לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-01-2008, 17:05
  WizarD LizarD WizarD LizarD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.06.07
אם אני עם מלווה מותר לי להסיע אוטו מלא? כי תפס אותי שוטר ואמר שלא

היום 5.1.08

נסעתי עם אבא שלי כמלווה מקדימה, ועם אמא שלי ואחותי מאחורה, שוטר עמד בצד ואמר לי לעצור
עצרתי, הוא שאל כמה זמן יש לי רישיון אמרתי לו שבועיים וחצי..ואז הוא שאל אותי אם אני יודע כמה מותר לנהג חדש להסיע...אמרתי לו שקראתי באינטרנט באתר של משרד התחבורה שמתי שיש מלווה באוטו מותר לי להסיע אוטו מלא, הוא אמר שזה חדש לו ושהוא יבדוק את זה, הוא חזר לניידת שלו (כנראה לבדוק את זה) ואז אמר לי שאני יבדוק את תקני 2008 אז עכשיו אני מחפש את תקני 2008 האלה ולא יודע אם שינו או לא..
האם בסופו של דבר מותר לי להסיע אוטו מלא כשיש מלווה איתי מקדימה?!
תעזרו לי בבקשה [:

שבוע טוב

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-01-2008, 00:04
  משתמש זכר yakir1111 מנהל yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "אם יושב לידך מלווה מותר לך לקחת אוטו מלא"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי pinielbaz
ולא חסר שוטרים שלא ממש מעודכנים במה מותר ומה אסור.
ולא פעם אחת עצר אותי שוטר,ביקש רשיונות,נתתי לו את הרשיון פלסטיק,מה שמקבלים אחרי שנגמר המלווה-כלומר אם יש לי את הפלסטיק אז אין לי מלווה,והוא בכל זאת שאל איפה המלווה שלי.
יש שוטרים שפשוט לא יודעים מהחיים שלהם כלום

השוטר לא טעה.

מלווה צריך 3 חודשים נכון? אפשר לקבל את הרישיון פלסטיק תוך חודשיים.

זה אומר שאתה יכול לקבל את הרישיון פלסטיק ועדיין יש לך מלווה.

אגב לכל מי שיש עדיין מלווה ויש לו רישיון מנייר יכול ללכת למשרד הרישוי ושם יחליפו לו לרישיון מפלסטיק.

יקיר.
ישן 08-01-2008, 13:14
  m1011409 m1011409 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.04
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי yakir1111 שמתחילה ב "[QUOTE=pinielbaz]ולא חסר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yakir1111
השוטר לא טעה.

מלווה צריך 3 חודשים נכון? אפשר לקבל את הרישיון פלסטיק תוך חודשיים.

זה אומר שאתה יכול לקבל את הרישיון פלסטיק ועדיין יש לך מלווה.

אגב לכל מי שיש עדיין מלווה ויש לו רישיון מנייר יכול ללכת למשרד הרישוי ושם יחליפו לו לרישיון מפלסטיק.

יקיר.

למיטב זכרוני, אתה טועה.
רישיון הפלסטיק מגיע עד חודשיים (או שלושה) לאחר סיום תקופת המלווה ולא בעת תקופת המלווה.

כמו כן, למיטב ידיעתי בעת תקופת המלווה נהג רשאי להסיע עד שמונה נוסעים (במידה והרכב תואם),
כל עוד יושב לצידו מלווה.
בתום תקופת המלווה הנהג רשאי לנסוע ללא לווי של נהג מלווה ולהסיע ברכבו עד שני נוסעים.
בעת שיושב לצידו מלווה הוא רשאי להסיע רכב מלא (עד 8 נוסעים, שוב אם הרכב תואם).

ישן 09-01-2008, 23:33
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
לדעתי היה מדובר בטעות חד פעמית או משהו בסגנון..
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי yakir1111 שמתחילה ב "לאיזה חבר שהוא היה בתקופת..."

אפילו רשום במפורש על הרשיון הזמני
"תמונתך במחשב,הרשיון ישלח לביתך בתום הדרישה למלווה ובתנאי שהאגרה שולמה".
אבל לך תדע,במשרד הרישוי תמיד יש הפתעות.
יותר מחצי שנה אחרי שבוטל החוק שנותן פטור ממלווה לבעלי רשיון קודם על קטנוע אופנוע וכל זה,חברים שלי שיש להם רשיון לאופנוע לפני הרשיון לפרייבט, קיבלו את הרשיון הזמני ולא היה כתוב עליו שהם צריכים מלווה.
על הרשיון הזמני של הפרייבט שלא היה מצויין מלווה היה כתוב"תמונתך במחשב,הרשיון ישלח לביתך בתוך חודש ובתנאי שהאגרה שולמה",ואפילו הם קיבלו את הרשיון מפלסטיק אחרי יותר מ3 חודשים

ישן 10-01-2008, 17:01
  m1011409 m1011409 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.04
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "לדעתי היה מדובר בטעות חד פעמית או משהו בסגנון.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי pinielbaz
אפילו רשום במפורש על הרשיון הזמני
"תמונתך במחשב,הרשיון ישלח לביתך בתום הדרישה למלווה ובתנאי שהאגרה שולמה".
אבל לך תדע,במשרד הרישוי תמיד יש הפתעות.
יותר מחצי שנה אחרי שבוטל החוק שנותן פטור ממלווה לבעלי רשיון קודם על קטנוע אופנוע וכל זה,חברים שלי שיש להם רשיון לאופנוע לפני הרשיון לפרייבט, קיבלו את הרשיון הזמני ולא היה כתוב עליו שהם צריכים מלווה.
על הרשיון הזמני של הפרייבט שלא היה מצויין מלווה היה כתוב"תמונתך במחשב,הרשיון ישלח לביתך בתוך חודש ובתנאי שהאגרה שולמה",ואפילו הם קיבלו את הרשיון מפלסטיק אחרי יותר מ3 חודשים

זה לא שהם קיבלו רישיון ללא מלווה, אלא הטעות של משרד הרישוי שהיא שלחה שוב את הרישיון על הטוסטוס.
גם לחבר שלי זה קרה, אחרי שהוא עבר את הטסט על הרכב הוא קיבל מחדש את הרישיון על הקטנוע בלבד (אחרי שיש לו שנה רישיון על קטנוע). אם תשים לב בדרגות של החברים שלך שקיבלו כיביכול רישיון ללא מלוה, תיראה כי הדרגות תואמות את סוג הרישיון שהיה להם בעבר ולא את הרישיון ה"טרי" לרכב.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:53

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר