לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2008, 14:24
  משתמש זכר steaua rosie steaua rosie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.07
שאלה עוד חודשיים גיבוש יחטיות- אפשרי לעבור?

שלום
אני יודע שפתחו אשכולים דומים לאלה בעבר אבל המקרה הזה קצת שונה, כי:
א. בניגוד למקרים אחרים, לי נשארו רק חודשיים לגיוס
ב. בניגוד לאנשים אחרים, הכושר שלי הוא ממש ממש אבל ממש על הפנים {באמת, אין לכם מושג עד כמה}
אז השאלות שלי הן:
א. האם מהיום עד הגיוס יש מספיק זמן כדי להכנס לכושר בסיסי {אני יודע שהרוב זה בראש, אבל אני גם יודע שצריך איזשהוא כושר בסיסי}?
ב. עקב בעייה רפואית זמנית {שתעלם עד לגיוס, אין סיבה לדאגה } אני לא יכול לרוץ.....איזה פעילות אירובית אתם ממליצים לעשות במקום ריצה? האם שחייה היא אפקטיבית כמו ריצה? {ביחס לאופן הפעילות הגופנית בגיבוש}

אשמח לקבל תשובות מאנשים שעברו גיבוש אחד או שניים בחיים שלהם....

תודה מראש על התשובות

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-01-2008, 16:24
  כאן כוח שושנה. כאן כוח שושנה. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי steaua rosie שמתחילה ב "עוד חודשיים גיבוש יחטיות- אפשרי לעבור?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי steaua rosie
שלום
אני יודע שפתחו אשכולים דומים לאלה בעבר אבל המקרה הזה קצת שונה, כי:
א. בניגוד למקרים אחרים, לי נשארו רק חודשיים לגיוס
ב. בניגוד לאנשים אחרים, הכושר שלי הוא ממש ממש אבל ממש על הפנים {באמת, אין לכם מושג עד כמה}
אז השאלות שלי הן:
א. האם מהיום עד הגיוס יש מספיק זמן כדי להכנס לכושר בסיסי {אני יודע שהרוב זה בראש, אבל אני גם יודע שצריך איזשהוא כושר בסיסי}?
ב. עקב בעייה רפואית זמנית {שתעלם עד לגיוס, אין סיבה לדאגה } אני לא יכול לרוץ.....איזה פעילות אירובית אתם ממליצים לעשות במקום ריצה? האם שחייה היא אפקטיבית כמו ריצה? {ביחס לאופן הפעילות הגופנית בגיבוש}

אשמח לקבל תשובות מאנשים שעברו גיבוש אחד או שניים בחיים שלהם....

תודה מראש על התשובות

תירא אני התחלתי להתאימן לפני כמה ימים בכושר קרבי ובאימון של שעה וחצי התחלתי להקיא וראיתי שחור בעיניים זה סימן שלא היתי בכושר אבל לאט לאט ניכנסים לכושר
אני לא חושב שבלי ריצה אפשר להיתכונן טוב לגיבוש יחטיות
חדר כושר לא ממליץ לך
ממליץ לך ללכת לכושר קרבי שזה פעמיים בשבוע
אתה ניקרע שם אבל אתה מפסוט אתה ניכנס לכושר וזה טוב מכיניםא ותך לגיבוש כמו שצריך
וגם זה לא סתם ריצות זה עם שקי חול עליך אלונקות עם שקי חול עלייה זחילות
מסעות זה הדבר הכי טו בלהיתכונן בו לגיבוש

לאיפה אתה מיתגייס?
ישן 10-01-2008, 17:04
  Aharron Aharron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי steaua rosie שמתחילה ב "עוד חודשיים גיבוש יחטיות- אפשרי לעבור?"

אפשרי בהחלט. אל תתפתה לתוכנית שמעמיסות על הגוף שלך יותר מדי. שאתה מתאמן אתה לא מתאמן בשביל להראות לעצמך שאתה יכול, אתה מתאמן בשביל להעלות את הכושר.

אתה צריך לבנות סרגל מאמצים שמותאם אל עצמך ספציפית, תתחיל בקטנה ותיעזר במישהו שמבין. חדר כושר טוב בבניית שרירים(שגם את זה צריך), אבל בהחלט לא חייבים אותו, פק"לים מסודרים בבית יעשו את העבודה.

עיקר הדגש שלך צריך להיות על הריצות, זה חלק מכריע הרבה יותר מאשר כמה שכיבות שמיכה את עושה. צא עכשיו למישהו שיבנה לך את התוכנית אימונים(או תקרא הרבה חומר באינטרנט ותבנה לבד) ומיד אח"כ צא לרוץ, חודשיים זה לא מעט.

ברמה התחתונה המנטרה של "הכל בראש" היא אמיתית, ואתה צריך לבנות לעצמך את היכולת המנטלית גם, ולהכין את עצמך נפשית לצבא ולגיבוש.
ושוב, לא להתפתות לחבר שמספר שהוא רץ אתמול ריצת עשר עם שק עליו כי זה לא באמת נותן משהו(חוץ מנזקים), לתת מנוחה לשרירים ולרגליים ולמצוא את הנק' האמיתיות של המנטליות ולעבוד עליהם שם.

בהצלחה.
ישן 11-01-2008, 10:19
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04

1. שחיה זה אחלה, אופניים זה מצויין - שניהם לא מדמים ריצה, אבל יביאו אותך לסיבולת לב-ריאה וסיבולת שריר יחסית מהר (בלי סיכון לשברי מאמץ כמו בריצה).
2. יש חשיבות עליונה לבנית שרירי השלד - סיבולת שריר גבוהה תפחית את הסיכוי לשברי מאמץ, פציעות מאמץ, פגיעות וכו'

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 11-01-2008, 18:53
  crazyellow crazyellow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.07

ככה בתור אחד שעבר את הגיבוש הזה אני יכול להגיד לך שהכל אבל הכל בראש... אני עשיתי תגיבוש הזה אחרי שנתיים בלי אימונים אחרי שקרעתי את גיד אכילס ועברתי מלא דלקות ובעיות ברגליים, אומנם הבעיה עברה לי חודש לפני הגיוס ולא דווחה אבל החלטתי שאין טעם להתאמן ואני לא רוצה להעמיס על עצמי (אגב זאת נקודה מאוד חשובה לא להתאמן חזק לפני הצבא כי דבר ראשון יבנו אותך שם ודבר שני חברים שלי שהתאמנו חודשים שלמים בסופו של דבר קיבלו שברי מאמץ והם בבתים סביב החודשים ובסופו של דבר כנראה ירדו מחזור).

הגיבוש הוא אפשרי הוא קשה ודורש מנטליות חזקה הרבה עשקנות ומשמעת עצמאית ואסור לך להגיע למצב בכלל שאתה חושב לוותר לעצמך בכל שעות היום, תדע לך שתמיד תהיה תהפסקת שתייה ותמיד תזמן אוכל ותמיד את השינה שאומנם קצרה והמנוחות הקצרות ולכל דבר יש סוף, תחשוב תמיד על הדברים האופטימים שיחזיקו אותך.

תאמין לי אחי יש אנשים שעברו איתי תגיבוש והם ממש לא היו בכושר אם זה בן אדם שעישן 6 שנים לפני הצבא והפסיק יומיים לפני הגיבוש ולא זז שנים או אחד ששוקל 110 קילו עם כרס בירה ככה שכל בן אדם מסוגל לא משנה מי הוא ומה הכושר שלו.

עכשיו שלא תבין לא נכון, עדיף לבוא עם כושר בסיסי (אם ישך כושר טבעי זה מעולה), אבל זה לא חובה ואני מאמין שבאמת הכל אבל הכל בראש ואפשר להסתדר עם הכל ולהתגבר, יש אנשים שבאו עם כושר מטורף אבל אחרי כמה שעות הכושר כבר לא משחק תפקיד, כולם עייפים כולם מוטשים וכולם רוצים לגמור עם החרא הזה, לאף אחד אין כוח יותר לזחילות ולמסעות ופקלים, הכל עניין של ראבק ועבודה קשה.

בקיצור תחשוב על זה ככה 3 ימים (או יותר תלוי לאן אתה מתגייס) שווה 3 שנים עם תנאים טובים יותר (כמובן אם אתה מסיים מסלול ארוך וקשה) ועיסוק מעניין יותר (כמובן תלוי בראש שלך, גדודים עושים שמירות וקווים בעיקר, גדסר או בשם השני יחסר עושים בעיקר מבצעים ויש להם תנאי שירות מעולים).

בקיצור תבוא מורעל עם או בלי כושר והכל אפשרי אל תשבר...

בהצלחה אח שלי אם תצריך משהו תפנה אליי :]
ישן 11-01-2008, 19:47
  crazyellow crazyellow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.07
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי steaua rosie שמתחילה ב "תודה , הודעה מאוד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי steaua rosie
תודה , הודעה מאוד מעודדת....

רק הרבה אנשים לימדו אותי שרעל נשטף מהר מאוד עם הזיעה באימונים .....

רעל זה דבר שאף פעם לא נשטף, רעל זה דבר שזורם בדם, זה או שיש לך את זה או שאין לך את זה....

תאמת אתה מזכיר לי אותי לפני הגיבוש, חשבתי זה הדבר הכי קשה בחיים, חשבתי שזה מטורף ובלתי אפשרי, אבל לא רק שזה לא נורא כמו שאנשים מתארים (אני לא ישקר ויגיד שאלו יהיו ימים קשים חבל על הזמן עם הרבה משברים) אבל הוכחתי לעצמי שאני מסוגל לעשות את זה (ואפילו יותר מזה...) ואפילו בטירונות בשבועות כמו שדאות עושים לא פחות משם אז זה לא משנה כי גם ככה אתה תעבור סוג של גיבוש אם תרצה או לא תרצה בפעם השניה...

בקיצר יש שתי משפטים שמסכמים את הכל:

הכאב הוא רגעי הגאווה היא לנצח
שהמים רותחים הנקניקיות צפות, תחליט מה אתה רוצה להיות עוד נקנקיה או שפיץ על
ישן 12-01-2008, 08:37
  edi89 edi89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.06
שלח הודעה דרך ICQ אל edi89 שלח הודעה דרך MSN אל edi89
שמע

אני לא עשיתי גיבוש יחטיות אבל העיקרון בכל הגיבושים הוא דומה תתאמן אבל תיזהר לא להיפצע אני למשל עכשיו גם עם שברי מאמץ אני עושה אופניים עד שאני אוכל לחזור לרוץ (עוד שבוע סוף סוף) בכל אופן כשתבוא לגיבוש חשוב שתנקה תראש מכל הפתגמים והמשפטים שאי פעם אמרו לך ומכל ה"עצות" למיניהן תבוא תיתן 100 אחוז עבודה כל הזמן תעזור לחברים כשצריך ויהיה בסדר ככה גם אם לא תתקבל תדע שנתת תמקסימום ולא נשברת.

הדרך הבטוחה ביותר היא הדרך הישרה בלי קומבינות ובלי פילוסופיות מסובכות.

ובסופו של דבר אני מקווה שלא תהיה כמו חבר שלי שלא התקבל ליחטיות והוא כולו שבוז וחושב על לצאת מקרבי.

כמו שהמאמן שלי באחריי אומר לי שירות משמעותי זה מה שאתה עושה בשירות, לא איפה שאתה נמצא.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:02

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר