לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-02-2005, 23:08
  1_xXx_ 1_xXx_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.04
הדבר הכי מעצבן (כנסו)

כל מי מקורא בפורום בקביעות יודע שהייתי תלמיד י'ג ועזבתי בשביל לעשות גיבוש צנחנים ואחרי הגיבוש קיבלתי תשובה חיובית ושהתקבלתי לחטיבה. ככה אני חיי שבוע בסרט ואני רואה את עצמי חוזר לבית עם החולצה בחוץ ואחרי חצי שנה עם הכנפי צניחה וחולם על הלונה בא"ח וכל התנאים הטובים שחייל מת לקבל וכמובן על השם והכבוד להיות ב"צנחנים". אבל מה...הצבא לא יתן למישהו להיות מאושר ממנו לכן הוא היה חייב להרוס ואחרי שבוע שאני חיי בסרט שלי קיבלתי טלפון ממדור סיירות והם אמרו שהם עשו טעות .
חחחחחחחח אייך שהתבעסתי באותו רגע זה משהו לא יאומן. כל הסרט שלי נמחק. אייך הם עושים טעות כל כך רצינית? אם כבר היו אומרים לי במכתב הראשון שלא התקבלתי אז סבבה אבל סתם לאכול סרטים שבוע? למרות שאני עדיין לא כל כך מאמין ולא נראה לי שמדור סיירות עושים טעויות כל כך חמורות ( זאת הטעות החמורה השניה שהם עושים לי) לכן יש חדש שמשהו נכנס בפרוטקציה במקומי (מאוד הגיוני) ואני עכשיו מנסה להזיז עיניינים ואני לא מוותר בכל כך קלות.
אבל לא נורא בנתיים אני במשפחה חדשה והיא "חי"ר יעודי" . לא נורא גם שם נחמד למרות שהתנאים לא כמו של הצנפים אבל לא נורא בכייייייייייייייף. יאללה חבר'ה 22 למרץ כבוד ( בתקווה ממש קטנה שזה ישתנה ל-23 ).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:24

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר