לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-09-2007, 14:19
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בלופים
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי האזרח שמתחילה ב "הבלוף של אילת מספר 2..."

1. האם נסעתה ברכבת נוסעים מעקבה לעמאן?

2. האם הירדנים הקימו את קו הרכבת?

3. האם אתה משלה את עצמך שהירדנים הקימו את הכביש המהיר לשימוש נופשים עושי שופינג? או אולי בגלל שעקבה היא השער הראשי לירדן, בניגוד לאילת שהיא שער בעיקר של מכוניות מיובאות מיפאן.

4. אם לא בדקת אילו הטבות יש לתושבי עקבה - או יותר נכון מה שיטת חלוקת ההטבות בירדן - אל תמהר לתת כדוגמא. אתה עוד עשוי להתבזות (מכיר את עקבה, מכיר אותה תיירותית, מכיר אותה בשנות ה-90 וגם כיום. בקצרה: רק בשביל הנסיון לא אסתכן בלהיות עקבאי).

5. האם בדקת מה הנזק הנופי שנגרם עקב סלילת הכביש מעקבה?

6. הפטור ממע"מ בכלל לא כוון לתושב צפון שבא לבקר באילת: בין אם מישמים אותו כמגולם במחיר, או לא, הוא בכלל לא מיועד לך. אם תושבי המדינה מסבסדים את תושבי אילת, הרי שהם מסבסדים גם אותך כשאתה קונה 4 חבילות חיתולי האגיס פרידום בסופר פארם כדי לחסוך 15 ש"ח על חבילה.

7. חנויות המשתייכות לרשתות רשמיות אכן מעניקות מחיר ללא מע"מ - מקדונלדס, סופר פארם, פוקס. פעם או פעמיים קניתי מצלמה או מכשיר אלקטרוני קטן והמחיר היה מאוד תחרותי - גם בהשווה ל ZAP.

8. אני לא מאמין שאני מגן על אילת... נו טוב, לפעמים הגזמה פראית מקרבת אותך למי שהיה נראה רחוק מאוד.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-09-2007, 14:46
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
המלצה כבר כתבתי מקודם...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "בלופים"

שהיה ממן מחו"ל אשר היה מוכן לשלם הכל ורק לקבל זיכיון בדומה לכביש מס.6
תפסיק בבקשה לספר על הנזק הסביבתי כאשר תהיה הרכבת לאילת.
מה זה משנה מי מימן את הירדנים, העיקר שיש להם מה שלנו אין.
עוד יקח הרבה זמן ועוד הרבה קורבנות חינם ימותו אך המסילה תהיה.
אם אחת המפלגות תכניס את זה במצעה המפלגתי, אני בטוח שהרבה אוהבי הטבע ואני בתוכם נצביע על קו הרכבת לאילת.
יש לך מושג איזה תנופת פיתוח תהיה לנגב ולאילת כאשר יבוא אנשים שבגלל הנסיעה המייגעת ומסוכנת לא באים.
לא צריך לבנות עוד נתיב נוסף ומחסום באמצע, עדיף להשקיע היום על מסילת הברזל.
היא נמצאת כבר לא רחוק. המרחק הוא מהר צין ועד אילת לא מתל אביב כמו שחושבים הרבה מנבחרי העם.
ישן 30-09-2007, 15:04
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני אפסיק כשארצה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי האזרח שמתחילה ב "כבר כתבתי מקודם..."

ובתור התחלה כאשר תכתוב משהו יותר מבוסס מטוקבק. אין הצדקה לרכבת לאילת: היא לא תוזיל עלויות (עפ"י הנסיון בארץ ובעולם) ולא תקצר נסיעה (שוב ראה הערה אחרונה). הנזק הנופי חשוב לי - ככל הנראה בדיוק כפי שחשוב לך להגיע (אם נתעלם מהעובדה בסוגריים הקודמים) קצת יותר מהר לקניות ללא מע"מ, אבל מה שכן: אני לא כותב טוקבק אלא משתדל לשרבב את דעתי העניה פה ושם איפה שלכאורה אמורים להקשיב.

ושוב, רק ברור יותר:

1. את המסילה לעקבה סללו התורכים. הירדנים לא מסוגלים אפילו להפוך אותה לרכבת נוסעים. זו רכבת מסע.
2. בירדן כל המדינה מסבסדת את המיעוט של משפחת המלוכה. כשעמית שלי מארה"ב נתקע בפטרה בגלל סופת שלב ולא יכול לחזור לטיסה שלו מהארץ: אני מערב אחד שהוא בעל סוכנות נסיעות ירדנית ובן דוד דרגה 78 של המלך עבדללה: הוא כבר מארגן שהצבא יעביר אותו לעקבה VIP. לא איכפת לי שכך יהיה גם בארץ - אני מכיר את עצמי: אני אסתדר. מה שכן, גם אז תתלונן, רק על זה שחבל שזה לא כמו באילת.
3. כל הסיפור על חברה שהציעה לממן רכבת הוא בולשיט. מעבר לכותרת עיתונאית, אין לכך שום בסיס מציאותי (אלא אם כן הוצעו להם הטבות מפליגות... מישהו אמר "לסבסד"???)

4. פעם היה לי קשה להסביר בקיצור נמרץ למה דברים מהסוג שאתה טוען הם בולשיט - היום, דווקא הסלג הלועזי עוזר מאוד: קוראים לזה טוקבק - שורת טיעונים שמקורם בחוסר יכולת להתמודד עם מציאות מורכבת, תוך כדי התעלמות מוחלטת מהאלטרנטיבה, שהיא תמיד גרועה בהרבה. נתנו לך פטור ממעם ומערכת מחירים תחרותית - גם על זה אתה מתלונן. אני לא עושה ולו שקל בודד מהלקוח הישראלי מן הסיבה הפשוטה שכל פרנסתי היא על האמריקאים, ורק עליהם. האנשים שמרנסים אותי משלמים פי 4 ממך על אותה נסיעת מונית (בעיר רגילה בארה"ב), פי שלוש על סתימה ו"סטייט טקס" יש להם כמעט על כל דבר. מה שמדהים הוא שהם לא מתלוננים - פשוט יודעים שהאלטרנטיבה גרועה לכולם. הנה חזרנו להתחלה.

ישן 30-09-2007, 15:38
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
המלצה אני ממש לא מבין מה אתה רוצה...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אני אפסיק כשארצה"

OK אז אני טוקבק (אם זה יעשה לך טוב)
א.לא זכור לי שחברה להגנת הטבע התנגדה למסילת הרכבת לאילת. אלא היו רק מובילים במשק
אגד ומובילי משאיות (יש להם כמה אלפי חברים גם במרכזי המפלגות)
ב. תעזוב אותך מירדן - זאת טחינת מים.
ג. אם אתה מרוויח מהתיירות נכנסת באילת אז יפה.
ד. אני לכל אותם בעלי החניות והמסעדות אשר שלט ענק מעליהם שכתוב ללא מע"מ.
אך המחיר שלהם גבוהה הרבה יותר מבצפון. אילתים הרי משלמים פחות מס הכנסה ומקבלים עוד סובסידיה בעבור העובדים שהם מעסיקים, אז מדוע זה לקחת מחירים גבוהים יותר.
תכנס לכל חנות נעלים תראה את המחיר, עדיף לך לטוס במחיר מסובסד לת"א ולקנות שם ולחזור בחזרה
לאילת גם במסובסד (ורק אלוהים יודע למה מגיע לך כך)
ללכת לקולנוע IMAX ולשלם הרבה פחות ממני ורק מפני שאתה גר באילת...
תן רק נימוק אחד הגיוני ואני אשתוק.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:48

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר