לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-10-2007, 20:53
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "[QUOTE=orreut]אלכס, מה אתה..."

צר לי על כך שמחפשים בכוח לעזור לאחרים בעוד שבבית ממש עצוב.
שוב אני אחזור על כך:

בבסיס אתם אנשים טובים, אך ללא הכוונה נכונה. מחפשים לעזור לכל העולם, לזקנה המסכנה במחסום, לפליט המסכן מדארפור ונרתעים מלהציל את אחיכם המתבוססים בדם ההתנתקות. מה שהיה היה. אבל איפה ההסתכלות לעתיד? מת ההתנתקות ואין עוד יהודים בחבל עזה. מה אתה עשית על מנת לחזק אפילו אחד מהמנותקים? הלכת וקנית מהמוצרים שלהם ביד בנימין? שלחת פקס לשרי ממשלה? מה עשית?
אח שלך! אבל כלום. מחפשים להיות טובים על חשבון העצמת האני השמאלני.

לא שלא מעניין אותי דארפור ופליטיה הנטבחים בהמונייהם, להפך. אבל יש לי כרגע גדם מדמם שצריך טיפול.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-10-2007, 00:14
צלמית המשתמש של ducklock
  ducklock ducklock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי orreut שמתחילה ב "צר לי על כך שמחפשים בכוח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי orreut
צר לי על כך שמחפשים בכוח לעזור לאחרים בעוד שבבית ממש עצוב.
שוב אני אחזור על כך:

בבסיס אתם אנשים טובים, אך ללא הכוונה נכונה. מחפשים לעזור לכל העולם, לזקנה המסכנה במחסום, לפליט המסכן מדארפור ונרתעים מלהציל את אחיכם המתבוססים בדם ההתנתקות. מה שהיה היה. אבל איפה ההסתכלות לעתיד? מת ההתנתקות ואין עוד יהודים בחבל עזה. מה אתה עשית על מנת לחזק אפילו אחד מהמנותקים? הלכת וקנית מהמוצרים שלהם ביד בנימין? שלחת פקס לשרי ממשלה? מה עשית?
אח שלך! אבל כלום. מחפשים להיות טובים על חשבון העצמת האני השמאלני.

לא שלא מעניין אותי דארפור ופליטיה הנטבחים בהמונייהם, להפך. אבל יש לי כרגע גדם מדמם שצריך טיפול.

בכלליות הוא אכן אח שלי אבל איך שאומרים "בדוגרי" מנותקים יש לי רק בני דודים ודודים.
מה שמעניין זה שהם אמרו לי שהכול הצגה והכול שטויות.
עושים ופועלים בעיקר מול מצלמה עושים הרבה רעש על לא כלום.כמו כן הם גם אמרו שהעושק שם הוא עצום מבחינת גזילת משאבים מהמדינה(הם כבר הגיעו למצב שעל כמה משפחות שומר גדוד שלם!).
הם לא היו שמחים לצאת מצפון הרצועה אבל אמרו שרוב המתנחלים שם לא קדושים מעונים ולא כלום.
אם הפיצויים הספיקו לדודים שלי,הם אמורים להספיק לכול מי שקיבל אותם,כי אין אני שייך למשפחה עשירה או משהו כזה.

ישן 02-10-2007, 07:57
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "[QUOTE=orreut]צר לי על כך..."

טוב, אז משתמע מדבריך שהדודים שלך עשו הצגה, והכל טוב.
אין מגורשים מסכנים. כולם חיים בדירות פאר, מרוויחים מאות אלפי דולרים ומדלגים בפארקים הירוקים בסביבות רמת אביב ג'.
1. על מה אתה מדבר? הכל הצגה? הקראווילות הדולפות? המובטלים? המשפחות הקרועות? הפיצויים שלא באו?
2. נכון, רוב המגורשים היו במגמת דרמה. הם טובים ברעש. זה לא כי קטעו להם את החיים זה כי הם מתאמנים להצגה הדו-שנתית במתנ"ס השכונתי.
3. מהי אותה גזילת משאבים? פרט.
4. התפקיד של הצבא הוא לשמור על האזרחים בשטחי המדינה. היום אף אחד לא שומר שם על כלום.
אני מצפה שהמדינה תשמור עליי בכל מקום שאני נמצא. אם זה לא כך אפשר להתחיל לארוז, כי אחרת המדינה לא תשמור עליך אפילו בתל אביב.
5. נכון, לא קדושים מעונים, אבל נגרם להם עוול- תתקנו. מה שהיה היה, אבל להחזיר את המצב לנורמל. אפילו לא יותר מזה, שיהיו מקומות עבודה, לא בתים דולפים, הפיצויים (בחוק) לקבל.
6. אני שמח שדודים שלך קיבלו את הפיצויים. אבל מה עם עוד 7500 משפחות שמסתובבות כמו כלבי רחוב מפושפשות? הרעיון הכללי הוא להביא את החיים לסדר יום נורמלי, וכעט אין דבר כזה.
ההתעלמות שלך, והניסיון להכחיש, להמאיס, להכעיס, להעלים עין- מבזה את עצמך ואת האנטיליגנציה באשר היא.

ישן 02-10-2007, 10:27
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי orreut שמתחילה ב "טוב, אז משתמע מדבריך שהדודים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי orreut
טוב, אז משתמע מדבריך שהדודים שלך עשו הצגה, והכל טוב.
אין מגורשים מסכנים. כולם חיים בדירות פאר, מרוויחים מאות אלפי דולרים ומדלגים בפארקים הירוקים בסביבות רמת אביב ג'.
1. על מה אתה מדבר? הכל הצגה? הקראווילות הדולפות? המובטלים? המשפחות הקרועות? הפיצויים שלא באו?
2. נכון, רוב המגורשים היו במגמת דרמה. הם טובים ברעש. זה לא כי קטעו להם את החיים זה כי הם מתאמנים להצגה הדו-שנתית במתנ"ס השכונתי.
3. מהי אותה גזילת משאבים? פרט.
4. התפקיד של הצבא הוא לשמור על האזרחים בשטחי המדינה. היום אף אחד לא שומר שם על כלום.
אני מצפה שהמדינה תשמור עליי בכל מקום שאני נמצא. אם זה לא כך אפשר להתחיל לארוז, כי אחרת המדינה לא תשמור עליך אפילו בתל אביב.
5. נכון, לא קדושים מעונים, אבל נגרם להם עוול- תתקנו. מה שהיה היה, אבל להחזיר את המצב לנורמל. אפילו לא יותר מזה, שיהיו מקומות עבודה, לא בתים דולפים, הפיצויים (בחוק) לקבל.
6. אני שמח שדודים שלך קיבלו את הפיצויים. אבל מה עם עוד 7500 משפחות שמסתובבות כמו כלבי רחוב מפושפשות? הרעיון הכללי הוא להביא את החיים לסדר יום נורמלי, וכעט אין דבר כזה.
ההתעלמות שלך, והניסיון להכחיש, להמאיס, להכעיס, להעלים עין- מבזה את עצמך ואת האנטיליגנציה באשר היא.

אני לא אחראי על מנהל ההתנתקות.אין לי מושג מי קיבל וכמה קיבל.אני רק יודע שמול המצלמות בהתנתקות וגם לפניה מאוד קל לכמה פנאטים לעשות רעש והמולה.
מי שלא קיבל פיצויים-נעשה לו עוול כבד ואין שום מנוס מלטפל בו ובכלל-צריך לעזור יותר נרחבות למנותקים.להחזיר לנורמל זה מצופה.אין ספק.
לרשום את עצמך ב7 ישיבות שונות זה עושק אינך מסכים? ונודע לי שלא משפחה אחת או שתיים עשו את זה שם וביהודה ושומרון.

ישן 02-10-2007, 10:57
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "[QUOTE=orreut]טוב, אז משתמע..."

"הפאנטים" הם אלו שלא הסכימו עם דרך הממשלה (80 אחוזים מתושבי גוש קטיף לשעבר),נגרם לכולם עוול בכך שהוציאו אותם מביתם. ורק 10 אחוז עשו בעיות ממש בכפר דרום. אבל נחכה ונראה כשיוציאו אותך מביתך וממפעל חייך כיצד תגיב (ח"ו, אני לא מאחל את זה לגרועים שבאוייבי). כשהורסים בית בלתי חוקי בכפר ערבי במדינת ישראל, אלפי שמאלנים קופצים, בג"צ, "בצלם" ועוד. איפה הייתם בהתתנתקות? ולאו לדווקא בצורת הליכת נגד המהלך המדיני-פוליטי, אלא בצורה ההומנית. לעזור לאחיכם. זה לא קרה. כולכם חיכחתם ידייכם בהנאה אל מול הריסת חיי אחיכם.

"לרשום את עצמך ב7 ישיבות שונות זה עושק אינך מסכים?" אתה מבלבל מבורות. זה החרדים. להרשם לישיבה במגזר שלנו עולה 12,000 ש"ח לשנה. (לא כולל צבא- שעושים, אלו ששלוש ואלו שבמסגרת ההסדר).
אז בגדול אני מסכים עם המשפט שאמרת, אבל זה לא קשור לעניינו.
תן לי את שמות המשפחות בפרטי, ואני אתלונן במשטרה. גזל שקר ומרמה, לא קשורים לחינוך ותוואי הדרך של הציבור שלנו. כמו כן גם לא אלימות סמים ואונס.

ישן 02-10-2007, 12:12
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי orreut שמתחילה ב ""הפאנטים" הם אלו שלא הסכימו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי orreut
"הפאנטים" הם אלו שלא הסכימו עם דרך הממשלה (80 אחוזים מתושבי גוש קטיף לשעבר),נגרם לכולם עוול בכך שהוציאו אותם מביתם. ורק 10 אחוז עשו בעיות ממש בכפר דרום. אבל נחכה ונראה כשיוציאו אותך מביתך וממפעל חייך כיצד תגיב (ח"ו, אני לא מאחל את זה לגרועים שבאוייבי). כשהורסים בית בלתי חוקי בכפר ערבי במדינת ישראל, אלפי שמאלנים קופצים, בג"צ, "בצלם" ועוד. איפה הייתם בהתתנתקות? ולאו לדווקא בצורת הליכת נגד המהלך המדיני-פוליטי, אלא בצורה ההומנית. לעזור לאחיכם. זה לא קרה. כולכם חיכחתם ידייכם בהנאה אל מול הריסת חיי אחיכם.

"לרשום את עצמך ב7 ישיבות שונות זה עושק אינך מסכים?" אתה מבלבל מבורות. זה החרדים. להרשם לישיבה במגזר שלנו עולה 12,000 ש"ח לשנה. (לא כולל צבא- שעושים, אלו ששלוש ואלו שבמסגרת ההסדר).
אז בגדול אני מסכים עם המשפט שאמרת, אבל זה לא קשור לעניינו.
תן לי את שמות המשפחות בפרטי, ואני אתלונן במשטרה. גזל שקר ומרמה, לא קשורים לחינוך ותוואי הדרך של הציבור שלנו. כמו כן גם לא אלימות סמים ואונס.

תיקון קל רק...אני איני שמאלני.

יש פה שני דיונים כבדים עם ערבי ישראלי שבו זה ניכר.
בנוסף לזה.זוהי הגזמה ברורה לגבי כך שבתים פלשתינים נהרסים ושמאלנים קופצים.המון בתים נהרסו וכולם היו תמימי דעים שהיה צריך להרוס אותם.צה"ל לא הורס סתם בתים.נהפוך הוא:הדרך הטובה ביותר לחסל את הקסאמים הוא אדמה חרוכה שכוללת הרס בתים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:17

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר