לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-11-2007, 13:37
  rptm rptm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
עוד שאלות-בעניין קניית עדשות למצלמת קנון

שלום!
כמו שכבר כתבתי אני מתכוון כנראה לקנות מצלמת canon 400d . אשמח אם מישהו יעזור לי בעוד כמה שאלות בעניין המצלמה ועדשות תואמות:
1. מה עדיף? לקנות בארץ עם אחריות לשנה או בחו"ל עם אחריות בארץ של mack ל-3 שנים, כשהפרש המחיר הוא כ200 ש"ח (בחו"ל יותר זול ב-200 ש"ח)
2. האם עדשת tamron 17-50 2.8 (בקישור http://www.camera4less.co.il/product.asp?f=1854&aff=zap) מתאימה גם למצלמת פילם eos של canon ? האם לקחת לטווח קצר את הטמרון או לקחת סיגמא 17-70 f/2.8-4.5 (יותר טווח)? או להעדיף בכלל עדשה עם מייצב של קנון 18-85 (ואז אני מפסיד בצמצם)? כולן פלוס מינוס אותו מחיר, אשמח לשמוע מה המלצתכם בנושא... (אציין שאני מתכוון לרכוש גם עדשת טלפוטו ככל הנראה)
3. מה דעתכם על עדשת סיגמא 18-50 2.8 ? איך זה שבארץ היא יותר יקרה מהטמרון ובחו"ל זולה מהטמרון?
4. לגבי עדשה טלפוטו: המליצו לי כאן לקנות את דגם canon 70-200L f/4 (יש לי אפשרות להביא מחו"ל במחיר 2200 ש"ח). בתור חלופה הוצע לי לקחת את canon 70-300 f/4-5.6 IS(שהיא בעקרון אותו מחיר בחו"ל). מה להעדיף בתקציב הנ"ל? או שבכלל לקחת עדשת 75-300 f/4-5.6 של קנון? עד כמה חשוב המייצב והצמצם הפתוח? (אני תוהה עד כמה אני אצלם בחושך בטלפוטו...)לגבי השתיים הראשונות, מה ההבדל? לכאורה עדיף ה- 70-300 לא? גם יותר טווח, גם מייצב, וגם מבחינת הצמצם ב-200 הוא אמור להיות באזור ה-4-4.5 לא? אשמח למי שיאיר את עיניי..
5.מהעדשות הנ"ל- המופיעות בשאלה 4- מי מהן מתאימה למצלמת פילם eos של קנון?
זהו בינתיים... תודה רבה רבה מראש לכל מי שיעזור לי.
יום טוב!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-11-2007, 13:53
  rptm rptm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rptm שמתחילה ב "עוד שאלות-בעניין קניית עדשות למצלמת קנון"

עוד כמה שאלות...
אני מתחיל להרהר אחרי ההוצאות הגדולות הצפויות...
האם הטמרון 17-50 2.8 היא לא מוגזמת לשימוש ביתי? או שזה המחיר והתמורה תהיה שווה?
לא עדיף בכל זאת אולי עדשה עם יותר טווח? השאלה שלי אם אני לא מגזים בהוצאה בתור אחד שהוא חובב מתחיל...
דבר אחר, אשמח לדעת אם למישהו יש מושג איך עובדת האחריות של מאק? פשוט מביאים לתיקון במעבדת טלרם? קראתי פה באיזו הודעה ישנה על משהו שאתה מתקן ושולח את עלות התיקון למאק העולמית והם מזכים. לאחרונה חל ייקור בעלות המצלמה המדוברת. אני שוב מתלבט לקנות בחו"ל ולקנות באר אחריות של מאק. זה כיסוי טוב? (החלטתי בעקרון לקנות בארץ 2600 במקום לייבא ב2400 פלוס אחריות ב-200 ש"ח. כעת מחירה בארץ 2800)
בתודה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר