לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-12-2007, 23:37
  RiU RiU אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל RiU שלח הודעה דרך MSN אל RiU
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי maguse שמתחילה ב "צר לי על הבורות"

אוקיי תשתית מספקים בזק (לא בזק בין לאומי שזו חברת בת של בזק) והוט.... שניהם מספקים תשתית בארץ בלבד כרגע..... תשיתית כשמה כן היא פשוט התשתית שעליה אתה גולש (חוטים בקירות שהמידע שאתה שולח או מקבל מגיע דרכם) ספק אינטרנט זה בזק בין לאומי ולא בזק הגדולה , SMILE 012 ו נטוויז'ן ברק. אילו שלושת הספקיות שכרגע נימצאות בשוק (לאחר איחוד של חברות ומיזוגים שונים בשנה האחרונה) ספק כשמו כן הוא מספק לך את השם משתמש והסיסמא ואת החבילה שעליה אתה גולש בנוסף לשרתי DNS הגנה מיילים וכל השאר. דרך הספק בעצם אתה יוצא לאינטרנט הגדול כאשר המידע עובר דרך קווי הטלפון של בזק או הכבלים של הוט (תלוי מי הספק)
לגבי איזור השומרון...... אני הייתי ממליץ לקחת את התשתית של הכבלים אני לא בטוח כמה המרכזיות של בזק מגיעות בצורה טובה לשומרון ואיך התשתית שם מתוך ניסיוני ועבודתי הרבה אנשים שמחוברים לבזק באיזור זה פנו לגבי בעיות ותקלות. אבל זה לא דבר מוכח אתה יכול להתקשר לשתי החברות ולשאול אותם מה מו מי כל אחת בהחלט תנסה לשכנע אותך שהכי טוב אצלה אבל אתה לא חייב להחליט מיד ואתה יכול להתייעץ לגבי כל מה שאומרים לך (ככה עושים סקר שוק)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-01-2008, 22:11
  RiU RiU אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל RiU שלח הודעה דרך MSN אל RiU
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי maguse שמתחילה ב "תודה,"

תשאל מה המהירות הכי גדולה שהתשתית של אותה חברה יכולה לספק לך באיזור שאתה נימצא
תשאל מחירים סתכל על השירות... מבצעים , מה נותנים בנוסף , התחייבות.... כל דבר שעולה לך בראש!
מה לשאול ספציפי אני לא יכול להגיד לך זה תלוי מה אתה מחפש!

אני יכול להגיד לך מתוך ניסיון שלי עם שתי החברות גם הוט וגם בזק שאף אחת מהם לא טובה כמו שהיא חושבת אבל אם אתה שואל אותי מבחינת שירות בזק היא הרע במיעוטו, כלומר שעדיף בזק כי הוט הם פשוט יותר גרועים לפי דעתי וקח את זה בעירבון מוגבל כי זו דעתי בלבד (אני אומר זאת מתוקף הניסיון שלי בלבד שהוא יחסית גדול כי דיברתי עם הרבה נציגים של הוט בשל העבודה שלי והם לא מיקצועיים בכלל לפחות במחלקה הטכנית) דיברתי גם עם בזק והם גם לא הכי טובים בעולם למרות ששם ניתקלתי ביותר מקצועיות ושירות פחות רע משל הוט
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:59

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר