לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-11-2007, 16:23
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
תקלת ריסטרט מתמשך בזמן טעינת חלונות XP

לאחר יומיים בא לי כבר לתלוש את שערות ראשי בעקבות התקלה הזו.
זה התחיל בעקבות שחזור מערכת שביצעתי לאחר תקלה בהתקנת תוכנה כלשהי. לאחר שעשיתי איתחול המערכת נכנסה למצב שבזמן טעינת חלונות (התמונה של windows על רקע שחור) המערכת מבצעת ריסטרט ללא כל הסבר, סרגל הטעינה עושה מעבר אחד ובאמצע השני זה קורה.
נכנסתי למצב בטוח בו ביצעתי סריקות דיסק גם של ווינדוס וגם דרך תוכנות של דיסק הצלה חיצוני. דרך msconfig ביטלתי הכל וניסיתי אפילו את המצב הבסיסי ביותר ועדיין זה לא עולה. שתי תוכניות אנטי-וירוס לא גילו דבר, אבל במצב בטוח nod32 לא מסוגלת לסרוק את ה-MBR ולא פועל במצב המלא של heuristics מתקדם.
העתקתי את ntldr ו ntdetect מה recovery console וגם ביצעתי fixboot. אחר כך ביצעתי שתיים-שלוש התקנות-תיקון של windows ועדיין אותה בעיה - מצב בטוח עולה והרגיל נשלח לאיתחול חוזר חלילה. אין לי שום אינדיקציה של מה הבעיה\ ה- event viewer במצב בטוח לא מראה נתונים, לא מופיע לי מסך כחול למרות שביטלתי את האיתחול האוטומטי לאחר קריסה.

ממצב בטוח גיביתי את ספריית Documents and Settings (למעט מספר קבצים שהיו נעולים אפילו במצב בטוח) למחיצה אחרת באותו כונן קשיח, אבל אני מנסה להימנע מהתקנה מלאה ומה שזה יגרור.

למישהו יש רעיון כלשהו שיאפשר לי לאתר את התקלה? איזה log כלשהו שאני לא מכיר?

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:47

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר