לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-03-2008, 21:48
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
מפגש פורים 2008 - פרטים סופיים

ניפגש ביום שישי הקרוב, 21.3.08, פורים, בבני ברק.

אני חושבת שנקבע במקום קרוב לנקודת ההתחלה של המפגש בשנה שעברה - מכון מור. זה המקום הכי מרכזי בבני ברק, כל נהג של אוטובוס יודע להגיד לכם איך להגיע אליו, וכל בנאדם ברחוב ידע לכוון אתכם לשם. נמצא על רחוב ז'בוטינסקי, בצומת עם רחוב רבי עקיבא, הרחוב המרכזי של בני ברק. מפה:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

דרכי הגעה:

במקום עוברים המון קווי דן וקווים (למשל: 18, 50, 54, 64, 68, 70 ועוד כ-756 קווים שונים).
מירושלים יש את קו 402 ישר למכון מור.
ממודיעין יש קווי סופרבוס (שיוצאים מקרית ספר) - 210, 220, 230 (לבני ברק, הם לא עוצרים במכון מור, צריך קו פנימי).

לפרטים נוספים: אתר הרכבת, אגד, דן וקווים, דרך גוגל. בהצלחה.

שעת המפגש:
לדעתי כדאי שניקבע בשעה 10:45 (אפשר לפני כן, אבל נראה לי שעדיין יהיה שקט יחסית), אם כי הדתיים שבינינו כנראה לא יוכלו להגיע כ"כ מוקדם (אז תשתדלו לא להשתולל בהיעדרנו, טוב? ). אני בכלל לא יודעת מתי ולכמה זמן אוכל לקפוץ לבקר, אבל זה בטוח יקרה, אני חייבת לפגוש את deneb הרפוי .
המפגש יסתיים, להערכתי, בסביבות 15:30 (דתיים) או אחרי (חילונים או דתיים שגרים קרוב).

אז קבענו:
בני ברק - מכון מור, יום שישי הקרוב, שעה 10:45 - עם תחפושות!!!!1 (מי שלא מתחפש - אין כניסה לרחובות העיר. או שאני אישית מסדרת לו חסימה לשבועיים מהפורום. כן, מתן, אדי וטל - גם אתם.)

דבר נוסף וחשוב לא פחות:
כל אחד מכם אחראי להביא איתו משלוח מנות, ובמקום נעשה הגרלה וכל אחד ייתן את המשלוח למי שיצא לו. אבל תשקיעו, כן? זה פורום של אמנים פה .

ניפגש, בע"ה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:42

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר