לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2007, 14:57
  DonJenove DonJenove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי misho16 שמתחילה ב "מיואש."

מזכיר לי את עצמי מפעם..

קח בחשבון שיש כאלו עם יותר כשרון ממך, ויש כאלו בלי המחסום עליו אתה מדבר, לכן להשוות את עצמך לחדשים זו לא הנקודה.

אני יתן לך דוגמא:
אם אני ילך ברחוב, ומסיבה כלשהי יצא לי לריב עם משהו מכות.. אני מחויב לנצח אותו? יש סיכוי שהוא ינצח אותי, תמיד, גם אם הוא לא למד שום אומנות לחימה ולא התעסק בזה.
עכשיו נאמר שאותו אחד מגיע יום אחד למכון בו אני מתאמן.. הוא הרי חדש!!
בלי שום ידע קודם.. והופ הוא הצליח לנצח אותי בספארינג חופשי [שהוא לא מחויב בו לפעול לפי הטכניקה של השיטה].

עכשיו במבט לאחור אני צריך לשאול את עצמי איך הוא ניצח? הוא שלט על הקרב לכל אורך הדרך? או שפשוט הכניס אגרוף טוב לפנים ברגע הנכון ובמקום הנכון?

אם אני לא טועה, וסליחה אם אני טועה, אתה חדש באומנויות הלחימה, אולי יש לך יותר וותק מאדם שרק הרגע יצתרף למכון, אבל תבין שבמצב שלך כשאתה עוד לא חזק אפילו מספיק מנטאלית אתה לא אמור בכלל לשלוט על הקרב, ובטח שלא לנצח. לכן אל תרגיש נחות, ובטח ובטח אל תצפה לנצח משהו שרק הרגע יצתרף למכון, מה שאתה כן צריך לצפות לו הוא שליטה על הקרב והטכניקה שלך, ועל זה אתה צריך לעבוד והדרך ארוכה מאוד.

חזרה לפורום
ישן 29-10-2007, 20:48
צלמית המשתמש של orib
  orib orib אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
תראה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי misho16 שמתחילה ב "מיואש."

לפי דעתי זה מאוד נורמאלי אתה חדש יחסית ועובר זמן מה עד שגוף מעכל את הטכניקה ופועל באופן אינסטיניקטי במצב של לחץ. תרגל את הטכניקה פעמים רבות עד שהיא תשב לך בראש ותוכל לשלוף אותה גם אם יעירו אותך באמצע הלילה שכולך שפוך.בנוסף יש דרך מצוינת שעזרה לי מאוד ליישם טכניקות בספארינג במצב של לחץ וזה ספארינג רגוע והדדי כלומר ספארינג שבו כל אחד זורם עם הטכניקה של הבן זוג וככה ניתן ליישם טכניקות במצב "קרבי" והן נטמעות בגוף כיצד ליישמן בקרב עם הזמן עולים בקצב ואתה שם לב שהתוצאות בשטח. עוד משהו שרציתי לייצן אל תתבאס מ"אי הצלחה" בספארינג או תבוסה כביכול המטרה שלך באימונים היא ללמוד ולהנות ולא לנצח,את הניצחון תשאיר לתחרויות ולרחוב.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:58

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר