לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-12-2007, 01:22
  Elim Elim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי fcf שמתחילה ב "תודה ... עוד שתי שאלות.. ניתן..."

כן, אתה יכול להוסיף עוד רכיבי 74374, עד שיגמרו לך הפורטים הפנויים: לכל 74374 אתה צריך קו CLK נפרד - כך שאתה יכול לשים עד 10 רכיבים (אלא אם תשתמש בדקודר, שאז אתה יכול לחבר כמה שאתה רוצה - עד 512).
לגבי INPUT: כל פורט של המעבד ניתן להצבה כ INPUT, כך שאתה פשוט קורא את כתובת הפורט.
שים לב שבשימוש עם 74374, אתה מקבל תוספת פורטים רק אם אתה שם שני רכיבים או יותר.
יש דרך נוספת להרחיב את כמות היציאות: ע"י רכיב Shift Register + Latch כדוגמת 74HCT595 שמצריך שימוש רק בשלושה פורטים של המעבד, גם אם אתה מחבר הרבה רכיבים (יציאת שעון הזזה, יציאת DATA, ויציאת שעון LATCH). ראה נתוני הרכיב: http://www.nxp.com/acrobat_download...HC_HCT595_4.pdf

נערך לאחרונה ע"י Elim בתאריך 29-12-2007 בשעה 01:28.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-12-2007, 12:03
צלמית המשתמש של fcf
  משתמש זכר fcf fcf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל fcf שלח הודעה דרך MSN אל fcf Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי maind שמתחילה ב "אני כבר לא יכול לערוך, רק..."

לא יודע אם שמת לב אבל ההודעה הראשונה שלי מתחילה ב"קיבלתי זוג מעבדים"....
פניתי ליבואן של ATML והם נתנו לי שני רכיבים בחינם.

אני רוצה לעבוד דווקא עם הרכיב הזה כיוון שיש לי סרטוט של מעגל דיי פשוט לצריבה ועבודה עם הרכיב ואני דיי חדש בעסק הזה. ככה שאני רוצה ללכת לכיוון כמה שיותר פשוט.

לפני חודש קניתי קיט מח"ול של מעגל שנקרא MINIPOV. המעגל מבוסס על הרכיב הזה והוא ממש פשוט לבנייה.

http://www.ladyada.net/images/minip...nipov3schem.png
זה הסרטוט שלו.

מה שאני רוצה לעשות עכשיו, אחרי שהשגתי זוג רכיבים כאלה הוא לנסות ולשחק איתם קצת, לבנות להם מעגל שיצרוב אותם, להעלות אליהם תוכנה ולשלוט על כמה שיותר יציאות.

אחרי שאבדוק ואבין כיצד לשלוט על כל יציאה עם הסוויטץ'ים. אחבר לדים לבקרה שיבדקו האם אני באמת שולט על מה שאני רוצה ואז כבר אבנה מזה משהו יותר מתקדם... אולי רובוט שיסע לפי תוכנה או משהו בסגנון.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:44

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר