לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-12-2007, 18:06
צלמית המשתמש של AmosBZ
  AmosBZ AmosBZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MatanGotlib שמתחילה ב "חייב עזרה דחופה.."

שלום לך.

ככה אני יפרט לך אני מקווה בצורה הכי טובה איזו מצלמה ועדשות לקנות.

קודם כל הבדלים חדים בין קנון וניקון. צבעים בניקון תמיד תהיה רביה גבוהה יותר של צבעים ואילו בקנון תמיד רביה נמוכה יותר. ניקון חמימות וקנון קרות.

בתור חובב ניקון אני הייתי קודם כל ממליץ לך על D70 או על הממשיכה שלה D70s.

אך בתור אדם הגום אני יניח את כל הקלפים על השולחן. נכון להיום לפחות, קנון יותר מתקדמת ביצור המכלול הדיגיטאלי שבתוך הגוף. חוץ מזה הם כל הזמן מפתחים את התחום הזה ועד עכשיו אם המון הצלחה.

אני לא יודע אם אתה יודע, אבל אני יספר לך בכל זאת,
רוב החיישנים הדיגיטאלים הם לא בגודל מלא של 35mm אך יש כמה לקנון יש את ה - 5D שהיא עוד "זולה" ומשם אפשר רק לעלות, אם זאת יש את ניקון שלה רק דגם אחד אם חיישן בגודל מלא D3 שמה היא מצלמת הדגל של ניקון אך לפי דעתי האישית עדיין לא ברמה של מצלמת הדגל של קנון, אף על פי זאת ניקון בכיוון הנכון.

מבחינת עדשות - לאור הניסיון הרב של ניקון, העדשות של ניקון כיום הינן בין העדשות הכי חדות בשוק,
הנה אתר בו תוכל להשוות את העדשות של ניקון, קנון ועוד יצרנים - http://www.photozone.de/8Reviews/index.html
ישנן עוד עדשות, אך אני הייתי ממליץ לך להישאר בתחום המוטג ואם להתרחק אז טמרון או שיגמא.

עכשיו אני יעבור לשוק היד השניה.

בעיקבות המצב שבארץ יש לנו המון חובבי קנון, שכל הזמן משדרגים את עצמם, יש המון ציוד יד שניה של קנון, גופים, עדשות, פלאשים וכו'.

אם תחליט שאתה קונה יד שניה, לפני כל קניה לך אם המוכר למעבדה של קנון או ניקון, שם יגידו לך מה עבר על המלצמה (מה המצב שלה). בכל מקרה אני לא הייתי ממליץ לך ללכת על יד שניה אתה אף פעם לא יודע ב-100 אחוז מה עבר על המלצלמה שאתה הולך לקנות אלא אם כן היא חדשה.
אותו דבר בעדשות.

אני מקווה שהצלחתי לעזור לך.

בהצלחה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-12-2007, 00:06
צלמית המשתמש של nanak_k
  nanak_k nanak_k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי AmosBZ שמתחילה ב "שלום לך. ככה אני יפרט לך אני..."

"שמה היא מצלמת הדגל של ניקון אך לפי דעתי האישית עדיין לא ברמה של מצלמת הדגל של קנון"

אני חולק עליך ולא מסתם דברים באוויר ממליץ לך להסתכל על פורום מצלמות וDSLR בדי ספוט יש בחור אחד שרכש את הD3 ועשה מס' ניסויים על פי הניסיון שלו ויש לו גם את ה1DMK3 הD3 יותר טובה בכמה דברים: דיוק בפוקוס עוקב לעומת התקלה הידועה של המרק 3 בפוקוס עוקב שעוד לא ברור לגמרי האם היא תוקנה בהצלחה, ודבר שני צילום באיסו גבוה גם כן יותר איכותי מהמרק 3.

אם התכוונת לכך שהיא לא משתווה ל1DS MK3 אז נכון רק ברמת הפיקסלים(כאן אני חושב) אבל אומרים שבקרוב ניקון תוציא גם מענה לזה.

חוץ מזה תיכף יבוא מתון ויחסום אותך מהפורום על הזכרת הD3 לשווא ועוד השוואה שלה לקנון

My gallery at flickr: http://www.flickr.com/photos/nanak__khadya/ enjoy

נוספו תמונות לגלריה.

ישן 14-12-2007, 04:22
צלמית המשתמש של AmosBZ
  AmosBZ AmosBZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי nanak_k שמתחילה ב ""שמה היא מצלמת הדגל של ניקון..."

אח שלי אתה צודק..... אבל אמרתי שנכון להיום קנון עדיין יותר מתקדמת.... אני בטוח שניקון תצבור תאוצה דברים טובים לוקחים זמן זמן שאולי לידידינו פה אין.

ואני התכוונתי לדגל MKIII 1Ds . סלחו לי כל הקנוניסתים למיניהם אך אני לא מבין מה קנון עשו בזה שהוציאו מצלמה לשוק ואחרי עוד פחות מחצי שנה והוציאו לה ממשיכה פי 700 יותר מתקדמת בהרבה תחומים.

ובקשר למשפט האחרון. שלא תבין אותי פה לא נכון לי יש D80 כמו שאתה יכול לקרוא בחתימה שלי.
אני ניקוניסת מורעל אבל כרגע אני יודע מול מי אני עומד.

המכלולים ההדיגיטאלים של קאנון ברמות הגבוהות באמת יותר טובים משל ניקון כרגע, בכמה בחינות.

ברמות הנמוכות אנחנו שולטים בעיקר בחוזק הגוף והמכלול המכאני, בעוד שקנון ברמות הנמוכות (מ-300D שלא מיצרים כיום עד ה-40D) הגופים לא חזקים מספיק לא בנויים מספיק טוב חוץ מה-20D שבזמנה עשתה מהפיכה.

תמיד תהיה תחרות רק חבל שנכון לעכשיו ספינת הדגל נמצאת אצל המתחרים ולא אצלינו.

ניקון היו פה ליפני ואני מאמין שישארו אחרי, עוד אני מאמין שבשנה, שנה וחצי הקרובות הם יוציאו גירסע עוד יותר מתקדמת ואז יתנו קצת לקנון בראש, מה שחיכיתי וקיוויתי שיקרה אם ה-D3.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:50

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר