לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2008, 20:53
  משההקיפוד משההקיפוד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.08
בעיה עם המקודדים במחשב

שלום.
במחשב שלי היה מתוקן K-LITE CODEC PACK 353 ולאחרונה התקנתי את CAMSTUDIO, לפי ההסבר ביוטיוב לתוכנה הורדתי גם את DIVX CODEC כדי ליצור סרטונים בנפח קטן יותר (להפתעתי גיליתי שלא ניתן להקליט שטח גדול מהמסך בעזרת DIVX). הכל היה בסדר עד שהחלטתי לשדרג את המקודדים והחלפתי ל LioNetwork Codec Pack V2.0, משום מה הוא החליט שהוא שם קובץ שיעלה עם הפעלת המחשב וזה היה נראה לי חשוד (או שזה בסדר?). מה גם שכעת במקודד הסאונד של CAMSTUDIO היה לי רק את LAME MP3 ונעלם MPEG Layer-3 שהיה לי. החלפתי שוב והפעם ל K-LITE CODEC PACK 380 (בתקווה לשדרג) ועדיין אין את ה MPEG Layer-3 החביב עליי. ניסיתי להוריד אותו לבד וזה עבד אבל זה נראה לי קובץ קצת ישן ודפוק וכעת יש אמנם את MPEG Layer-3 ב CAMSTUDIO אבל זה לא עובד!!! אני רוצה חבילת מקודדים אחת שאחרי שאני אתקין אותה יהיה לי ב CAMSTUDIO את DIVX ואת MPEG Layer-3 ואולי אפילו את LAME MP3 (או אם יש את כל זה ב K-LITE CODEC PACK אז אודה אם תוכלו להסביר לי איך אני מתקין אותו נכונה כיוון שהתקנתי את כל! המקודדים בו ועדיין לא היה...

תודה וסליחה על הספר שכתבתי חחחח
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:22

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר