לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-02-2008, 14:33
  משתמש זכר steaua rosie steaua rosie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.07
האם כדאי לקנות מדרסים, למרות שהצבא נותן נעליים קלות?

שלום
יש לי פלטפוס ברמה קלה {אני מתגייס להנדסה קרבית} , ורציתי לדעת: האם כדאי לקנות מדרסים איכותיים {עקב העובדה שיש לי ביטוח משלים בקופת חולים} למרות שלפי מיטב הבנתי בתוך הנעליים הקלות שהצבא מחלקים יש מדרסים?

א.האם באמת יש בנעליים הצבאיות הקלות מדרסים?
ב.האם המדרסים שיש שם איכותיים או שעדיף לקנות מדרסים לפני הצבא?
ג.האם יש בצבא דרך להשיג נעליים יותר נוחות מנעליים קלות {כמובן- בדרך הגונה} ואם כן, מי יכול לקבל אותם, והאם בנעליים כאלה גם יש מדרסים?
ד.הצבא לא יודע שיש לי פלטפוס קל {כי רק לפני חודש גיליתי שיש לי}. מה הפרוצדורה במקרה כזה? אני פשוט יכול לבוא לבק"ום עם נעליים ומדרסים ואף אחד לא ישאל אותי כלום?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-02-2008, 15:06
  רן123 רן123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי steaua rosie שמתחילה ב "האם כדאי לקנות מדרסים, למרות שהצבא נותן נעליים קלות?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי steaua rosie
שלום
יש לי פלטפוס ברמה קלה {אני מתגייס להנדסה קרבית} , ורציתי לדעת: האם כדאי לקנות מדרסים איכותיים {עקב העובדה שיש לי ביטוח משלים בקופת חולים} למרות שלפי מיטב הבנתי בתוך הנעליים הקלות שהצבא מחלקים יש מדרסים?

ג.האם יש בצבא דרך להשיג נעליים יותר נוחות מנעליים קלות {כמובן- בדרך הגונה} ואם כן, מי יכול לקבל
אותם, והאם בנעליים כאלה גם יש מדרסים?
ד.הצבא לא יודע שיש לי פלטפוס קל {כי רק לפני חודש גיליתי שיש לי}. מה הפרוצדורה במקרה כזה? אני פשוט יכול לבוא לבק"ום עם נעליים ומדרסים ואף אחד לא ישאל אותי כלום?

א. בנעליים הצבאיות הקלות אין מדרסים
ב. המדרסים שהצבא מספקים לך הם באיכות ירודה מאוד ולא הכי טובות (בלשון המעטה)לרגל. לפני שבועיים אני הלכתי לעשות מדרסים (דרך קופת חולים מכבי) עלה לי 65 שקלים במקום 500. וששאלתי את המוכר בקשר למדרסים בצבא, ואם הצבא מספק לי מדרסים הוא אמר שכן, אבל הם באיכות ירודה. כל כך "מעפנים" שהצבא רצה לעבוד איתו ושהוא יעשה מדרסים לחיילים הוא לא הסכים בגלל שהמדרסים ממש לא טובים.
ג אין לי מושג.
ד. כן אתה יכול לבוא עם המדרסים מהבית ואף אחד לא יגיד או ישאל אותם כלום.

מקווה שעזרתי לך, כל המידע שאני נתתי מבוסס כי אני הייתי בדיוק מקום!

נערך לאחרונה ע"י רן123 בתאריך 16-02-2008 בשעה 15:09.
ישן 16-02-2008, 16:01
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
תגובה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי steaua rosie שמתחילה ב "האם כדאי לקנות מדרסים, למרות שהצבא נותן נעליים קלות?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי steaua rosie
שלום

ג.האם יש בצבא דרך להשיג נעליים יותר נוחות מנעליים קלות {כמובן- בדרך הגונה} ואם כן, מי יכול לקבל אותם, והאם בנעליים כאלה גם יש מדרסים?

יש בכל נעל שאתה קונה או מקבל מדרסים שמותאמים לכף רגל סטנדרטית מה שאומר שהנעל לא מתאימה לכל אדם.
תשמע זה מדרסים שמגיעים עם הנעל אם אתה מודע לזה שיש לך פלטפוס אז כדאי שתבוא מוכן עם מדרסים איכותיים.
יש נעליים בתפירה מיוחדת בבסיס ציוד אבל זה רק במקרים מאוד מאוד מיוחדים.
אני אישית יכול להעיד שבכל הטירונות שלי סבלתי מדלקות בגידים של כף הרגל בגלל המדרסים הדפוקים של הנעל ועד שלא קיבלתי מדרסים מותאמים אישית במרכז לאורטופדיה לא הייתי יכול ללכת אחרי מסעות(היה לי אישור רופא ללכת עם נעלי מד"ס 48 שעות אחרי מסע של מעל ל10 ק"מ גם נחבשתי עם כל מיני טייפים ע"י הפיזיותרפיסט כדי לא להרגיש את הדלקות בהליכה וזה עזר) או אחרי קד"ר ארוך.
אם אתה בא עם מדרסים מהבית תדאג לקחת להוציא את המדרס שיש בנעל ושים את שלך.
זה הבריאות שלך אחרי תעשה מה שטוב לך ומה שאתה חושב לנכון.

ישן 16-02-2008, 22:13
צלמית המשתמש של Ramir8
  Ramir8 Ramir8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.06

איזה שטויות!!!

דבר ראשון עם הנעליים הקלות אתה מקבל מין מדרסים\ספידה כזאת לנעל, היא נהרסת מהר ולא הכי נוחה.

עכשיו אם יש לך פלטפוס אתה הולך לחופ"ל ואומר את זה. החופ"ל יפנה אותך לרופא, שיפנה אותך לאורטופד שיתן לך טופס לקבלת מדרסים.

המדרסים באיכות טובה לפחות לפי דעתי. יש לי אותם כבר כמה חודשים ובאמת שזה הבדל גדול מאוד מאשר לפני.

רן, ברור שהמוכר יגיד לך שהוא יותר טוב. איזה עוד אינטרס יש לו?

המדרסים הצבאיים הם מחברה אזרחית שנקראת: המרכז הישראלי לאורטופדיה:
www.orthoped.co.il

לך תוציא מדרסים מהצבא, במידה ולא עוזר לך תקנה משהו מהקופת חולים. מה יש לך להפסיד?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:16

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר