לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-02-2008, 23:01
צלמית המשתמש של NehemiaG
  NehemiaG NehemiaG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי freedom_fighter שמתחילה ב "דרושים סוודר ו\או מעיל ח"א לחילת בסדיר שקר לה."

ובכן,

א+ב - נמחק על ידי. במחשבה שניה זה לא רלוונטי.
ג. אני לא מכיר מקצוע בחה"א שבו אי אפשר לאכול בזמן ההכשרה בגלל לחץ זמן כל כך נוראי. הדבר הכי קרוב לזה הוא הדרכת סימולטור, אבל שם הבנות פשוט מרעיבות את עצמן במודע, ולדעתי צריך להצמיד למרביתן תזונאית ו/או קפ"ס צמוד..
ד. סוודרים לא מחלקים - חותמים עליהם.
ה. יש דבר שנקרא "נוהל דלת פתוחה עם מפקד היחידה", שתתחיל בזה.
ו. כל חייל שמתגייס מקבל מעיל א'. מה קרה לו?
ז. אסרטיביות. אין מצב שבעולם שאין מקום באוטובוס, או שאם אין מקום האוטובוס לא חוזר לסיבוב שני. פעם אחת שהבחורה תעמוד על המגיע לה, והיא תקבל את זה. לפעמים יש חוסר הבנה ברמות הרלוונטיות.

אם יש בעיה אמיתית, מפקד היחידה יעזור.
אם מפקד היחידה לא עוזר, אני ועוד כמה מהפורום מכירים אנשים שיכולים לעזור במקרים קשים באמת, ולא מקרים של עצלות.

נערך לאחרונה ע"י NehemiaG בתאריך 24-02-2008 בשעה 23:09.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-02-2008, 23:21
צלמית המשתמש של NehemiaG

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי GrimReaper שמתחילה ב "סיכמת יפה. בנוסף, האם בבסיסי..."

בכל בסיסי החיל ששהיתי בהם היה הרבה יותר מזה.
יש יוצא דופן אחד - בתל נוף ישנתי בתקופה שבה רק רכשו ארוניות לחדרים של הקורסיסטים, אבל זה לא הפריע לנו.

אגב, כשהגעתי לבה"ד 1 הייתי בהלם קטן ממצב החדרים.
ברמון ישנתי במגורי קצינים שהיו שווי ערך למגורים הרגילים שלי בנבטים.. בנבטים הבסיס עושה הכל כדי שירגישו כמו בבית מלון עם מסדרים ומקלחות משותפות..
בתל נוף המגורים טובים (בלי מזגן, לפחות עד לפני שנתיים),
בחצור המצב בתהליכי שיפור (אם אני זוכר נכון בונים/בנו להם מגורים חדשים יותר, אבל הם אוהבים גם את הישנים),
בפלמחים יש כמה סוגי מגורים והם סבבה למדי,
בעובדה וברמון המגורים זהים, נראה לי שיש לי גם תמונות מהמגורים אם מישהו רוצה להבין למה מדובר בפינוק.. מגורי סדיר במצב טוב יותר ממגורי קורסיסטים בגלל שלאנשים יש נטיה לשמור על המגורים הקבועים שלהם..
ברמת דוד יש היום מזגנים במגורים (לפחות במגורי תחזוקה), לא יודע מה מצב המגורים חוצמזה,

שדה דב ולוד הם עולמות אחרים שלא מעניינים אותי, ואפילו הטכני זה די סבבה. שלא יתלוננו על המגורים, תמיד יש מה שצריך.

אם לחיילת חסר משהו, שתעלה את הצורך אל המפקד שלה (שממילא אמור לברר את זה בעצמו), תאמינו לי שראיתי בקשות מוזרות ומפורכות מקבלות מענה.

נערך לאחרונה ע"י NehemiaG בתאריך 24-02-2008 בשעה 23:24.
ישן 24-02-2008, 23:35
צלמית המשתמש של NehemiaG

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי freedom_fighter שמתחילה ב "תראו, כולנו נמרי בוץ שרגילים לישון בשלולית ולאכול סלעים."

צר לי שאני מכיר מקרים קשים יותר של אטימות מערכתית, זה עדיין לא מדגדג אותי.

קר לך? תלבשי מעיל א'.
אין לך כסף לשמיכה? קחי שק"ש. הסטטיסטיקה אומרת שאת הראשונה שישנה בו.
אין לך כסף לקנות בגדים? דברי עם המפקד/ת שלך, לא עם חוגר/ת. עם קצינים. אם הם לא יעזרו, בואי לכאן שוב, אני יכול לארגן בגדים, נעליים, מעילים - אזרחיים או צבאיים.

אבל אני לא אנקוף אצבע למען אדם שקופא על שמריו, זה לא יעזור לו, אלא רק יזיק לו.
זה, כמובן, היחס למקרים נורמליים. מקרי קיצוּן זה סיפור אחר לחלוטין.

ישן 24-02-2008, 23:45
  shlomz shlomz אינו מחובר  
מנהל פורום מילואים (במיל.)

חבר מתאריך: 21.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי freedom_fighter שמתחילה ב "דרושים סוודר ו\או מעיל ח"א לחילת בסדיר שקר לה."

ראשית, יש משהו בדברי האם - מי מאתנו לא הוציא כסף על ציוד אישי (או במקרים אחרים יחידתי) שהצבא לא מספק, או מספק בכמות או באיכות עלובות?
ראבאק, יש תעשייה שלמה במדינה שלנו שמתפרנסת מהעניין.
אז נכון שלא כל דבר הצבא צריך לספק, ונכון שהרושם שהסיפור יוצר הוא בעיקר של התבכיינות/קשיי הסתגלות (של הבת והאם כאחת), אבל לא הייתי ממהר לפסול את כל הטענות שם.

שנית, הסיפור ממחיש את חשיבות ההכנה הצבאית לחיים בצבא. מעניין כמה זמן נמשכה הטירונות שהחיילת עברה ומה היו התכנים בה. דבר אחד בטוח, המטרה הישנה-נושנה של טירונות: "להפוך אזרח לחייל", לא היתה שם.

http://www.baking.co.il

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:46

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר