לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-02-2005, 15:11
צלמית המשתמש של SpaZ
  SpaZ SpaZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל SpaZ
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ElectroBunny שמתחילה ב "הקישור לא עובד אבל...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ElectroBunny
תעשה את הכדור שצריך לעבור פעם מקדימה ופעם מאחור בשתיי LAYERS בהתחלה הLAYER הראשון פעיל בTIMELINE והואעובר מלפנים ואחר כך הוא מפסיק להיות פעיל ואז באותו FRAME הLAYER השני תופז פיקוד ונמצא מאחורי הכדור.........לא צריך להיות מסובך מידי.....מקווה שעזרתי ....
במחשבה שנייה כך את מה שאני אומר בערבון מוגבל.....גם אני מתחיל בפלאש

ככה הכי פשוט אבל יכול לסבך את הסירטון בעתיד אם הוא ממשיך את הסירטון עם עוד מלא מובי קליפים וכאלה....

יש דרך ללחוץ על המובי קליפ (לסמן אותו) ואז ללכת ל Modify -> arrange -> send to back וככה הוא יופיע מאחורי מובי קליפים אחרים שנמצאים באותה השיכבה.....
המובי קליפים חייבים להיות באותה השכבה בגלל זה לא תוכל להשתמש בmotion twin......

עשיתי FLA קצרצר בשבילך שמשתמש רק בAction Script בשביל לזוז, לשנות את גודל הכדור וכמובן משנה את עומק המובי-קליפ! (אם הוא יהיה מלפני או מאחורי המובי קליפ האחר)....

ציטוט:
במקור נכתב על ידי naetna
חחחח זה הכי קל בעולם
אתה לוחץ על הכדור הכחול כן אחר כך
תלחץ במקלדת על
ctrl g
וזהו

זה ממש שטויות מה שאמרת.... אל תעשו ככה. זה סתם יוצר groups וזה לא יעזור בלעשות שזה יהיה פעם לפני ופעם מאחורי MC אחר....

נערך לאחרונה ע"י SpaZ בתאריך 23-02-2005 בשעה 15:17.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-09-2007, 19:01
צלמית המשתמש של coolroy
  משתמש זכר coolroy coolroy אינו מחובר  
מנהל פורום פלאש

חבר מתאריך: 04.03.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "לא הגיע הזמן שתלמד לקרא את..."

לא צריך פה קוד וגם לא צריך ליצור שכבות למרות שכל אובייקט כך נמצא במעין שכבה משלו (עומק) ועל זה אני מדבר, לא חייבים להשתמש בשכבות של ממש (Layer) אלא אם כן הוא באמת רוצה וצריך את ההפרדה הזאת בעין בשביל עצמו, בדרך כלל משתמשים בהן כשיש הרבה אובייקטים בציורים מורכבים, בכל אופן פה אני אפילו לא ממליץ כי האובייקט צריך להיות פעם מעל אובייקט אחר ופעם מתחתיו ככה שאישית לא הייתי מגביל אותו לשכבה עליונה או תחתונה כי זה היה מצריך 3 שכבות.
כל מה שהצעתי לו זה טווין אחד כשהמוביקליפ ברקע לעשות bring to back וטווין אחד כשהמוביקליפ מקדימה לעשות bring to front, אם אין לך מושג על מה אני מדבר אז Modify -> Arrange.
כל האנימציה הזאת כמו שאמרתי יכולה להתבצע ב 2 שניות מבלי להוסיף אפילו שכבה אחת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:07

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר