לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-11-2007, 19:02
צלמית המשתמש של spritz
  spritz spritz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Centurion שמתחילה ב "אתה לא מאמין למילה שלי? :) ..."

למה ישר להיות שלילי?
הנושא מעניין- ביקשתי לינק ,זה הכל.

אגב,לא ברור לי איך בדיוק התכוונו להשתמש במסוק הזה מצוללת. מילא לפלוט אותו החוצה. איך הטייס מגיע למסוק? דרך הצמ"ט גם כן? הטייס צריך להרכיב את המסוק תוך כדי שהייה במים? אם כן,יכולות השימוש בו די מוגבלות-מספיק קצת גלים כדי להפריע להרכבה שלא לדבר על מצב בו טמפרטורת המים נמוכה - 10 דקות במים קפואים והבן אדם לא רק שלא ירכיב את המסוק,אלא גם יהיה די קרוב למוות.
באופן כללי,מה המסוק הזה אמור לשמש?
עוד שאלה:נניח והטייס באמת הצליח להרכיב את המסוק ואפילו להמריא איתו-איך מחזירים אותו לצוללת? אלא אם כן, המסוק יהיה חד פעמי ,וגם אז ,המסוק הזה די מגביל את הצוללת ביכולות התמרון שלה ,בתנאי שהיא רוצה לאסוף את הטייס (מקווה שהטייס לא חד פעמי,אבל אצל הסובייטים אף פעם אי אפשר לדעת )

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-11-2007, 19:10
  Centurion Centurion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי spritz שמתחילה ב "למה ישר להיות שלילי? הנושא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי spritz
למה ישר להיות שלילי?
הנושא מעניין- ביקשתי לינק ,זה הכל.

בדיוק בשביל זה שמתי סמיילי - כדי שתדע שאני צוחק

ציטוט:

אגב,לא ברור לי איך בדיוק התכוונו להשתמש במסוק הזה מצוללת. מילא לפלוט אותו החוצה. איך הטייס מגיע למסוק? דרך הצמ"ט גם כן? הטייס צריך להרכיב את המסוק תוך כדי שהייה במים? אם כן,יכולות השימוש בו די מוגבלות-מספיק קצת גלים כדי להפריע להרכבה שלא לדבר על מצב בו טמפרטורת המים נמוכה - 10 דקות במים קפואים והבן אדם לא רק שלא ירכיב את המסוק,אלא גם יהיה די קרוב למוות.
באופן כללי,מה המסוק הזה אמור לשמש?
עוד שאלה:נניח והטייס באמת הצליח להרכיב את המסוק ואפילו להמריא איתו-איך מחזירים אותו לצוללת? אלא אם כן, המסוק יהיה חד פעמי ,וגם אז ,המסוק הזה די מגביל את הצוללת ביכולות התמרון שלה ,בתנאי שהיא רוצה לאסוף את הטייס (מקווה שהטייס לא חד פעמי,אבל אצל הסובייטים אף פעם אי אפשר לדעת )

שאלות טובות, ואין לי מושג מה התשובה. ראיתי בפורום רוסי אחד (כאן) את האיש שאולי טס על המסוק הזה (הוא אפילו אומר שזה הוא בתמונה). אם זה באמת כך, יהיה אפשר לשאול אותו את השאלות הללו.

ישן 03-11-2007, 05:49
צלמית המשתמש של DZZ
  DZZ DZZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.07
ניחוש פרוע
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי ISHPUZ שמתחילה ב "אני יכול לראות שימוש בכלי כזה..."

לאור העובדה שהכלי שבתמונה דומה לכלים דומים שפותחו בעבר בארה"ב. אסתכן בניחוש. האמריקנים פיתחו מספר מסוקים אישיים מתקפלים. חלקם חוברו לכיסא מפלט של מטוס קרב, וחלקם נארזו בכל מיני מארזים שנועדו להצנחה, השלכה, השטה. המכנה המשותף היתה הכוונה לייצור אמצעי מילוט לצוות אויר או לאנשים על הקרקע. הדגם האווירי - היה בעל יכולת להתפרש ולהתחיל לטוס (למעשה כחלק מכיסא המפלט) כבר באוויר, וזאת כדי לחלץ את הטייס הנוטש בטיסה לטווח של 50-100 ק"מ. הוא אמנם היה פגיע ביותר, בגלל מהירות נמוכה, תקרה נמוכה וטווח מוגבל, אך ההנחה הייתה שזה טוב יותר ממילוט רגלי. היו כלים אחרים שנועדו להרכבה מהירה על הקרקע והמראה. בסופו של דבר הפרוייקטים האלה נפלו כי הכלים היו עדינים מדי ולא עמדו בתנאי הסביבה הדרושים.
אני מנחש שהכלי שבתמונה לא נועד להמריא מפני המים, אלא הוא בעל כושר ציפה במיכל השיגור שלו, וכי המיכל נועד להשטה בצורה כלשהי למישהו על החוף, לצורך חילוצו.
ואגב - מי שהזכיר שהגרמנים הקדימו - הכוונה היא לאוטוג'ירו של פלטנר, שאיננו מסוק, לא היה לו מנוע, הוא נגרר אחרי הצוללת כעפיפון, ושימש לתצפית. משהו אחר לגמרי. האחרון ששרד מוצג ב-
AIR AND SPACE MUSEUM בוושינגטון.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:33

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר