לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-12-2007, 20:17
  elvis1977 elvis1977 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.07
צה"ל מגייס סטנדאפיסטים

ציטוט:
תפקיד חדש בחיל החינוך: סטנדאפיסט צבאי. תנאי הקבלה: ניסיון בתחום והמלצות ממעסיקים קודמים. גסויות? מחוץ לתחום

יש פה מישהו מג'וליס? מכירים את הקטע שהמפקד שלכם מתחיל לצעוק עליכם ואז אתם עושים פזצט"א? אחרי שכבר גייסו את הלהקות הצבאיות, התיאטרון הצה"לי ואפילו קוסם, תכירו את התפקיד הצבאי החדש תוצרת חיל החינוך: סטאנדאפיסט צבאי. במדור הפקות של חיל החינוך החליטו לאחרונה שכנראה יש מספיק על מה לצחוק בצבא, ובינואר הקרוב צפויים להתגייס שני חיילים שישרתו כסטאנדאפיסטים צבאיים. השניים צפויים כבר בקיץ הקרוב להעלות מופע, שיעבור בין בסיסי צה"ל השונים.

http://news.walla.co.il/?w=//1204323

יותרו חיקויים של שר הבידחון לשעבר?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-12-2007, 07:37
צלמית המשתמש של hanan11234
  hanan11234 hanan11234 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.07
יותר טוב מאוחר מלעולם לא
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי elvis1977 שמתחילה ב "צה"ל מגייס סטנדאפיסטים"

כל הזמן אנחנו שומעים שצה"ל היה נקודת המוצא של רבים מכשרונות הבידור הנוסטלגיים של מדינת ישראל. באותה קריאה נשמעת תרעומת הוויכוח הציבורי על גיוס והשתמטות מצה"ל, הקשר בין השניים הוא הדוק.
בעבר הצבא היתה קרקע נוחה להתפתחות הכשרונות הצעירים של המדינה שרק נולדה, היום ערי המרכז מהוות את גרעין התרבות הישראלית.
בואו לא נשכח את האמת החשובה מכולם - קשה בצבא ואין הרבה מקום להימלט מהלחצים והקשיים.

אני מקווה שהקומדיה תהיה מגוונת ומכל קשת התרבות הישראלית, קומיקאים מיקצועיים וחובבים משורות הלוחמים, שתימצא הסובלנות בדרגים השונים לאפשר ללוחמי השיגרה לייצר את האומנות היחודית הזו.
להודות על האמת, התרבות הישראלית החלה לאורך השנים האחרונות לפנות מקום גדול לקומדיה וטרנד הסטנד-אפ, לפי דעתי היא אחת מדרכי הביקורת הטובות ביותר וכולנו יודעים שהצבא דורש תיקון דחוף.
התפילה שלי (ואולי אני מגזים) שלתוכנית תינתן האפשרות ליזרום מבלי להיתקל במכשולים הצבאיים שאנחנו רגילים אליהם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:28

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר