לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-01-2008, 08:25
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי noalina שמתחילה ב "Dear silence"

יופי של עבודה. למה לא מרוצה לגמרי?

הפרצוף הוא החלק הטוב ביותר (וכך צריך להיות). השיער בסדר.

הידיים קצת חלשות. יד ימין (ימין של הדמות, לא של הצופה, היד הקמוצה.) קצרה באופן חשוד (הכוונה לכף היד ולאצבעות). ניתן היה לפרש זאת כהקצרת פרספקטיבה אבל זוית היד, הבהן והפרק השני הגלוי של אחת האצבעות לא תומכים בכך. היד השמאלית במצב טוב יותר למרות שהכף הזרוע ובעיקר הפרק מעט גסים לעומת הפרצוף לפרצוף וניתן היה לעדן (זה לא ממש יד גברית, יותר כמו יד של איכרה חסונה שהעבירה 15 שנים בחליבת פרות). בכל מקרה ידים הן קשות לציור

אהבתי את הכתם השחור מסביב שאגב אינו זקוק לפרשנות בנוסח זה נייר קרוע או בד תלוי.
מבחינת הטיפול הכתם נראה טוב יותר בחלק העליון ואהבתי את היציעה לצד התומכת בזוית הראש ומעניקה לו את החלל הדרוש למניעת תחושת מחנק. ככל שיורדים עם גבולות הכתם כלפי מטה הטיפול נהיה פחות רגיש. החיבור המרומז בין המרפק לכתם לא מוצלח, חונק את הקומפוזיציה מלמטה (טעות שנמנעת ממנה בחוכמה למעלה) ומתחבר לזרוע במקום לא נכון שמחזק את תחושת הבעיה בפרופורציות היד. הכתם מסביב ליד שמאל צפוף ומעולץ (קוראים שם המון דברים בחלל קטן מאד, אצבעות, הלחי ועכשיו גם הכתם שהבאת לשחור כמעת מלא סביב האצבעות ובכך יצרת כמעת קונטור שלדעתי מיותר).

האוזן מעט מרושלת וגם הקשר בשיער יכול לקבל טיפול נוסף.

אבל, וזה הדבר הכי חשוב, תפסת את ההבעה בצורה נהדרת וזה הדבר הראשון שקולטים. אפשר ממש להרגיש את המחשבות שלה וזה הישג שאת בהחלט יכולה להתגאות בו.

בבקשה אל תעלבי מכך שרוב גוף ההודעה שלי הוא בגדר ביקורת. זה טבע הדברים שמה שבסדר אומרים בקצרה אבל מה שקצת פחות צריך להסביר למה הוא פחות מוצלח אז יוצא שכותבים הרבה. הדבר החשוב הוא שהבעיות ברובן הן יחסית שוליות אבל מה שמוצלח מוצלח בגדול.

בשורה האחרונה עבודה מצוינת (לדעתי).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-01-2008, 08:56
צלמית המשתמש של noalina
  משתמשת נקבה noalina noalina אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.04
שלח הודעה דרך MSN אל noalina
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "יופי של עבודה. למה לא מרוצה..."

לר מרוצה לגמרי בגלל חלק מהדברים שציינת

אני מסכימה עם הרוב, למרות שמהשיער אני דווקא מרוצה מאוד. בידיים אני לא חושבת שיש איזשהי בעייתיות ש"קופצת" יותר מידי לעיין, לא כשאני משווה את זה לרפרנס. כן יש הקצרה של פרספקטיבה ביד ימין.

הכתם השחור שמתחת ליד שמאל הוא חלק מהקונספט של הציור, יכלתי לוותר עליו, אבל זה לא מה שרציתי. לדעתי זה לא צורם בעין כל כך, ככה שמבחינתי לא היה שווה לוותר על החלק הזה בגלל שזה היה נראה אוליי יותר נעים לעין.

מסכימה על הקומפוזיציה של הכתם למטה . אני התלבטתי אם לסגור שם יותר או לא.

תודה על התגובה המפורטת, אני ממש לא נפגעת

אגב, לפי ההשם שלך והתגובה.. את מורה לאמנות או משהו?

תודה רבה גם למגיבים האחרים.. אסף, 1:4

נערך לאחרונה ע"י noalina בתאריך 31-01-2008 בשעה 09:04.
ישן 31-01-2008, 09:48
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי noalina שמתחילה ב "לר מרוצה לגמרי בגלל חלק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי noalina

אגב, לפי ההשם שלך והתגובה.. את מורה לאמנות או משהו?

לא נועה. אני לא מורה לא לאמנות ולא לשום דבר אחר (וגם עם הייתי 'המורה' לא היה בדיוק הבחירה הראשונה שלי לשם מסך).
השם הוא מורשת לא מוצלחת ממקום בוא לא מדברים עברית וכשנירשמתי לפורום הזה לא חשבתי שאי פעם אכתוב בו ולא התחשק לי להמציא שם חדש אז כבר השתמשתי בשם הזה (לצערי הרב) ועכשיו קצת ניתקעתי איתו, למרות שיש בכך מן המשעשע ומכל מקום נמצאנו למדים מכך שסוף מעשה במחשבה תחילה.

בכל אופן טוב שלא נפגעת כי לא זו היתה הכוונה אבל מנסיון ביקורת אמנות עלולה להיות נושא טעון ותמיד צריך להפגין רגישות כשמדברים על עבודה של מישהו אחר במיוחד עם מתכוונים לביקורת אמיתית ולא להערות fun boys בנוסח ”יא איזה עבודה מגניבה” וחשבתי שהעבודה שלך בהחלט זכאית להתיחסות רצינית.

ברור שאת מוכשרת מאד אבל אמנות (ציור איור ורישום במקרה שלך) זה קצת כמו ספורט. אם לא מתאמנים הכושר יורד. אז כולי תקווה שתמשיכי ותשתפרי וכמה שהעבודה הנוכחית שלך טובה (והיא טובה) אם תמשיכי תגיעי בקרוב (יותר קרוב ממה שאת חושבת) לרמה כזו שפתאום העבודה הזו כבר לא תראה לך כל כך טובה, לא בגלל שהיא לא אלה בגלל שאת תהיה טובה יותר.

אז בהרבה הצלחה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:29

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר