לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-02-2005, 15:53
  McH McH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שולה מוקשים שמתחילה ב "הכוונה הייתה למסעות של גיבוש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שולה מוקשים
(אני לא יודע אם הוא משרת או לא..)
ובמסעות של גיבוש תרצה או לא משתחרר אדרנלין (זה מנסיון..).

אגב גם במסע כומתה או בכל משהו שהוא לא שגרתי בשבילך ויש לו משמעות בשבילך משתחרר אדרנלין.

בקשר לאיזה אדרנלין יש במסעות אתה מוזמן לקרא את המאמרון הבא..
http://lib.cet.ac.il/Pages/item.asp?item=5306

אני יודע מה זה אדרנלין, בצניחה יש אדרנלין, בתחרויות ספורטיביות יש אדרנלין, במסעות ארוכים אין אדרנלין.. במסע ארוך אתה פשוט הולך עד שנגמרת לך האנרגיה, וממשיך ללכת.. בסוף המסע יש אדרנלין, שרואים את הסוף, אבל בזמן המסע פפפפ.. ואני בטוח שיום שני בבוקר-צהרים שנגיע לירושלים יהיה אדרלין, אבל עד אז אני מתכנן לישון בהליכה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-02-2005, 16:15
  McH McH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי שולה מוקשים שמתחילה ב "סבבה אז תגיש מאמר שסותר את"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שולה מוקשים
המאמר של המחברות: ד"ר רחל מינץ; ד"ר סמדר רייספלד; ד"ר יעל קשתן

שכתבו שבשעת מאמץ (ובמסע ארוך יש מאמץ עד כמה שזכור לי)משתחרר הורמון האדרנלין ולקבל פרס נובל במדע..

אני לא אומר שאין אדרנלין במאמץ פיזי, אבל זה חייב לבוא ממשהו, כמו לראות את הסוף של המאמץ, או שזה על זמן וכו'

במסעות ארוכים אין מאמץ פיזי כמו ריצה, אתה לא מתנשף והדופק לא עולה יותר מידי, הבעיה היא שהרגליים מתעייפות, הכפות רגליים כואבות ואתה מרגיש שהרגליים לא זזות כמה שתתאמץ. אל תשכח שמסעות זה לא חצי שעה, זה שעות של הליכה, במקרה של המסע מחר זה קרוב ל20 שעות הליכה.

אני יכול לאמר לך שבמסע האחרון, 11 שעות של מסע, בקושי הצלחתי ללכת את הקילומטרים האחרונים, הרגליים לא זזו, אבל שהסוף הגיע, בעשרות מטרים האחרונים, רצנו כמו מטורפים - זה אדרנלין
ישן 20-02-2005, 12:32
  נרויאיר נרויאיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.04
באחריות- תשמע....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דייב760 שמתחילה ב "שפשפות במסעות ובכלל-מה לעשות??"

1. לבש תחתוני בוקסר טריקו צמודים (לא המתנפנפים)- הם יקרים אבל שווים. להשתדל להחליף כל יום לפחות.
2. כל ערב: לנגב את כל האיזור במגבונים לחים ולשים ביבי פסטה או משחת חיתולים לתינוק בכמות נדיבה (זה לא פחות טוב מאקילן או שפשוף נעים ויותר זול). רצוי גם לחזור לפני המסע.
3. לשמור על היגיינת החלציים בעזרת מגבונים לחים (חובה בפק"ל כיסים).
4. במקרה שפשפת חמורה לחטא את האיזור עם סביעור (לא שורף כמו אלכוהול) ולשים אחרי ייבוש משחת חיתולי תינוקות.
5. את כל המשחות והחומרים ניתן לקבל גם מהחובש.
כל החומרים שהוזכרו כאן אינם שורפים כמו אלכוהול ולהיפך מרגיעים את הכאב ומייבשים את השפשפת.
האלכוהול למזוכיסטים!!!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר