לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-03-2008, 22:38
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי yoav556 שמתחילה ב "אני אגיד לך את האמת,במשחק..."

רבין היה אחד מראשי הממשלה הטובים בישראל!
יודע מה? חוץ מאולי דוד בן גוריון או באמת היה רה"מ מוצלח!
אתה יודע כמה עניים היו במדינת ישראל בזמן שלטונו? 500 אלף, אתה יודע כמה יש היום? יותר מ-1.7 מיליון [מגמת העלייה החלה כשנפל שלטון רבין אחרי הרצח].
רבין החל את הסכם אוסלו בו הוא היה בדרכו להסכם שלום! גם אם זה היה בתשלום של הגדה והרצועה [שאגב שילמנו את זה בכל מקרה ואני עדיין משלמים].
רבין היה המלך! רבין החזיק את המדינה והוביל אותה לדרך נכונה.
רבין, הגאון, השקיע בחינוך כמעט אותו הדבר כמו בביטחון, דבר שגרם לישראל להיות בראשי הרשימות העולמיות בלימודים ובחינוך ובתרבות המתפתחת.
למרות שהוא היה שמאלני הוא גם החזיק צבא חזק ודאג לתקוף כמו שצריך כשהיה צריך.

אז אל תבוא לי עם אמרות של אוהדי בית"ר שרבין היה סתם רה"מ כושל וחסר משמעות ותועלת.
אני לא מקשיב לאוהדי בית"ר, זה רק ימניים קיצוניים [אני לא מחשיב את עצמי שמאלני, אך גם לא ימני, אני מודד כל מקרה לגופו ומחליט מה דעתי בכל מקרה, אני לא מקובע על צד אחד] חסרי שכל וחינוך שלא מבינים מהחיים שלהם ויודעים רק לשיר ולקלל ולהגיד שטויות.
היו צריכים לבטל קהל לכל המשחקים של בית"ר לכל העונה לפחות, כעונש על ביזיון רה"מ הטוב ביותר של מדינת ישראל! וביזיון המת.
ויודע מה? עזוב עכשיו את העניין הפוליטי, בוא נדבר על העניין הישראלי.
ישראלים קוראים בוז כאשר עומדים דקת דומייה עבור אדם ישראלי ודגול ומזלזלים בו בצורה מגעילה, יודע מה? אני יותר כועס על מה שבית"ר עשו על רבין מאשר על מה שסכנין עשו על הפיגוע, כי במקרה של סכנין זה ערבים שהם מצדדים בחמאס אז אני לא מצפה למשהו אחר, אבל כאשר ישראלים קוראים בוז לאיש משלהם, לעם שלהם, לרה"מ המנוח שלהם.
תגיד מה שאתה רוצה, זה זלזול וטיפשות לשמה, וחבל שבית"ר לא קיבלו עונש כבד יותר.
יגאל עמיר היה טיפש, וחבל שלא נתנו לו עונש מוות, כי למען האמת הוא אולי הרג "רק" את רה"מ יצחק רבין, אבל לטווח הארוך הוא הרג את מדינת ישראל, ועל זה הוא צריך לקבל עונש מוות.

נערך לאחרונה ע"י alonmore28 בתאריך 08-03-2008 בשעה 22:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-03-2008, 22:45
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי yoav556 שמתחילה ב "עזוב עניים וחינוך-בקטע הזה..."

היינו בהחלט בדרך לשלום, אבל אם יגאל עמיר לא היה הורס את זה, אולי גם היינו מגיעים לזה.
עכשיו אין שלום כי מישהו טיפש החליט שהוא לא מסכים עם הדעות של רה"מ והלך לרצוח אותו.
אם הייתי יכול לחזור לעבר הייתי תופס את יגאל עמיר לפני שהוא היה יורה ברבין ואפילו הייתי קופץ לפני הכדורים רק כדי לבלום אותם!

הבעיה שגורמת לכל הבעיות בעולם הזה היא הדת.
אילולא הייתה דת כולם היו שווים בצורה אוטומטית, ללא שואה, ללא בעיות של "מדינה יהודית" או מדינות מסולמיות, או "ארץ הקודש" שכולם רוצים וכל הבלאגנים האלה.
זה מקור הבעיות, ואפילו רבין נרצח על ידי דתי [רוב הדתיים תמכו במעשה הזה, מה עם הדיבר "לא תרצח"??]
ישן 08-03-2008, 23:20
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
אוי התמימות שלך זה משהו.
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "היינו בהחלט בדרך לשלום, אבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי alonmore28
הבעיה שגורמת לכל הבעיות בעולם הזה היא הדת.
אילולא הייתה דת כולם היו שווים בצורה אוטומטית, ללא שואה, ללא בעיות של "מדינה יהודית" או מדינות מסולמיות, או "ארץ הקודש" שכולם רוצים וכל הבלאגנים האלה.
זה מקור הבעיות, ואפילו רבין נרצח על ידי דתי [רוב הדתיים תמכו במעשה הזה, מה עם הדיבר "לא תרצח"??]

אם אתה עומד באמת מאחרי מה שאתה אומר - אז תתאסלם!
מה כ'פת לך?
הרי זה במילא יהיה בכאילו. תתאסלם, ואז אף מוסלמי לא ישנא אותך ותוכל לחיות בשלום עם כל מדינות האזור.
דרך אגב אם אתה אומר שבגלל הדת הייתה השואה (ואני מניח שהתייחסת ל"דת" היהודית) אז זו טעות הסטורית חמורה משני כיוונים -
1. לפני השואה היהודים קיבלו אמנספציה ורבים מהם הצניעו (שלא לומר זנחו לגמרי) את המסורת שלהם במטרה להתערבב בגויים.
אבל מה לעשות שכל הנסיונות האלה כשלו.
הרצל בתחילת דרכו חשב כמוך - שהפתרון לשנאה של הגויים (אז זה היה הנוצרים לא המוסלמים) הוא להתנצר! הוא אפילו פנה לאפיפיור בנושא. אלא מה לאחר זמן מה הוא הבין שזה לא פיתרון - מדוע? כי הם ישנאו אותנו בכל מקרה, ולכן הקים את הקונגרס הציוני.

2. הבלמים המוסריים לשואה (והסיבה שהיא לא קרתה הרבה לפני זה) היו הנוצריים, לפי הנצרות אסור להשמיד את כל היהודים. דווקא ההשתחררות מן הבלמים האלה באו דרך גרמניה החילונית, שהשתחחרה מהם אך השתמשה בשנאה ליהודים שהנצרות פימפמה לאורך שנים לתודעת עמי אירופה כדי לגרום לשואה.

ישן 09-03-2008, 08:50
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "רבין היה אחד מראשי הממשלה..."

מלבד כל השטויות שכתבת, רק אתייחס למספר העניים שהיו בתקופתו - זו פשוט רק היתה תקופה שונה, בה
העוני צמח עוד לפניו בהדרגתיות והיה קצת בחיתוליו, זאת אומרת שככל שהמגמה של הממשלה היא לעודד
עוני (מגמה שהתחילה עוד הרבה לפניו, וכשרבין נהיה ראש ממשלה עצמו, לא פעל לחיסול המגמה), אז ככל
שהזמן עובר מן הסתם מספר העניים יגדל, כך יצא שעברו יותר מ10 שנים מאז תקופתו והסטטיסטיקה לגבי
העוני התממשה.

רבין לא מיגר שום עוני, זה היה לפני יותר מ10 שנים, ואם היה באמת פועל בתקופתו למיגור העוני - ביטול
זכויות מפגרות כמו קצבאות ילדים, הקלות (שאין לחילונים) כלשהם לערבים ולחרדים (האוכלוסיות העיקריות
העניות ולא עובדות), ביטול הפטור לחרדים וערבים משירות לאומי וביטול מימון אנשים עניים שבכוונת תחילה
לא רוצים לעבוד, אז היה במה לפאר אותו, ובנוסף, רבין פעל בנוגע לכלכלה כמו כל ראש ממשלה אחר, לא
משהו יוצא דופן.

נערך לאחרונה ע"י רמבו 6 בתאריך 09-03-2008 בשעה 08:53.
ישן 08-03-2008, 23:04
צלמית המשתמש של DimaX
  DimaX DimaX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 2Sky שמתחילה ב "הפתעה: אוהדי סכנין ביזו את דקת הדומיה ב-1:1 מול נתניה"

לפי התקנון: אחי נצרת לא יכולה לספוג עונש

ערעורה של בית"ר ירושלים על מקרה התנהגות אוהדיה בדקת דומיה לזכר יצחק רבין ז"ל הסתיים בקביעת בית הדין העליון שיש להוסיף סעיף על ביזוי דקת דומיה. הדבר לא נעשה, וידיהם של הדיינים כבולות

http://www.sport5.co.il/HTML/Articl...e.64.33796.html

----------------
"בהתאחדות מתעקשים לא להפעיל את המוח" אייל ברקוביץ' בטור אישי ל-ONE: "דקות הדומיה במגרשי המגזר מיותרות לחלוטין".
http://one.co.il/cat/articles/Perso...d=111902&cid=89
--------------
ואת בית"ר העמידו בקלות לדין על ביזוי דקת דומיה. האפליה חוגגת....
את מה שיש לי לומר על המקרים האחרונים כתבתי בחתימתי.
תרגישו חופשי להוסיף את הבאנר לכמה ימים...

ישן 10-03-2008, 11:02
  משתמש זכר steaua rosie steaua rosie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.07
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "תגיד..."

לא הייתי אומר שעמידת דקת דומייה לזכר 29 קורבנות חפים מפשע שנרצחו ע"י אחד משלנו, פירושה הוא "לא לקחת צד בסכסוך", אם כי פירושה הוא- להראות שגם אתה הומני ומוסרי וגם אתה מתנגד להריגת חפים מפשע {וזאת משמעות של להיות יהודי} ולהזכירך הוא לא הרג 29 טרוריסטים אלא הרג 29 אנשים שחטאם היחיד היה שהם מוסלמים.

להיות פטריוט זה משהו אחד, לשנוא ערבים זה משהו אחר.

וד"א- הדקת דומייה לזכר רבין לא קשורה לעניין, זאת הייתה דקת דומייה פוליטית נטו, בעוד בשני המקרים האחרים מדובר בדקה דומייה לזכרם של חפים מפשע {וכיהודי- ברור שאני יותר אזדהה עם דקת הדומייה על הילדים מישיבת הרב, אך באותו זמן אני כן אכבד דקת דומייה על אנשים חפים מפשע שנרצחו ע"י אחד מהעם שלי}

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:03

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר