לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-01-2008, 00:25
  doggie doggie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.08
{התייעצות} חובלים/סיירות

כידוע לחלקכם עברתי יום סיירות וקיבלתי זימון לחובלים. ליום סיירות הגעתי במוטיבציה גבוהה לשירות בחובלים(סימנתי ראשון), אך לאחר זמן מה התהפכה דעתי וכרגע אני מתלבט מאוד(אני מדגיש - מאוד מאוד) בין שירות בתור חובל, לשירות בתור לוחם בסיירת - שלדג/אגוז/דובדבן וכו'... - כמובן שיש עוד דרך לעבור ואני יכול רק לשאוף ולא לצפות.
ידוע לי על מידת היוקרה של קורס-חובלים, בלתי ניתן להתעלם מהמסלול אשר מוציא אותך מורווח מכל בחינה תוך כדי עשיית שירות משמעותי למדי, אך עם זאת, השירות ביחידת לוחמה מושך גם הוא, על אף שנראה כאילו אתה יוצא מצה"ל בידיים ריקות(מבחינה חומרית כמובן).

כמובן ש"בלתי ניתן להשוות" ו"כל יחידה והעבודה שלה" מוכרים לי היטב, אבל עדיין קיימת השאלה שמעסיקה אותי בתקופה האחרונה המון.
אני מודע לכך שבסופו של דבר הבחירה היא שלי(אני יודע שתזכירו את זה הרבה), אבל אני אשמח אם תוכלו לעזור לי להגיע להחלטה, לתת לי נקודות שונות למחשבה וכדומה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-01-2008, 16:58
  mrwiseass mrwiseass אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.12.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי doggie שמתחילה ב "אני ממש מצטער אם תראו את זה..."

אני רוצה להדגיש שבלתי אפשרי ולא מוסרי לתת לך עצות ספציפיות לאן להתגיס, אבל מההודעה הראשונה שלך השארת עלי רושם שחלק משיקוליך לגבי קורס חובלים היו בגלל היוקרה והתואר והקצונה, אתה צריך להבין שאתה צריך להפסיק לחשוב על מה שהצבא יתן לך, אתה צריך לחשוב על המקום שאתה הכי רוצה לשרת בו, מתאים לו, ובעצם תתפקד הכי טוב בו, לדעתי אם תלך לחובלים בגלל הקצונה התואר (אני לא אומר רק בגלל זה) והיוקרה אתה לא תהנה ולא תמצה את עצמך, אחד הדברים הכי חשובים בשרות הצבאי זה להגיע למקום שאתה רוצה להיות בו ונהנה לשרת בו, תחשוב על זה.

בקיצור, בכל מקרה, לגיבוש תגיע כי אתה יכול להגיע לקורס חובלים, שלדג\669, אגוז, צנחנים ויחטיות, אז יש לך עד לגיבוש להחליט.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:38

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר