לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-12-2007, 16:54
  mrwiseass mrwiseass אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.12.07
שאלות לגבי יום סיירות

שלום, יש לי יום סיירות קרוב ורציתי לשאול מס' שאלות.

פעם מישהו פה ביום סיירות ראה מישהו שפיץ שלא וויתר הגיע למקומות טובים והגיע לו לקבל משהו ולא קיבל כלום או חובלים כי היה לו שיער ארוך? (אני יודע שאלה קצת מפגרת אבל זה חשוב לי עד כדי כך שאני אסתפר רק בשביל יום סיירות).

רציתי לשאול עוד שאלה שלא קיבלתי עליה תשובה חד משמעית מהמאמרים,
נגיד ומישהו יגיע בערך למקומות 3-7 בערך, כאילו בינוני אבל לא יוותר, אף פעם לא יוריד את השק ולא יראה בעיות כאלה ואחרות, יש מצב שהוא יקבל מטכ"ל או שייטת? איפול שהוא לא בין הראשונים תמיד ויותר בינוני?

בעצם אני רוצה לדעת אם יום סיירות הוא נטו כושר? כאילו אם רק הראשונים מקבלים מטכ"ל ושייטת?
כי עם כח רצון אפשר לא לוותר ואפשר תמיד להמשיך ולדחוף אבל בלי כושר של שנה אימונים (אני מתאמן רק מתחילת השנה, קבוצת כושר ולבד) אני לא מאמין שאני תמיד אגיע ראשון אבל מאמין שלא אפסיק אפילו לרגע(אגב אני לא תמים אני יודע מזה יום סיירות, פעם שניה שלי אחרי רפואי פעם שעברה, ועברתי את רב התרגילים) ואראה נחישות ואני מפחד שזה לא יספיק, אני יודע שתשובה פה לא תגביר לי את הכשר אבל אולי אני אדחה את יום הסיירות כדי להתאמן עוד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר