לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-10-2007, 23:11
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "אם אתה לא אידיוט, תוכל להסתדר עם התיקים האלה עם מיליון מקומות לדיסקים."

הספינדלים האלה, טובים לאכסון נכון. מה שכן יש איתם בעיה אחת בלבד. למצוא דיסק כל שהוא.
בנוגע לארנקים הם לוקחים מצד אחד מעט מקום ליכולת התכולה שלהם. (ארנק של 300 דיסקים פלוס לדוגמא.) לא נשרט לי שום דיסק עם הארנקים שיש לי אף פעם. אני תמיד מזיז את הקצוות של הארנק טיפה בעת ההכנסה וההוצאה של הדיסקים. מה שכן הארנקים התחילו לקחת יותר מדי מקום, לכן התחילה להיות לי בעיה עם האיכסון של הארנקים.
יש אריזות קטנות של דיסקים חצי גודל מאריזה רגילה של דיסק. לא מצאתי איפה קונים אותן. האם הן עדיפות על אריזה רגילה של דיסק? אם כן איפה קונים אותן?
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-10-2007, 08:37
  recoilnadav recoilnadav אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "איכסון דיסקים רגילים ודיסקים של די וי די, באילו תנאים כדי לעשות זאת?"

מנסיון, אני אומר לך שתקיות של דיסקים הם הדבר הכי נוח, איכותי ומשתלם שאפשר לאחסן בו דיסקים.

גם אני חיפשתי אין ספור פתרונות לבעיית האיחסון והתיוק, ולא רק זה .. חיפשתי פתרונות שונים לאפשרות מציאת הדיסק הנכון בקלות המירבית (דבר שפתרתי בסופו של דבר ע"י איחסון כל הסרטים ע"ג דיסק קשיח חיצוני).

ספינלדים - לא פוגם בדיסקים, לא תופס הרבה מקום, אבל לא נוח בכלל.
אריזות פלסטיק של דיסקים (ולא משנה באיזה גודל) - לא פוגם בדסיק, תופס מקום רב, גם לא הכי נוח.

* תיקי נשיאה (בתנאי שזהו תיק איכותי) - לא פוגם בדיסק (בתנאי שמכניסים ומוציאים דיסק בצורה ראויה), לא תופס מקום גדול, נוח מאוד.

להמחשה, ברשותי כ 6 תיקי נשיאה של 250 דיסקים מעור איכותי, יש בהם דיסקים משנת 97/98, שעדיין רצים כביום צריבתם ..
ישן 08-10-2007, 13:19
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי recoilnadav שמתחילה ב "מנסיון, אני אומר לך שתקיות של..."

בנוגע למציאת התוכן על הדיסקים, זאת לא בעיה. אני זוכר מה יש על כל דיסק ואיפה הוא נמצא ובאיזה תיק/ארנק ואגב יש לי דיסקים שמאוכסנים בארנקים כבר כמה שנים ועובדים מעולה בלי שריטה.

כונן חיצוני חשבתי על העניין, לא יספיק המקום איכסון שלו פיזית לכל צרכי האיכסון שלי. כמות דיסקים היא, כמו של סיפרייה וכל הזמן גדלה. הגעתי למצב שאריזה של 50 דיסקים של די וי די הולכים בשבועיים.

אני רואה שהארנקים האיכותיים בינתיים , הם הפיתרון איכסון הכי טוב כיום. לפחות עד שיהיה מספיק כסף לחדר איכסון לדיסקים באריזות.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:52

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר