לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2007, 13:47
  eGod eGod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אורן פרנק(מנכ"ל מקאן-אריקסון המודח) מבקש עזרה בתביעת הדיבה שהגיש נגדו רפי גינת

(אורן פרנק הודח מתפקיד המנכ"ל המשותף של משרד הפרסום הגדול בישראל, מקאן-אריקסון, לאחר שבבלוג שלו בדה-מרקר-קפה תקף את רפי גינת על תחקיר טיב-טעם. לטענתו, רפי גינת הוא שגרם לפיטוריו, באמצעות פרסום ידיעה מגמתית בעיתון "ידיעות אחרונות" שהציגה את פרנק כמי שתוקף את נוחי דנקנר. סלקום, בבעלות דנקנר, היא לקוח גדול של משרד הפרסום. רפי גינת הגיש נגד פרנק תביעת לשון הרע ע"ס מיליון ש"ח)

[font='Arial','sans-serif']http://cafe.themarker.com/view.php?t=208766[/font]if']אני מבקש קודם כל להתנצל בפני כל מי שהגיב לפוסטים הקודמים, העיר, תמך וגם העביר ביקורת ממניעים ענייניים. לאור התביעה של גינת אין באפשרותי להגיב באופן פומבי. תודה מכל הלב גם לכל אלה ששלחו מייל אישי במערכת הדואר של הקפה ולהם השתדלתי מאוד לענות.[/font]
']מסתבר שכך זה קורה. אתה כותב את הגיגיך בבלוג האישי שלך, ותוך שבוע אתה מאבד את משרתך, רפי גינת תובע ממך מיליון, ושלל מקורבים של פלוני ומכרים של אלמוני מטלפנים ובאמתחתם "עצה ידידותית".[/font]

]אני מודה. מעולם לא חשבתי או טענתי שאני תמים, אבל כנראה שטעיתי. מסתבר שהקלישאה (כדרכן של קלישאות) מדויקת לחלוטין והמציאות אכן עולה על כל דמיון: סבך האינטרסים והלחצים, שלל מייצגי האינטרסים ועושי דברם של שועי מדיה ומדינה (רק "נ" קטן מפריד ביניהן, צירוף מקרים?), כל אלה בוחשים לפי ענייני השבוע והספין התורן. מדהים. לא נותר לי אלא לפרפרז את דברי המשורר: "כתבו עליו באינטרנט הרבה דברים, והוא בכלל לא ידע שהוא כזה".]ולגופו של פוסט זה. רפי גינת תובע אותי על "לשון הרע" כלשונו, ואני זקוק לעזרתכם.[/font]

אז איזו עזרה אני מבקש? לא, לא לדאוג... לא תרומות ולא ייצוג משפטי. שמחתי מאוד לגלות שעו"ד ד"ר דורי קלגסבלד הסכים לקבל על עצמו להגן עלי מפני גינת והמכונה המשומנת שלו. למזלי מדובר במשפטן מהשורה הראשונה, וחשוב יותר, מדובר בבן-אדם.

]בעצה אחת עם עורך דיני אני מבקש את עזרתכם במידע שישמש אותנו במהלך המשפט. מידע מכל סוג, גיל ומין לגבי רפי גינת. פרשיות עלומות וגם מוכרות מעברו של האיש ומעברה של כולבוטק. תחקירים שנגנזו, תחקירים שלא קרו, אנשים שאתם מכירים שטוענים שנפגעו מגינת ואו כולבוטק, אנשים מהארץ ומחו"ל. כאלה שעבדו או שעובדים עם גינת, כאלה שפחדו להשמיע קול, כאלה שהשמיעו והתאכזבו. מכולם אשמח לקבל כל בדל מידע שיכול לשפוך אור על גינת, כולבוטק ודרכי פעולתם.[/font]

]את כל אלה אנא שלחו ל [/font]thetruthaboutginat@gmail.com[font='Arial','sans-serif'] - כמובן שסודיות מוחלטת מובטחת. ניתן לפנות אלי גם בקפה דהמרקר או להשאיר מספר טלפון ואצור אתכם קשר.[/font]
]יש לי תחושה חזקה שבעזרתכם הרשת תאפשר למידע הזה לצוף מהר ומשוכנע שנגלה שם הרבה פרשיות שראויות לחשיפה ולתחקיר יסודי. ויותר חשוב: מעבר למקרה הפרטי שלי, אני מאמין שיש כאן הזדמנות גדולה יותר. הזדמנות להראות איך דברים יכולים להתנהל אחרת, להדגים שלא תמיד סוג האגרסיה וההתנהלות שגינת ודומיו מייצגים מנצחת.[/font]

]שלכם,]אורן.

נערך לאחרונה ע"י eGod בתאריך 09-11-2007 בשעה 13:53.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:43

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר