת בגנים שמתחילה ב "נכון שזה לא נורא? [הפרש גילאים]"

זה גבולי אבל בסדר, כל עוד את מודעת לעובדה שאת צריכה לשים לב לגבי הקטע המיני ושלא יתחס אליך כמו אל ילדה קטנה ו"יתפוס תחת" וישכנע אותך לעשות דברים שאת לא רוצה באמת רק כדי להרשים או משהו <נראה לי שהפואנטה הובהרה>.

עקרונית לא ממליצה על קשרים כאלה, אבל תמיד יש יוצא מהכלל, נסי ותראי לאן ואיך זה מתפתח, לא משנה הגיל, רק שיתחס אליך בכבוד ובסבלנות.

עריכה: תקשיבי לאינטואיציה שלך, חבר בן 20 זה מגניב וכיף, אבל יש הרבה חסרונות.. רק את באמת יודעת מה את מרגישה, חבל שבשביל ההנאה הזאת תפגעי <פיזית ונפשית>, זה לא שווה את זה.

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 09-09-2007 בשעה 20:35.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-09-2007, 20:51
  היושבת בגנים היושבת בגנים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "[right]זה גבולי אבל בסדר, כל..."

הוא ממש לא כזה, הוא ממש עדין ורגיש ולפני כל 'צעד' הוא שואל אותי אם זה בסדר, אם כן אז כן, אם לא אז לא.
ואם את יכולה לתת דוגמא לחסרונות שדברת עליהם, כי לא עולה לי שום דבר.
מה שכן, יש את הבעיה שיש לשנינו בילבולים ברגש... אנחנו לא בטוחים מה אנחנו מרגישים אחד לשני, כי זה גם המגע נכנס פה ומבלבל... ואנחנו לא הספקנו להכיר יותר מדיי. אנחנו מכירים רק כמעט חודש (וואי פתאום ספרתי כמה וזה נשמע לי שהזמן רץ..) ומתוכם נפגשנו 5 פעמים (פעמיים מתוכם זה בערך היה יומיים רצוף)... הבעיה שבקושי דברנו, כאילו, פעם ראשונה שהכרנו זה היה ב1 בלילה ודברנו מזה חפירות עד 5 וחצי בבוקר... ומאז כל פעם שהתראינו זה היה שיחות אקראיות כאלו אבל לא כמו פעם ראשונה, רק טיילנו, ו.. אתם יודעים. אז זה מוביל אותי לשאלה הבאה- איך אני מפתחת איתו שיחה נורמלית? (הוא אחד שממש קשה לו להפתח..)

ואלינורי, למה השאלה לא מתאימה לכאן?
(שיר השירים- קודש הקודשים)

"בוא יבוא, אחד, יחיד ומיוחד, אשר ירפא את העולם מן הפחד ויטהרו מן האימה" - אגדת כנפיים ("לוחמי התמורות").

ישן 10-09-2007, 10:33
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי היושבת בגנים שמתחילה ב "הוא ממש לא כזה, הוא ממש עדין..."

לפתח שיחה עם אדם שאינך מכירה כ"כ זאת בעיה, ואם אתם בעיקר עסוקים בקטי הפיזי אז תעשי חשבון עם עצמך אם זה מה שהוא בעצם מחפש <כתבת שהוא חרדי , אם אני לא טועה, זה קצת סותר אבל עדיין>, נסי לדבר איתו על הדת כהתחלה ומשם תגלשי לשאלה שבעצם הכי מציקה לך - מה הוא רוצה וחושב על הקשר, אם הוא מרגיש שזה קשר שימשך בכלל, תשאלי אותו על המשפחה שלו, על חוויות היום ועל העבר.. ככה מתחילים, וכל התחלה קשה, נסי להיות כמה שיותר רגועה וסבלנית, תני לו הרגשה שהוא יכול לסמוך עליך.

ועוד משהו, את באה ממסגרת דתית? אם לא אז כדאי לך עוד יותר לשקול את הקשר הזה, חבל שתקשרו סתם ואז יפרידו בניכם על דברים כאלה.

לא יודעת למה אבל יש לי הרגשה שאת לא הכי שלמה עם הקשר הזה, תחשבי על מה שנכתב כאן.

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 10-09-2007 בשעה 10:37.
ישן 10-09-2007, 15:13

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "[right]לפתח שיחה עם אדם שאינך..."

את אומרת את זה כאילו אנחנו ב"מרחק נגיעה"...
אני אחזור שוב, הוא לא חרדי. הוא הרבה פחות דתי ממני (אם אפשר בכלל לומר דבר כזה)..
ואני משתדלת להיות דתיה, כאילו פעם לא.. אז אין מצב שאמא או אבא יפרידו בגלל העניין הזה... (אמא רק אומרת שזה לא יפריע ללימודים שלי :S חח).
ודווקא כן חפרנו על דת ועניינים כאלו, הוא אמר שהוא לא ממש אוהב לדבר על הזמן שהוא היה בישיבה וזה.. טוב אני אנסה כאן ת'עצות שכתבת עדיין, תודה לך (:
ואת צודקת. אני לא שלימה עם הקשר רק בגלל התשובה שלי. אם זה לא יסתדר, וזה כנראה לא יסתדר, אני אצטרך לעשות החלטות לא פשוטות בכלל...
הלוואי ויהיה לי את הכח.

"בוא יבוא, אחד, יחיד ומיוחד, אשר ירפא את העולם מן הפחד ויטהרו מן האימה" - אגדת כנפיים ("לוחמי התמורות").

ישן 09-09-2007, 23:54

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי persephone שמתחילה ב "לא יודעת כמה מבחינת המקום שאתם נמצאים בו זה מתאים,"

אה.. הוא לא עשה צבא.
ואל תתרעמו בבקשה
הוא בא מבית חרדי... הוא כנראה יעשה מתישהו שירות לאומי, אל תצחקו, הוא לא נשנש בכלל!
ואיזה יציאות?
אתה מתכוון לבארים וכאלו? העניין הזה דיי מסודר. הוא מעדיף לשתות בירה בטיילת בת"א, לטייל בגליל ולעשות שפכטל בחברון.
(ד"א, ביומולדת 15 שלי אמא שלי לקחה אותי להשתכר בפאב בת"א ועבדה על כולם שאני בת 18)

אוף.

ישן 10-09-2007, 15:08

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Aharron שמתחילה ב "לפי ההתרשמות שלי מהאשכול, את חייבת לעשות כמה בירורים."

נחמד שהחלטת המון דברים שאין לך מושג.
1. אמרתי שהוא מבית חרדי, לא שהוא חרדי.
2. אנחנו לא שוכבים.

כרגע הוא בכלל לא נמצא במסגרת נוקשה, הוא כבר יצא מזה והמשפחה שלו מקבלת אותו ממש בכיף.
וזה לא שאנחנו לא מדברים כמעט, פשוט עדיין לא נפתחנו לגמרי.. בצורה של שפכי כמים לבך...
לדעתי זה לא קשור להתפרקות מינית אלא לזמן הדיי קצר שאנחנו מכירים... אי אפשר לצפות שאני אדבר איתו כמו עם חברה של 10 שנים...
מה שהתכוונתי שהמגע מבלבל את הרגש!! (ואני מבינה לגמרי עכשיו למה צריך לשמור נגיעה.. מה שאני מנסה שנה וחצי.. והצלחתי ופתאום.. אוף.)

ישן 10-09-2007, 16:50

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Aharron שמתחילה ב "לא, זה בולשיט, כלומר יש פה את..."

שמע, אמא שלי היא דיי דוחה אנשים שלא עשו צבא, וכנראה גם הכלל פה,
אני ממש לא מסוג האנשים האלו. זה עניין של השקפת עולם, שברור שלא נכנס אליה עכשיו.
הוא יצא לגמרי מהחברה החרדית, זו מין תופעה של המון נוער (ורוב החברים שלו כאלו) - מישיבות שנשרו.. מה לעשות, הוא מעוניין לעשות שירות לאומי, למרות שאין לי מושג מה זה אומר לגבי ההשקפה שלו על המדינה, אבל שוב- לא נפתח על זה וויכוח.

זה מסובך... עד לפני כמה זמן לא שמרתי בכלל בכלל, ואז התחלתי לשמור (כמו שהתחלתי לשים חצאיות) ועכשיו.. לא. זה עדיין קשור לבילבול? לדעתי גם אם הייתי ממשיכה תמיד לא לשמור נגיעה זה היה מבלבל אותי, ככה זה.

ישן 10-09-2007, 16:46
  Michali :) Michali :) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי היושבת בגנים שמתחילה ב "נכון שזה לא נורא? [הפרש גילאים]"

זה יכול להוות בעיה מסיבה אחת,
אתם במקום אחר בחיים שלכם.
את כרגע בבית ספר, הוא בטח חושב על טיסה לאנשהו או לימודים אקדמאים.
אתם בשלב שונה כרגע מבחינה כזו או אחרת.

אך, (תמיד יש ניגוד)
אם אתם מתאימים באופי, כל השאר לא באמת חשוב.
כמו כל שני אנשים שמכירים שני העולמות שלהם מתחברים וכל אחד מוסיף משלו ומנקודת המבט שלו ליחסים. כל אחד עובר משהו שונה ולכן זה כן יכול להתאים.

אני למשל יצאתי עם בחור בן 28 ואני בת 19.
אומנם נכון, ההפרש גילאים שלנו מצחיק למדי אך היה חיבור, היה קליק, הייתה כימיה וזה מה שחשוב.
אם לכם יש את זה,
מה טוב

ישן 10-09-2007, 17:29
  Aharron Aharron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.06
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Michali :) שמתחילה ב "את רואה? חוצמזה אם יש לך חברה..."

ושוב ושוב, השפיטה שלי היא מהצד, אני לא מכיר לא אותך ולא אותו. יכול להיות שתהיו זוג שמתאים במליון אחוז, אבל, לי זה נשמע מריח רע מהצד. אני רק מציע ורק חושב שמאוד כדאי לעצור, לחשוב, אם הוא שווה את זה שתפסיקי מבחינתך, מבחינת האמונה והמחשבה שלך להפסיק לשמור נגיעה, אם את בשבילו יותר מהרפתקאה חולפת. כדאי לשבת ולחשוב, במיוחד בענינים האלה, כי זה דברים שמשפיעים המון בהמשך החיים ומשאירים לפעמים צלקות לא נעימות.

אה ולגבי הרגש והמגע, זה נכון, אבל הטבע הוא לא קשר אפלטוני. ואפילו שהדתיים מצלצלים בזה, זה לא אומר שזה המצב הטבעי, לפני חתונה הם חושבים ומבינים שצריכים לשמור את הנגיעה. אבל מבחינת קשר, בין בחור לבחורה, אין טעם מבחינה טבעית לשמור נגיעה, המשיכה לא קיימת סתם, ומשם והלאה זה תהליך טבעי בלבד, אז צריך להתמודד עם זה. צריך לעצור ולחשוב, ואולי אפילו מבחינת המגע להפסיק ולחשוב מה את מרגישה. שיהיה בהצלחה..

נערך לאחרונה ע"י Aharron בתאריך 10-09-2007 בשעה 17:34.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:54

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר