לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-11-2007, 09:31
  sdfg sdfg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.06
ארקדי גאידמק: אני מאוכזב מאוהדי בית"ר. בית"ר תועמד לדין משמעתי.

בית"ר ירושלים לדין. תובע ההתאחדות לכדורגל שלום אבן עזרא, החליט להעמיד את הקבוצה לדין משמעתי בעקבות האירוע שייזכר יותר מכל מה-0:0 המשמים בין הירושלמים למכבי חיפה - שריקות הבוז והקריאות שהגיעו מכיוון יציעי בית"ר בזמן דקת הדומיה לזכרו של ראש הממשלה לשעבר יצחק רבין. אבן עזרא עדיין בודק על פי איזה סעיף להאשים את הקבוצה, אך בכל מקרה מתכוון להעמיד את הקבוצה לדין למרות שהאירוע לא צויין בדו"ח השופט מאיר לוי.

הבעלים של בית"ר ירושלים, ארקדי גאידמק, הביע את תגובתו על ההתנהגות המבישה של אוהדי בית"ר ואמר: "במסגרת היותי בעלי המועדון, הייתי רוצה להביע את אכזבתי ומורת רוחי המוחלטת מההתנהגות שהפגינו חלק מתומכי הקבוצה במהלך הטקס לזכרו של ראש הממשלה לשעבר יצחק רבין ז"ל. עבורי, ועבור רב אוהדי בית"ר, ראש הממשלה רבין היה דמות מכובדת בחברה הישראלית, אשר הקדיש את חייו לשרת את מדינתו ועמו. הוא היה איש של דו שיח אשר יכל להביא שלום לארצנו ולאזור כולו".

גם יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, נכח אתמול בקריית אליעזר והתקשה להירגע מהקולות ששמע. בראיון שהעניק הבוקר לגלי צה"ל, אמר לוזון: "צריך פשוט לעשות מעשה ולדאוג שהאנשים האלה לא יהיו במגרשי הכדורגל. הכל אפשר. צריך להחליט שלא מאפשרים להם להיכנס", אמר היו"ר.

לוזון, שבשלהי העונה שעברה "הסתבך" כשהגדיר את אוהדי בית"ר כ"עדר פילים" בעקבות המהומה במשחק בטדי מול הפועל פתח תקווה בו נפצעו 2 אוהדים קשה, המשיך ותקף במילים קשות את מה שאירע אתמול.

"לי יש דיעה מאוד ברורה בעניין", ציין לוזון, "לצערי בתי הדין לא בדיוק מייצגים את מה שאני חושב. מה שאני חושב הוא שבכל מקרה כזה קבוצות יכולות לשחק בלי קהל ולהוריד להן נקודות. אם קבוצה גם יש לה קהל כזה היא גם לא ראויה לאליפות. אני מתחנן לאדונים גאידמק וארזי שיטפלו בבעיה".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3467753,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-11-2007, 10:13
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
כל השמאל זה לא יותר מאשר כמה עשרות מחוצפים שבחלקם זורם בתוכם דם אנטישמי
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "וייתכן מאד גם שלא."

כל השאר הם פחדנים גלותיים שמפחדים מהם, או חנפנים מחוצפים שמוכנים לעשות הכול עבור תאוות בצע שמציעים להם המחוצפים.

איך מדינה שלמה מפחדת, מתחנפת ומתרפסת לכמה עשרות אנשים? אין לזה הסבר הגיוני. הסיבה היא בגלל שאנחנו בגלות, וזה נמשך ויימשך ככה עד ביאת משיח צדקנו.

הכול כבר כתוב בתורה, הנה:
http://www.mechon-mamre.org/i/t/t0326.htm
וְהַנִּשְׁאָרִים בָּכֶם--וְהֵבֵאתִי מֹרֶךְ בִּלְבָבָם, בְּאַרְצֹת אֹיְבֵיהֶם; וְרָדַף אֹתָם, קוֹל עָלֶה נִדָּף, וְנָסוּ מְנֻסַת-חֶרֶב וְנָפְלוּ, וְאֵין רֹדֵף. וְכָשְׁלוּ אִישׁ-בְּאָחִיו כְּמִפְּנֵי-חֶרֶב, וְרֹדֵף אָיִן... (במדבר כו לו-לז)

בכדי לצאת קצת מהגלות הזאת, בשעה שיהודי לומד תורה ומקיים מצוות, בזה הוא יוצא מהגלות שבנפשו פנימה, ואז הוא גם פחות מפחד מהיהודים הגלותיים ולא נבהל מהמחוצפים.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 05-11-2007 בשעה 10:20.
ישן 05-11-2007, 16:49
  זאב חז שיניים זאב חז שיניים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.06
אני הייתי בצנטרום של הפיילה של היציע: כל המאוכזבים ו"המגנים" שיסתמו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sdfg שמתחילה ב "ארקדי גאידמק: אני מאוכזב מאוהדי בית"ר. בית"ר תועמד לדין משמעתי."

אני אוהד בית"ר.הייתי בלב ליבו של היציע של "הגרעין הקשה" בקריית אליעזר. שרקו בוז. עשרות או מאות. בשום פנים ואון לא אלפים. מה שהכי גרוע שלא שמענו כלל את הרמקולים.לא בקריאת ההרכבים וקל וחומר לא בדקת הדומייה. לפתע בקעו קולות בוז. הצטרפו אליהם כמה עשרות מאות. כל מי שעמד סביבי...ותאמינו לי שהיה מאוד מאוד צפוף פשוט לא פצה את פיו. אז אנא מר גיידמאק...שילמת את מס השפתיים שלך ויצאת בהודעה לעיתונות. נו שוין. וואו.ריגשת אותי. אולמרט מגנה?וואו! גם אני לא ממש אהבתי. אז מה?מותר לכל אדיוט, וגם בין אוהדי בית"ר יש אדיוטים, להגיב על כל נושא. ואני לא מכיר "תקן" לתגובה. אין חולק על זכותינו לדיעה . כנראה שכל אדם חייב לחשוב כמו כל אדם. ו"כולם" צריכים לכבד את זכרו של רבין. אתם בטוחים???תאמינו לי ששרקו לשחקן שהוא "הומו" ו/או "בן זונה" גם לא אהבתי. אז יאללה...בוא נגנה ובוא נהיה מאוכזבים. אתם פאתטיים!!!

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img2.tapuz.co.il/forums/1_84718775.gif]

נערך לאחרונה ע"י זאב חז שיניים בתאריך 05-11-2007 בשעה 16:54.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:36

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר