לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-03-2008, 20:06
  Gevaldic Man Gevaldic Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.04
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי אלון מלכה שמתחילה ב "טוב חביבי, לא בא לך לעזור לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אלון מלכה
טוב חביבי, לא בא לך לעזור לא צריך בינתיים מי שיצא דביל פה זה אתה, כי אתה הוא זה שבא להוכיח משהו(כנראה סוג של גאוה או התנשאות)
וסתם שאלה למה הכתיבה בשני שפות?

תגיד אתה רציני??
כל אנשי הפורום כאן לא מבינים אותך- אתה בא ושואל איפה אתה יכול למצוא סיורים/מארבים של צה"ל בצפון ואתה ב-א-מ-ת מ-צ-פ-ה שמישהו כאן ייקח אותך ברצינות?! אני מתכוון למה שאמרתי בתגובה הראשונה שלי אליך- אני מקווה שכמה אנשים הרימו גבה ויפתחו עיניים- בדיוק כמו שציינו לפני על החיזבאללה...
\ ולצערי לא חסרים לנו אנשים שבשיא הטמטום באמת היו עונים לך...
אני לא מבין למה לא נעלו את השרשור הזה עדיין ואיך לך אין את הבושה עדיין לבקש מאנשים כאן עזרה וגם לענות לנו כאילו שתגובותינו הם באים ממקום ילדותי. באיזה עולם אתה חי??? אתה חושב שאין אנשים שכרגע שואלים את עצמם האם זה באמת איזה ילד שלא קשור למצאיות ובאמת ובתמים חושב שיענו לו או שאולי זה איזה שכן מעבר לגדר שואלי יקבל שי לחג הפורים באריזה של אינפורמציה לגבי תנועות ומארבי לוחמי צה"ל באיזשהיגזרה...
הידוע לך שהיו (וכנראה עדיין יש) גולשים "ידותיים" מעבר לגדרשבגללם יש את הלוחמים שבמארבים??

נו באמת- שום השתחצנות עליך- כבר ענו לך כבר כמה וכמה פעמים בצורה מנומסת וחסחו ממך את הנזיפות ואמרנו לך בדיוק למי אתה יכול לפנות' נתנו לך טיפים לגבי זהירות וכו ואתה ממשיך בכמ לבקש מידע...

אפילו אמרתי לך שיהיה לך טיול נעים... חוצפה!!!

נ.ב מה זה משנה למה אני כותב באנגלית? כי עשיתי 2 יחידות בבגרות ובא לי להשוויץ את הידע שלי...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-03-2008, 21:13
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי אלון מלכה שמתחילה ב "מנהלים, האשכול הזה עזר לי..."

ממה שאני רואה, קיבלת סט של עצות טובות לחיים ארוכים.
1. בדוק מול בית ספר שדה גולן.
2.התקשר לפיקוד צפון- כאן מי שיעץ לך השאיר קצת שטח לא ברור- אני אשלים- בכל פיקוד בצה"ל יש גוף שאחראי על תיאום שטחי אש ופעילויות שניתן לבדוק מולו אזורים שבהם יש להימנע מקיום טיולים. תרגיש חפשי להפעיל מעט את אצבעותיך ועכבר המחשב שלך ותגיע למספר. אני פשוט בחול ובנוסף הבן שלי דורש תשומת לב.
3.בלי קשר לבדיקות אלה, זכור להתרחק מגידור שטחי אש או שדות מוקשים בשל סחף המוקשים.

סיכום- אלה עצות שימושיות מאוד, עכשיו אתה יכול לבדוק מהם האילוצים שמשפיעים על בניית הטיול שלך ולהמשיך את התכנון.

הערה- בבקשה קח ברצינות את מהות ההערות שקיבלת כאן, גם אם לא את תוכנן. אני בטוח שלא באמת צריך לאיית ולצייר לך מהי החשיבות של בטחון כוחותינו, בטחון מידע ושמירת סוד.

טיפ אחרון- רוב הפגיעות של מטיילים מתרחשות בכביש בחזרה מן הטיול- הבא זאת בחשבון בתכנון שעת היציאה מהשטח וזמן הנהיגה הצפוי עד ההגעה לבית.

תהנה ותצליח.

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:55

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר