לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2007, 14:23
  thebestdw thebestdw אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.06
שאלת יח"ש ומידע על טייס (2)

אוקי, מסיבות קטנוניות (רשמתי שזה דחוף כי זה באמת דחוף, והכותרת הייתה עניינית. חבל שבנאדם מבקש עזרה וסתם נועלים לו הודעה..) המנהלים נעלו לי את הודעה הראשונה לכן אני אבקש את עזרתכם בשנית.. בתקווה שהכל תקין בהודעה הנוכחית.
למנהלים- במידה ומשהו לא תקין בהודעה, אתם יכולים לכתוב הודעה ולהגיד לי מה לא תקין ואני אשנה את זה, אבל אנא אל תנעלו את הודעה.. תודה.

שלום לכולם,
הייתי בגיבוש טייס האחרון (161) ונפלתי רפואית (כלומר, קבלתי זימון לגיבוש הבא שיערך באפריל).
בנוסף לגיבוש טייס, אני זכאי לגיבוש חובלים.
לצערי נאמר לי במדור סיירות שאין שום אפשרות שבעולם שאני יעשה את גיבוש חובלים לפני טייס.. משמע, אני צריך לחכות עכשיו עד לאפריל בשביל גיבוש טייס ועד אז כל תהליכי הגיוס והמיון שלי הוקפאו(דבר שאני לא מתלהב ממנו בכלל).
נכון לעכשיו אני באמת לא רואה את עצמי יושב בבית עד אפריל. חלק גדול מחברי כבר התגייס ורוב מי שעדיין לא התגייס, יתגייס בנובמבר = אני ממממשש יתחרפן בבית בלי חברים.
מכאן עולות לי מספר שאלות.

הבנתי שיש אפשרות לבקש להתגייס ולעשות את הגיבוש בתור חייל..
1)האם יש מגבלות למיניהם (להתגייס רק לחייל מסויים או רק תקופת זמן מסויימת לפני הגיבוש)?
2)האם העובדה שיש לי גיבוש טייס יכולה לפגוע בסיכויי להגיע ליחידה מסויימת (לדוגמא נח"ל)? האם הם עדיין מתחשבים בשאלון יח"ש שלי?
3)במידה ואני מתגייס ליחידה מסויימת, אני לא יכול לעשות גיבוש יחטיו"ת בגלל שאני חסום ע"י גיבוש טייס, נכון? (אני בעצם "תקוע" בגדודים)

שאלה אחרת:
מישהו יכול להמליץ לי על סימון בשאלון יח"ש שיעלה לי את הסיכויים לקבל נח"ל? (יענו, את מי למקם ראשון, שני, שלישי וכו')

תודה ענקית לעונים.. ובבקשה תענו, זה ממש חשוב לי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:58

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר