לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-12-2007, 00:27
צלמית המשתמש של Lycans
  Lycans Lycans אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.06
צבאי אתם מרגישים מאויימים?

היי, אני רוצה לפתוח דיון קצת רציני, כידוע איראן שואפת לפצצה גרעינית ואנחנו גרים במדינה שלמודה מלחמות, מציאת יומיומית שלעיתים לצופה מערבי אחר נראית כמטורפת והנה אנחנו צוחקים, נהנים וזאת פשוט המציאות שלנו.
לא מזמן, ממש חשבתי מה יקרה אם באמת תנחת פצצה גרעינית בישראל זו הייתה אחת הפעמים הראשונות שבהם ממש הרגשתי אי ודאות מסויימות בגלל המציאות הבטחונית הישראלית, ממש לעלות על הדעת שיכול להיות שיעשו עלינו nuke, לא נעים.
חשבתם על זה? העליתי את זה מכיוון שהיום, בעקבות הדו"ח של סוכנות הביון האמריקאית ממסך שככל הנראה הוצא מהקשרו נאמר שאיראן הפסיקה לייצר גרעין ועל כן ההתגייסות פנים אמריקאית והבינלאומית לתמיכה בסנקציות כלכליות ומעבר לכך פחתה באופן ניכר, כי לכאורה איראן לא מהווה יותר איום על שלום העולם.
חוץ מהסיפורים שמספרים בני הדורות הקודמים על החיים בצל המלחמה, אנחנו בוודאי נספר לילדנו על מציאות הטרור (שאני מקווה שתפסק עד אז), והם בוודאי יעלו את השאלות שאני מעלה כאן ועכשו. אבל בסיפור שלנו, זה לא הולך ופוחת אלא אף מתעצם, אם יהיה דירוג חולני לאיום שלום הציבור זה בוודאי יהיה טרור -> מלחמה/איום במלחמה -> הפצצה גרעינית ואולי גם התקפה משולבת מצד מדינות עויינות.
הייתי רוצה שתביעו את דעתכם ודיון טיפ טיפה יותר בוגר.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.angelfire.com/ga2/kttenkaboodle3/images/stbern.gif]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-12-2007, 02:02
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lycans שמתחילה ב "אתם מרגישים מאויימים?"

קשה לי לקחת ברצינות את האיום הזה כשכל העולם היה נגד איראן (טוב, לא כולו, אבל הרבה מדינות מערביות). איראן עדיין נחשבת מבחינתי כמדינת האויב הכי מאיימת. אני לא מפחדת מפצצת אטום גרעינית כי הם יודעים שברגע שהם יפילו עלינו את זה זה יגרור יחס שלילי ממדינות אחרות שיתקפו אותן בקואליציה חזקה... אני כן חוששת דווקא מכלי לחימה אחרים. כמו טילים ארוכי טווח וכאלה...
אני אישית חושבת שכרגע איראן עומדת על חבית של חומר נפץ מול ארה"ב ומדינות נוספות כמוה. כי כל מה שמחכים בארה"ב זה שיהיה אירוע שיהיה מה שישבור את גב הגמל ואז הם יוכלו להשתמש בזה בתור סיבה לתקיפת איראן...
זאת דעתי לפחות...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:58

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר