לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-10-2007, 02:07
  משתמש זכר whoracle whoracle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07
עישון מריחואנה כמלש"ב וחייל, השפעה על תפקיד

אני מעוניין לדעת באופן כללי איך צה"ל מסתכל ומתייחס לחיילים, קצינים ומלש"בים שעישנו בעבר או מעשנים בהווה (לא בזמן תפקיד, אלא כשהם בבית, נגיד ברגילה.)

מלש"ב שמודה שעישן בעבר (בתדירות יחסית גבוה, נגיד בסופי שבוע עד סוף י"ב) יחסם ממיון למסלולים\יחידות יוקרתיות (יחידות עילית, תלפיות, טיס\חובלים, קצנה ייעודית)? האם בכלל יסחם ממיון ליחידה קרבית?

חייל שנעשתה לו בדיקת שתן אקראית ויצא חיובי למריחואנה יודח מתפקידו (בין אם זה יחידה קרבית או איזהשהוא תפקיד טכני שדורש הרבה הכשרה...אני משאר שטבח לא יעיפו על דבר כזה) ? חייל כזה יוכל לצאת לקצונה או שאחרי מקרה כזה זה לא מתקבל על הדעת?

ידוע שעושים לחיילים בדיקות שתן אקראיות אבל מה בנוגע לקצינים? אני יודע שיש כאן (ובצו"ב) לא מעט קציני צה"ל בקבע ומיל', עשו לכם אי פעם בדיקות שתן לבדוק אם צרכתם סמים? ועוד פעם, קצין שבדיקתו יצאה חיובית למריחואנה יודח מתפקידו, העלתו בדרגה תועקב או שסתם יקבל נזיפה?

שאלה אחרונה, אני יודע שבמיונים לשב"כ ולמוסד עושים שימוש במכונות פוליגרף. אני יכול רק לשאר שבמקרים מסוימים משתמשים בפוליגרף גם צה"ל. באיזה מקרים, אם בכלל?

תודה לעונים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-10-2007, 02:16
  avi455 avi455 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי whoracle שמתחילה ב "עישון מריחואנה כמלש"ב וחייל, השפעה על תפקיד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי whoracle
אני מעוניין לדעת באופן כללי איך צה"ל מסתכל ומתייחס לחיילים, קצינים ומלש"בים שעישנו בעבר או מעשנים בהווה (לא בזמן תפקיד, אלא כשהם בבית, נגיד ברגילה.)

מלש"ב שמודה שעישן בעבר (בתדירות יחסית גבוה, נגיד בסופי שבוע עד סוף י"ב) יחסם ממיון למסלולים\יחידות יוקרתיות (יחידות עילית, תלפיות, טיס\חובלים, קצנה ייעודית)? האם בכלל יסחם ממיון ליחידה קרבית?

חייל שנעשתה לו בדיקת שתן אקראית ויצא חיובי למריחואנה יודח מתפקידו (בין אם זה יחידה קרבית או איזהשהוא תפקיד טכני שדורש הרבה הכשרה...אני משאר שטבח לא יעיפו על דבר כזה) ? חייל כזה יוכל לצאת לקצונה או שאחרי מקרה כזה זה לא מתקבל על הדעת?

ידוע שעושים לחיילים בדיקות שתן אקראיות אבל מה בנוגע לקצינים? אני יודע שיש כאן (ובצו"ב) לא מעט קציני צה"ל בקבע ומיל', עשו לכם אי פעם בדיקות שתן לבדוק אם צרכתם סמים? ועוד פעם, קצין שבדיקתו יצאה חיובית למריחואנה יודח מתפקידו, העלתו בדרגה תועקב או שסתם יקבל נזיפה?

שאלה אחרונה, אני יודע שבמיונים לשב"כ ולמוסד עושים שימוש במכונות פוליגרף. אני יכול רק לשאר שבמקרים מסוימים משתמשים בפוליגרף גם צה"ל. באיזה מקרים, אם בכלל?

תודה לעונים.

קודם כל בלי קשר לצבא, מדובר פה בעבירה פלילית (החזקת סם), אז מן הסתם, כאשר אתה עושה את זה במסגרת צבאית, התוצאה של זה תיהיה גרועה פי כמה וכמה... לא משנה אם אתה טבח או רמטכל.
ככה שבקיצור סמים וצבא (חח סמים וכל דבר).. לא הולכים טוב ביחד..בהצלחה.
ישן 09-10-2007, 08:51
  RedGti07 RedGti07 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.07
אם תתפס אתה בצרות...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי whoracle שמתחילה ב "עישון מריחואנה כמלש"ב וחייל, השפעה על תפקיד"

חומרת המעשה באזרחות היא לא גבוהה במיוחד, כל מה שיקרה זה שיפתח לך תיק פלילי שיסגר מחוסר עניין לציבור. אבל , אם אתה חייל ונתפסת אתה בצרות,העונשים חמורים וראיתי כבר בשירות איש צוות שלי שנתפס על כמות לא קטנה וישב 7 חודשים בכלא! אין ספק שאם שואלים אותך בתחקיר אם עישנת או לא...אל תשקר! אך קח בחשבון ששימוש אינטנסיבי לפני הצבא יגרור סגירה של מקומות מובחרים בפנייך! עצה שלי אל תתקרב לא בזמן שירות ולא אחריו! החרא הזה פוגע בך... הוא ממכר כמו כל סם! מי שמספר לך על כך שזה לא מזיק מדבר שטויות. תתייעץ עם פסיכולוגים ותראה איך זה שרוב האנשים שהגיע פתאום למחלקות פסיכאטריות מעידים על שימוש במריחואנה! הוא יגרום לך לתחושת אדישות,ומעצור בחיים האישיים שלך! גם יכולת ההבנה והלימוד שלך תפגע קשה! מקווה שתבין זאת...

ישן 18-10-2007, 23:08
  david_chesterman david_chesterman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
שלח הודעה דרך ICQ אל david_chesterman שלח הודעה דרך MSN אל david_chesterman
כל הכבוד!!!!

אחי! תמשיך לעשן!! לא משנה אם אתה טבח בגולני או בסיירת מטכ"ל!
מה אתה חושב שראש הממשלה לא מעשן פעמיים ביום?? מאיפה נראה לך באות כל ההחלטות שהוא מקבל?! הוא כל היום בסטלה.... היית פעם בכנסת? יש שם אולם ענק עם ספות ושטיחים ונרגילות ומדף שלם עם ג'ראס בצד וכל ח"כ (לפי מפלגות ומנדטים) לוקח בתורו שאכטה! זה מטורף!! אני רץ לבחירות הבאות לכנסת!!

סתם, יא הומו אל תגיד לאף אחד שאתה מעשן וגם אל תעשן בצבא יא מסטול... בבית זה מצויין אבל יעיפו אותך קיבינימאט אם יתפסו אותך, יאללה תמשיך להנות אח שלו סטלן.... ביי. (ובהצלחה בצבא...... במטבח....)
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:25

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר