לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-12-2007, 19:38
  RiU RiU אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל RiU שלח הודעה דרך MSN אל RiU
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tamir_154 שמתחילה ב "בעיה בראוטר TP-LINK"

גבר זו שאלה שהיית צריך להפנות לפורום אבטחת מידע

פעם הבא תדע, בכל אופן לראוטר האלחוטי יש אפשרויות אבטחה (תלוי איזה ראוטר) כמעט בכולם יש אפשרות של hide SSID (שזה שם הרשת) כך שכל מי שעושה סריקה לבדוק אם יש רשתות באזור לא ימצא אותך , אפשרות נוספת מאוד נפוצה זה mac filtering ששם אתה מגדיר כתובות mac ספציפיות (כל כל כרטיס רשת מגיע עם כתובת MAC ספציפית ויחודית לו בלבד, זה כאילו התעודת זהות של הכרטיס רשת) שיוכלות לגלוש ולהתחבר לראוטר, שם אתה מגדיר את המאק של הכרטיסי רשת של המחשבים שלך ורק אותם ואז אף אחד אחר לא יוכל להתחבר לראוטר שלך ולגלוש על חשבונך .... כמובן כל ההגדרות שאתה עושה לא שוות כלום אם לא ניכנסת לראוטר ושינית את הסיסמא הראשונית שבאה איתו כי אז כל אחד יכול להכנס ולהקליד את הסיסמא הדיפולטיבית שבאה עם הראוטר הזה ולשנות את הגדרות האבטחה בחזרה ללא מאובטח ואז עבדת לשווא!
בגדול יש עוד הצפנות של WEP ושל WAP אבל אני לא ירחיב בנושא פשוט תיקרא עליהם קצת בפורום אבטחת מידע ותהנה לך!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-12-2007, 03:19
  tamir_154 tamir_154 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי RiU שמתחילה ב "גבר זו שאלה שהיית צריך להפנות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RiU
גבר זו שאלה שהיית צריך להפנות לפורום אבטחת מידע

פעם הבא תדע, בכל אופן לראוטר האלחוטי יש אפשרויות אבטחה (תלוי איזה ראוטר) כמעט בכולם יש אפשרות של hide SSID (שזה שם הרשת) כך שכל מי שעושה סריקה לבדוק אם יש רשתות באזור לא ימצא אותך , אפשרות נוספת מאוד נפוצה זה mac filtering ששם אתה מגדיר כתובות mac ספציפיות (כל כל כרטיס רשת מגיע עם כתובת MAC ספציפית ויחודית לו בלבד, זה כאילו התעודת זהות של הכרטיס רשת) שיוכלות לגלוש ולהתחבר לראוטר, שם אתה מגדיר את המאק של הכרטיסי רשת של המחשבים שלך ורק אותם ואז אף אחד אחר לא יוכל להתחבר לראוטר שלך ולגלוש על חשבונך .... כמובן כל ההגדרות שאתה עושה לא שוות כלום אם לא ניכנסת לראוטר ושינית את הסיסמא הראשונית שבאה איתו כי אז כל אחד יכול להכנס ולהקליד את הסיסמא הדיפולטיבית שבאה עם הראוטר הזה ולשנות את הגדרות האבטחה בחזרה ללא מאובטח ואז עבדת לשווא!
בגדול יש עוד הצפנות של WEP ושל WAP אבל אני לא ירחיב בנושא פשוט תיקרא עליהם קצת בפורום אבטחת מידע ותהנה לך!

מצטער אחי פעם הבאה אני יידע...
בכל מקרה אני לא מבין בזה שום דבר אם תוכל להסביר לי בפירוט איך אני עושה את כל מה שאמרת על ההגדרות של הכרטיס רשת וכל זה,ובפרט על השינוי סיסמא של הראוטר אני ישמח כי לא שיניתי שום סיסמא אני עדיין עם הסיסמא הדיפולטיבית, אין לי מושג איך עושים את זה...
תודה רבה על הסבלנות אח שלי...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:46

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר