לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-10-2007, 23:31
  alon9999 alon9999 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Alex33 שמתחילה ב "[QUOTE=alon9999]אני דווקא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Alex33
לך לאתר של הבוגדים ותחפש מתי פעם אחרונה הם גינו את הרוצחים? לעומת זאת הם מגנים כל פעולה ישראלית נגד המחבלים.

http://www.myparty.org.il/main-branch/HE/news/6269.html

http://www.myparty.org.il/main-branch/HE/news/5064.html

http://www.myparty.org.il/main-branch/HE/news/6300.html

הפתרון שלהם לקאסמים שונה משלך אך אין זה אומר שהם אינם מוטרדים מעניין הקאסמים...די להתלהמות...השאר אותה לטוקבקיסטים...הם מגנים כל הרג של חפים מפשע, אז באמת נראה לך שהם לא יגנו את החמאס על פעילות טרור נגד אזרחים ישראלים? אתה שומע את עצמך לפעמים???
תפסיק לחשוב על מדינת ישראל שהיא באותה רמה של אירגון טרור, אתה צריך ליהיות גאה שאנחנו לא אירגון טרור ושמאיתנו מצפים להתנהגות שונה...אני לא מצביע מרצ, ואף פעם לא הצבעתי, אך אני מבין את עמדתם ולא משנה אותה לחלוטין לפי איך שאני רוצה שהיא תצטייר...הם לא מגנים רשמית את החמאס כי מהם הם לא מצפים ממנו להתנהגות שונה, החמאס הוא כלום חוץ מארגון טרור, ממדינת ישראל הגדולה יש ציפיות אחרות ולכן יש גינויים..
זה שאני מבקר את מדינת ישראל לא הופך אותי לשונא שלה...להפך זה הופך אותי לאחד מאוהביה כי באמת אכפת לי ממנה...וכן, אכפת להם מבעיית הקאסמים והם גם מציעים פתרונות:

http://www.myparty.org.il/main-branch/HE/news/6289.html

נערך לאחרונה ע"י alon9999 בתאריך 27-10-2007 בשעה 23:40.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-10-2007, 01:32
  Alex33 Alex33 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי alon9999 שמתחילה ב "[QUOTE=Alex33]לך לאתר של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי alon9999
הפתרון שלהם לקאסמים שונה משלך אך אין זה אומר שהם אינם מוטרדים מעניין הקאסמים...די להתלהמות...השאר אותה לטוקבקיסטים...הם מגנים כל הרג של חפים מפשע, אז באמת נראה לך שהם לא יגנו את החמאס על פעילות טרור נגד אזרחים ישראלים? אתה שומע את עצמך לפעמים???
תפסיק לחשוב על מדינת ישראל שהיא באותה רמה של אירגון טרור, אתה צריך ליהיות גאה שאנחנו לא אירגון טרור ושמאיתנו מצפים להתנהגות שונה...אני לא מצביע מרצ, ואף פעם לא הצבעתי, אך אני מבין את עמדתם ולא משנה אותה לחלוטין לפי איך שאני רוצה שהיא תצטייר...הם לא מגנים רשמית את החמאס כי מהם הם לא מצפים ממנו להתנהגות שונה, החמאס הוא כלום חוץ מארגון טרור, ממדינת ישראל הגדולה יש ציפיות אחרות ולכן יש גינויים..
זה שאני מבקר את מדינת ישראל לא הופך אותי לשונא שלה...להפך זה הופך אותי לאחד מאוהביה כי באמת אכפת לי ממנה...וכן, אכפת להם מבעיית הקאסמים והם גם מציעים פתרונות:

http://www.myparty.org.il/main-branch/HE/news/6289.html

אם הם מגנים שיעשו את זה בפומבי. אתה אמרתה שהם מגנים אז הלכתי לאתר שלהם לבדוק, התברר שהם אין גינוי חד משמעי שלא כרוך אכשהוא למגוון שטויות ממוחזרות. ולא ממש אכפת להם מישדרות כי הפיתרונות שלהם הזויים לגמרי. הם רוצים שכוח צבאי (לא ישראלי) ישלוט (יכבוש) את עזה ויקריב את בניו להגן על היהודים. המסטול עוד מצפה שזה כוח ערבי! היעילות של המיצריםבמניעת ההברחות היא פחות מאפסית כי הם משתפים פעולה עם החמס. כוח מצרי בעזה רק יעזר להם לשפר את הטווח והדיוק של הרקטות.
ישן 28-10-2007, 14:57
  Alex33 Alex33 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי alon9999 שמתחילה ב "זה שהפיתרון שלהם שגוי מבחינתך..."

ציטוט:
זה שהפיתרון שלהם שגוי מבחינתך זה אולי נכון, אך אין זה אומר שלא אכפת להם...שמעת על דמוקרטיה???
ולמה אתה צריך מהם גינוי רשמי? הם אומרים שהם בעד זכויות האדם לכל אדם ללא קשר למינו דתו או לאומו...אז נראה לך שכל זה תקף לכולם חוץ מהיהודים?? אם כן תראה לי הוכחות? תראה לי אמרה של מרצ שאומרת שכל זכויות האדם והשיוויון והתנגדותם להרג אזרחים חפים מפשע לא תקפה לגבי יהודים...רק תראה לי.

האם אתה שואל מדוע מיפלגה ישראלית צריכה לגנות את רצח אזרחים ישראלים? רק השאלה הזאת מראה עד כדי השמאלנים שונאים את עצמם ואת ישראל. למה כל הזמן אני צריך להראות לך, תראה לי אה גינוי שלהם נגד ניסיונות הרצח של המחבלים. אולי כשחולית קאסם נהרגת על ידי חיל האויר אנחנו צריך לבקר בסוכת האבלים מתוך כבוד, זה הומני לא? הפיתרון שלהם ביכלל לא הגיוני וגם עם הוא יתמשש זה יקח שנים. מה שבטוח שעם הרקטות היו נופלות על גן ילדים ברעננה אז מזמן היה מיבצע צבאי לפטור או לצמצם את הבעיה. עכשיו אתה מבין למה הרוב מתעב את השמאל הקיצוני הצבועה והבוגדני?
ישן 28-10-2007, 17:05

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Alex33 שמתחילה ב "[QUOTE=alon9999]זה שהפיתרון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Alex33
האם אתה שואל מדוע מיפלגה ישראלית צריכה לגנות את רצח אזרחים ישראלים? רק השאלה הזאת מראה עד כדי השמאלנים שונאים את עצמם ואת ישראל. למה כל הזמן אני צריך להראות לך, תראה לי אה גינוי שלהם נגד ניסיונות הרצח של המחבלים. אולי כשחולית קאסם נהרגת על ידי חיל האויר אנחנו צריך לבקר בסוכת האבלים מתוך כבוד, זה הומני לא? הפיתרון שלהם ביכלל לא הגיוני וגם עם הוא יתמשש זה יקח שנים. מה שבטוח שעם הרקטות היו נופלות על גן ילדים ברעננה אז מזמן היה מיבצע צבאי לפטור או לצמצם את הבעיה. עכשיו אתה מבין למה הרוב מתעב את השמאל הקיצוני הצבועה והבוגדני?

לפני שנתיים רוב הציבור שנא אותכם שנאת מוות...אני בטוח שאתה זוכר את זה..."רוב הציבור" אוהב לשנות את דעתו על ימין ועל שמאל, אל תדאג חכה שנה שנתיים ותראה שלסמוך על רוב הציבור זה לא בדיוק מה שיציל אותך...

בקשר לשאר השטויות שכתבת:
1) איפה ראית את מרצ מבקרים סוכת אבלים של חוליית קאסם?
2) שאלת אותי מתי מרצ גינו ירי קאסמים, ועניתי לך, מרצ מגנים כל הרג של חפים מפשע ואני מדגיש כל הרג של חפים מפשעכך לפחות כתוב במצע המפלגה...אז עד שלא תביא לי הוכחות שמרצ טוענים שמצעם תקף אך ורק לאזרחי האוייב, ואילו אזרחים ישראלים לא כלולים במצע זה, כל מה שאתה אומר פה זה שטויות, וכן מרצ אכן מגנים את ירי הקאסם לאוכלוסיה האזרחית בשדרות ועוטף עזה...כך, כל בנאדם שיודע לקרוא, מבין מהמצע שלהם...
ישן 28-10-2007, 21:10
  Alex33 Alex33 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי alon9999 שמתחילה ב "[QUOTE=Alex33]האם אתה שואל..."

ציטוט:
לפני שנתיים רוב הציבור שנא אותכם שנאת מוות...אני בטוח שאתה זוכר את זה..."רוב הציבור" אוהב לשנות את דעתו על ימין ועל שמאל, אל תדאג חכה שנה שנתיים ותראה שלסמוך על רוב הציבור זה לא בדיוק מה שיציל אותך...

בקשר לשאר השטויות שכתבת:
1) איפה ראית את מרצ מבקרים סוכת אבלים של חוליית קאסם?
2) שאלת אותי מתי מרצ גינו ירי קאסמים, ועניתי לך, מרצ מגנים כל הרג של חפים מפשע ואני מדגיש כל הרג של חפים מפשעכך לפחות כתוב במצע המפלגה...אז עד שלא תביא לי הוכחות שמרצ טוענים שמצעם תקף אך ורק לאזרחי האוייב, ואילו אזרחים ישראלים לא כלולים במצע זה, כל מה שאתה אומר פה זה שטויות, וכן מרצ אכן מגנים את ירי הקאסם לאוכלוסיה האזרחית בשדרות ועוטף עזה...כך, כל בנאדם שיודע לקרוא, מבין מהמצע שלהם...

צודק במיליון אחוז, רק הייתי מוצה שתסביר מדוע הציבור שינה את דעתו. האם זה ההיתחממות הגלובלית או רצח האופי השיטתי של (המיתנחלים) היהודים שלא לא הנה מבייש את גבלס.
הdehumanization היומי שגרס שהסיבה היחידה שאין שלום הם רוצחי משיח השלום (רבין) ולכן צריך לפרק להם את הצורה ואז הכל יהיה טוב. הכה את היהוד והצל את המולדת. רוב העם מתעב את השמאל ובעיקר את התיקשורת השמאלנית כי עכשיו זה ברור מי הגן על ישראל ומי לא רוצה אפילו להכיר בישראל. עד שתישטפו את המוח לדור הבא על רוצחי המשיח, לא צליחו לארגן פוגרומים כמו בעמונה, לפחות לא עם תמיכה מהעם.
ישן 28-10-2007, 22:02

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Alex33 שמתחילה ב "[QUOTE=alon9999]לפני שנתיים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Alex33
צודק במיליון אחוז, רק הייתי מוצה שתסביר מדוע הציבור שינה את דעתו. האם זה ההיתחממות הגלובלית או רצח האופי השיטתי של (המיתנחלים) היהודים שלא לא הנה מבייש את גבלס.
הdehumanization היומי שגרס שהסיבה היחידה שאין שלום הם רוצחי משיח השלום (רבין) ולכן צריך לפרק להם את הצורה ואז הכל יהיה טוב. הכה את היהוד והצל את המולדת. רוב העם מתעב את השמאל ובעיקר את התיקשורת השמאלנית כי עכשיו זה ברור מי הגן על ישראל ומי לא רוצה אפילו להכיר בישראל. עד שתישטפו את המוח לדור הבא על רוצחי המשיח, לא צליחו לארגן פוגרומים כמו בעמונה, לפחות לא עם תמיכה מהעם.

אני אחזור על עצמי שנית...חכה שנה שנתיים ואז תדבר איתי, ב2006 נבחר ראש ממשלה למרות שהוא אמר שהוא יפנה אותכם, ולמרות עמונה, ולמרות פושעי אוסלו ולמרות פושעי ההתנתקות...כנראה שאתם לא כל כך משכנעים אה?
רק בוא ניזכר בכמה דברים:
לנסיגה מסיני הייתה תמיכה ציבורית מוחלטת.
לאוסלו הייתה תמיכה ציבורית מוחלטת.
לנסיגה מלבנון הייתה תמיכה ציבורית מוחלטת.
להתנתקות הייתה תמיכה ציבורית מוחלטת...
וזאת למרות כל האיומים וכל ההפחדות שלכם, כנראה שגדודי הטוקבקיסטים שלכם לא באמת מייצגים את עמדת הציבור אחרי הכל...עוד שנה שנתיים ועמדת "רוב הציבור" תשתנה, "רוב הציבור" הוא מטומטם כמו בשירים של שלום חנוך...הוא ישנה את עמדותיו לפי האופנה ולפי המצב רוח, אל תבנה עליהם יותר מדי...
ישן 29-10-2007, 02:17
  Alex33 Alex33 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי alon9999 שמתחילה ב "[QUOTE=Alex33]צודק במיליון..."

ציטוט:
אני אחזור על עצמי שנית...חכה שנה שנתיים ואז תדבר איתי, ב2006 נבחר ראש ממשלה למרות שהוא אמר שהוא יפנה אותכם, ולמרות עמונה, ולמרות פושעי אוסלו ולמרות פושעי ההתנתקות...כנראה שאתם לא כל כך משכנעים אה?
רק בוא ניזכר בכמה דברים:
לנסיגה מסיני הייתה תמיכה ציבורית מוחלטת.
לאוסלו הייתה תמיכה ציבורית מוחלטת.
לנסיגה מלבנון הייתה תמיכה ציבורית מוחלטת.
להתנתקות הייתה תמיכה ציבורית מוחלטת...
וזאת למרות כל האיומים וכל ההפחדות שלכם, כנראה שגדודי הטוקבקיסטים שלכם לא באמת מייצגים את עמדת הציבור אחרי הכל...עוד שנה שנתיים ועמדת "רוב הציבור" תשתנה, "רוב הציבור" הוא מטומטם כמו בשירים של שלום חנוך...הוא ישנה את עמדותיו לפי האופנה ולפי המצב רוח, אל תבנה עליהם יותר מדי...

צודק בהחלט, כל עוד התיקשורת והדיקטטורה המישפטית בידכם אתם יכולים לצפצף על כולם ולהמשיך להחליש ולהרוס את ישראל ללא מעצורים. הימין רק יכול לאיים ולהפחיד עם שטויות הזויות כמו חיזבאללה על הגדר-קטיושות בחיפה, קטיושות מעזה ועוד כל מיני דברים הזוים. הימין לא מבין שהבריחה מלבנון נצנה לנו לגיטימציה ביו לאומית, תמיכה ואהדה גלובלית. והנסיגה מעזה חיזקה את המתונים. תגיד איפו אפשר ליקנות חומר טוב? יש ימים שאני מעדיף לחיות בעולם שלך.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:32

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר