לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-10-2007, 15:11
צלמית המשתמש של ducklock
  ducklock ducklock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי orreut שמתחילה ב "פלסטיני ושמאלני ניסו להצית קוצים ליד חוות גלעד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי orreut
פלסטיני ושמאלני ניסו להצית קוצים ליד חוות גלעדדובר מחוז ש"י במשטרת ישראל מוסר, כי סמוך לחוות גלעד נראו פלסטיני ופעיל שמאל יהודי, כשהם מנסים להצית שדה קוצים.

כוח משטרה עיכב את השניים, והעביר אותם לחקירה במרחב שומרון.

חדשות אומדיה (17/10/2007 14:23)

מעניין אם היה שם גם עצי זית.

ודי לחכימא ברמיזא (וההמשך לכל מי שלא יודע- ...ולטיפשא בעקיצא")

בארץ לא חסרים מטורפים...

מה שמרגיז הוא שיש פה בפורום קבוצה נכבדת שחושבת שכל שמאלני בא ומחבק ערבים,ועושה פעילויות דביליות כאלו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-10-2007, 19:06
צלמית המשתמש של ducklock
  ducklock ducklock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.07
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "הם אולי לא מייצגים את רוב השמאלנים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הפטריוט
אבל הם מייצגים את הקו השמאלני, שעיקרו שנאת ציונות ומתיישבי איו"ש.

אתה מייחס להם יכולת לייצג שמאלנים שאינם קיצוניים אז למה אתה מתפלא שישר חושבים שליברמן מייצג את כל הימין?

תסתכל על הצד השני או על איך אתה מגיב אם זה היה הפוך(לדוגמא-דיון שאומר שכל הימניים מיוצגים ע"י ליברמן שיגרש בכוח ובברוטאליות אזרחים שאינם יהודים מהמדינה).

אתה הרי ישר היית אומר שליברמן זה לא כל הימין הלא כן?

כנ"ל לפה.

הקו השמאלני הוא אכן הידברות ע"מ להביא להסכם בגדה ובכלל.לא לזרוק אבנים על חיילים יחד עם ערבים.

ישן 17-10-2007, 23:10
  אלכסנדר הגדול אלכסנדר הגדול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
תגובה
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "[QUOTE=אלכסנדר הגדול]הקו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ducklock
לא מובנת לי התגובה הזאת...תוכל לפרט?

מי אני אם כך?(רמז:איני שמאלני).

ומי בדיוק אתם מתארים?בפירוט כמובן לא סתם תגובה כמו שמקודם-"הורסי היהדות"

1. איני יודע מי אתה,לפי הדעות אני מניח שאתה שמרן בוחר העבודה ( מניח ), או מרכז נוטה שמאלה.

2. מי שאני מתאר לפחות זה כל אלה שמוכנים לבטל ערכי יסוד ( כמו קק''ל ליהודים, אין זכות שיבה, ירושלים....... ) עבור הליברליות.

דבר שחשוב לדעת:

http://stage.co.il/Stories/537228429

ישן 17-10-2007, 20:47
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
כיוון שאיני יכול לבדוק...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "[QUOTE=הפטריוט]אבל הם מייצגים..."

את דעתם של כל מי שמוגדר כשמאלני (למרות היותם ציבור קטן, הרי עדיין מדובר באלפים), אני צריך לקבוע את דעתי לפי מנהיגי השמאל - הם אלה שקובעים את ה"קו" השמאלני. והקו השמאלני הוא שמאלני-קיצוני, והולך ומקצין. כשמדברים על חזרה לגבולות אושוויץ (לא הגדרה שלי), על החזרת פליטים לתוך מדינת ישראל, על פתיחת הקק"ל ללא-יהודים וכ"ו, אזי הקו השמאלני, הנשמע מכל מנהיגי המחנה (ולא רק מ"שלום אך-שווא") הוא שמאל קיצוני, שמאל אנטי-ציוני.

בימין, לצורך העניין, אין קו אחיד. יש את ליברמן, יש את איתם, יש את נתניהו, יש מגוון דעות, מהמתון ועד הקיצוני. אין - לצערי - "קו" אחיד של הימין, כמו בשמאל.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 17-10-2007, 21:08
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.07
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "כיוון שאיני יכול לבדוק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הפטריוט
את דעתם של כל מי שמוגדר כשמאלני (למרות היותם ציבור קטן, הרי עדיין מדובר באלפים), אני צריך לקבוע את דעתי לפי מנהיגי השמאל - הם אלה שקובעים את ה"קו" השמאלני. והקו השמאלני הוא שמאלני-קיצוני, והולך ומקצין. כשמדברים על חזרה לגבולות אושוויץ (לא הגדרה שלי), על החזרת פליטים לתוך מדינת ישראל, על פתיחת הקק"ל ללא-יהודים וכ"ו, אזי הקו השמאלני, הנשמע מכל מנהיגי המחנה (ולא רק מ"שלום אך-שווא") הוא שמאל קיצוני, שמאל אנטי-ציוני.

בימין, לצורך העניין, אין קו אחיד. יש את ליברמן, יש את איתם, יש את נתניהו, יש מגוון דעות, מהמתון ועד הקיצוני. אין - לצערי - "קו" אחיד של הימין, כמו בשמאל.

מה עם איילון?
ת'אמת אני יושב מול המקלדת שלוש דקות ומנסה לחשוב על אנשים שלא הולכים בקו הזה. ולא עלה לי שום אדם מלבד איילון, שהולך פוליטית איתם אבל הבנאדם לא שונא את הימין.
הכותרת שלי הייתה שפטריוט מדבר קצת שטויות, כתגובה ראשונית לזה שכולם מדברים וחושבים את אותו הדבר (אולי גם פרץ, אבל זה לא נחשב) אבל חשבתי והתבדתי

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:28

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר